Home / Маски для обличчя / Масло пачулі в догляді за обличчям

Масло пачулі в догляді за обличчям

Ефірне масло пачулі отримують методом парової дистиляціі. Батьківщина цієї рослини – Малайзія, завдяки чому масло пачулі має характерний терпкий, «східний» аромат.

Масло це має загальнозміцнюючу дію на організм, воно врівноважує діяльність нервової системи, і тому широко застосовується як антидепресант.

Тонізуючий вплив масла пачулі м’який, у зв’язку з чим ароматерапія маслом застосовується для усунення відчуття тривожності, поліпшеної концентрації уваги і позитивного сприйняття навколишнього середовища.

Деякі навіть стверджують, що аромат пачулі, що наповнює приміщення, знижує апетит, що особливо цінно для тих, хто прагне схуднути.

Масло пачулі в догляді за жирною шкірою обличчя.

Один з основних компонентів масла – пачулієвий спирт, завдяки якому масло знайшло своє широке застосування в косметології.

Масло пачулі точково застосовують при ураженні шкіри вуграми, наявність вогнищ запалень, в тому числі гнійного характеру. Для цього краплю масла наносять на ватний тдиск і змащують ним уражені ділянки шкіри. Масло пачулі знезаражує запалення і підсушує їх.

Але крім цього, застосування масла пачулі очищає і одночасно стягує розширені пори. А це – необхідний фактор для догляду за жирною / комбінованою шкірою. Ви можете додати кілька крапель масла в тонік для обличчя, і протирати шкіру косметичним засобом, збагаченим маслом пачулі кілька разів на тиждень.

Єдине зауваження – збагачувати маслом будь-які косметичні препарати потрібно перед безпосереднім їх застосуванням. Не варто «готувати» таких продуктів «про запас».

Масло пачулі в догляді за сухою шкірою обличчя.

Живильні і розгладжуючі властивості масла пачулі робить можливим його використання в догляді за сухою, зрілою і втомленою шкірою обличчя. Воно здатне розгладжувати дрібні зморшки і усувати лущення шкіри.

У композиції з іншими рослинними маслами, масло пачулі повертає еластичність шкіри і підвищує її тонус.

Для приготування живильної маски для сухої або зрілої шкіри достатньо змішати 2 ст. л. оливкового масла, 1 ст. л. натурального меду і 3 краплі масла пачулі. Маску наносять на обличчя на 10-12 хвилин, після чого змивають прохолодною водою.

За умови, якщо ви використовуєте рідкий мед для приготування маски, і суміш виходить рідкою, для її нанесення на обличчя можна скористатися марлевою серветкою. Для цього серветку спочатку просочують приготовленою маскою, після чого її прикладають до обличчя, залишаючи вільними область очей, носа і рота.


Check Also

Перепелині яйця – користь, шкода, норма вживання

Перепелині яйця  вживали ще в Стародавньому Єгипті – згадки були знайдені археологами в папірусах єгиптян. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *