Ми всі мріємо про вічну юність. Здійснюємо набіги на магазини косметики, скуповуємо всі розрекламовані засоби. І не здогадуємося, що джерело молодості у нас під рукою – це виноград. Цей продукт просочений сонцем і теплом, зберігає в собі таємницю. Таємницю користі своїх кісточок
Масло з кісточок винограду для обличчя
Першими відкрили лікувальні сили кісточок винограду справжні цінителі жіночої краси італійці та французи. Вони знайшли спосіб виготовлення виноградної маслянистої вичавки з кісточок і розкрили її секрет молодості. У сучасній косметології виноградне масло для обличчя користується заслуженою пошаною завдяки багатющим запасам:
Корисних мінералів, мікро- і макроелементів, протеїнів
Дубильних речовин, вітамінів, амінокислот
Унікальна речовина – проціанід
Проціанід – природний антиоксидант, регулятор роботи клітинних мембран і потових залоз. Володіє потужною омолоджуючою властивістю, справжній борець зі старінням, в’яненням шкіри.
Для обличчя якого типу підходить масло з кісточок винограду
Нашій шкірі протягом усього життя необхідний естроген, щоб регулювати діяльність сальних залоз, синтезувати колаген, стимулювати регенерацію клітин. Таку здатність має масло з кісточок винограду. Це досконалий інструмент по догляду за епідермісом будь-якого типу. Кожній клітинці цілюща субстанція дарує те, що їй необхідно:
Суха шкіра. Її головна проблема – маленький запас лінолевої кислоти, цим викликано лущення, сухість дерми. Завдяки величезним накопиченням цієї речовини, масло з кісточок винограду для обличчя подарує сухій шкірі гладкість, еластичність, зволоження.
Жирна шкіра. Природний антисептик, масляниста вижимка винограду відмінно підсушує шкіру, дезінфікує її, покращує колір і видаляє вугри.
Увядаюча, в’яла шкіра. Завдяки великому запасу вітаміну Е (токоферол відповідає за відновлення клітин), субстанція виноградних кісточок піднімає тонус зрілої шкіри, розгладжує нерівності, омолоджує епідерміс. Позбавляє обличчя від зморшок і розтяжок.
Виноградна вижимка буває холодного і гарячого пресування. Холодне пресування дозволяє маслянистій субстанції зберігати більше корисних речовин, що цінніше для догляду за епідермісом. При бажанні цінний продукт можна приготувати своїми силами в домашніх умовах.
Рецепт приготування масла вдома
Кісточки повністю дозрілих ягід темного винограду промийте водою, трохи підсушіть в духовці (режим 40-450С). Потім подрібніть в блендері. Помістіть в скляну ємність, залийте масло соняшнику в пропорції 4:1 (де 1 – кількість кісточок). Рівень соняшникової олії повинен покривати кісточки мінімум на 1 см. Не забувайте додавати його в міру вбирання.
Масу тиждень тримайте в холодильнику, іноді розмішуйте. Потім необхідно вичавити кісточки через кілька шарів марлі. Залишимо субстанцію ще на пару днів у холоді. Обережно перелийте вижимку в бутель. Наше виноградне масло готове.
Як використовувати масло з кісточок винограду
Для базового шару перед нанесенням макіяжу. Шкіра набуває захисні, відразливі властивості. Вичавка не дозволяє частинкам пудри і тонального крему проникати в пори обличчя.
Щоб прибирати макіяж. Злегка розігрійте виноградну субстанцію, просочіть нею ватний диск і приберіть косметику. Масляниста речовина подарує обличчю додаткове зволоження.
Для догляду за ніжною шкірою очей. Завдяки своїй легкій консистенції масло ідеально доглядає за чутливою зоною навколо очей.
При куперозі
Купероз – непроходяче почервоніння ділянок шкіри, викликане порушенням кровотоку і збільшенням дрібних капілярів. Улюблене його місце – ніс, щоки. Головне в перемозі над куперозом – зміцнення судинних стінок, посилення їх еластичності, нормалізації тиску в них, поліпшення кровотоку. Маленькі капіляри дуже тонкі і ніжні. Впливати на них треба дуже делікатно, з чим успішно справляється виноградна витримка.
Рецепт 1.
Візьміть однакову кількість масла винограду і мигдалю. Просочіть масою серветку і накладіть на місця з куперозом. Тримайте 15 хвилин.
Рецепт 2.
Поторібні масла: зародків пшениці, винограду і авокадо (по 7 мл). До суміші додамо рослинне масло, настояне на відварі лікувальних трав (звіробою і календули). Склад втираємо в куперозні місця легкими рухами.
Рецепт 3.
До виноградної вичавки (5 гр) додамо по кілька крапель вітамінних масляних препаратів А, Е. Змішаємо все з ефірним маслом кипарису (3 мл). Добре змастіть сумішшю ділянки з куперозом, залиште на всю ніч.
Маски для обличчя з маслом з кісточок винограду
Застосування виноградного масла для обличчя
Виноградну вижимку можна використовувати у складі різних омолоджуючих домашніх скрабів, масок, кремів. Додавайте в будь-який засіб по 5 мл або ж скористайтеся кращими рецептами.
Йогуртова антивікова (ідеально для жінок після 40 років)
Виноградна вижимка: 15 мл
Зелений горошок: 40 гр
Нежирний йогурт: 25 гр
Все перемішайте і збийте в блендері. На обличчі тримайте півгодини. Не витирайте його після вмивання – нехай шкіра вбере вологу.
Жовткова від сухості шкіри
Жовток курячого яйця
Пюре з винограду: 20 гр
Виноградне масло з кісточок: 5 мл
Змішайте всі компоненти, якщо суміш надто густа, розбавте її подрібненими пластівцями вівсянки. Час маски чверть години.
З каоліном при перших ознаках старіння
Вичавка виноградних кісточок: 17 мл
Свіжовичавлений сік винограду: 15 мл
Біла глина: 40 гр
Все змішати до однорідного складу. Нанести на шкіру в три шари (особливо добре на проблемні ділянки). Тримати півгодини.
Масло з кісточок винограду для обличчя стане найсильнішою опорою в боротьбі зі старінням шкіри. Тільки не забувайте застосовувати його регулярно.