Відкриємо вам секрет про майонез: крім того, що він шкідливий для фігури, він немов за помахом чарівної палички, повертає волосся до життя. Живлячи цибулини корисними речовинами, надає шовковистості і пишності вашому волоссю. І, напевно, трошки незвично використовувати майонез в косметичних цілях? Але якщо раз спробувати, будете приємно шоковані результатом процедури. Про корисні домашні маски для волосся з майонезу піде мова далі.
Домашні маски для волосся – користь майонезу для волосся
Цей нехитрий і такий популярний в фаст-фудах продукт, має в своєму складі більшість тих елементів, які входять у різні маски для волосся. Тобто набагато простіше і дешевше буде взяти звичайний майонез, а не робити маски або купувати готові.
Головна особливість майонезу полягає ще й у тому, що його можна знайти в будь-якому місті чи селищі. Адже коли деякі люди читають статтю про екзотичні масла і фрукти, відразу задаються питанням: «А де мені його взяти в нашому маленькому містечку?»
У зв’язку з цим не має сенсу описувати рецепт приготування домашнього майонезу. Адже, крім доступності, він ще й належить до тих небагатьох товарыв, які у фабричному виробництві не втрачають своїх корисних якостей.
Тепер розглянемо складові майонезу і їх користь для волосся.
Яйця – жовтки роблять волосся більш товстими і міцним, а також прискорюють їх зростання.
Оцет – пригладжує лусочки, знезаражує волосся і робить їх слухняними.
Рослинне масло містить вітамін Е , який надає блиску і зволожує шкіру.
Ось і виходить, що пакетик з продуктового прилавка – це, по суті, готова маска. Перед застосуванням варто добавити краплю ефірного масла, щоб вбити запах, але, якщо такого під рукою немає, то просто добре сполосніть голову з шампунем або кондиціонером.
Процес застосування дуже простий: потрібно намазати майонез на волосся, особливо не шкодувати на кінчиках, замотати поліетиленом і рушником, і залишити. не менше ніж на годину.
Якщо повторювати процедуру один раз в тиждень, то свої власні волосся ви не впызнаэте. Але все ж, якщо є така можливість, краще мазати волосся не одним майонезом, а ще зробити з нього професійну маску.
Домашні маски для волосся з майонезу – рецепти
Дуже ефективними будуть домашні маски для волосся з яйцем
Для неї знадобиться столова ложка олії зародків пшениці, 2,5 ст. л. майонезу, стільки ж сухого молока і один жовток курячого яйця. Всі ці інгредієнти добре перемішати в тарілці і намазати на волосся. Потім, як звичайно: поліетилен, рушник, 1 година очікування, спочатку просто сполоснути водою теплою, потім вимити з шампунем.
Домашні маски для волосся з майонезом і касторовою олією
Дуже часто в маски добавляють касторове масло, оскільки воно багате на жирні кислоти. Що ж, можна застосувати його і до майонезу. Для цього знадобляться 2 ч. л. касторової олії, 2 ст. л. майонезу, курячий жовток і чайна ложечка меду. Далі все так само, як зазвичай, тільки наносити потрібно на сухе волосся, а тримати півтори-дві години.
Домашні маски для волосся кефірно-майонезні
Якщо касторової олії не знайшлося, візьміть 2 ст. л. кефіру, стільки ж майонезу і жовток. Корисно буде добавити очищений авокадо. Але якщо його немає, тоді можна замінити на ложку чорниці або суниці – в ній також є вітамін Е. Все перемішати в блендері і нанести на півгодини.
Ягідні домашні маскидля волосся з майонезу
В принципі, можна з чорниці або суниці, змішавши з 1 ст. л. майонезу, зробити пасту. Тільки волосся спочатку потрібно помити з шампунем, потім, промокнути рушником, нанести пасту, втираючи в шкіру голови. Потримати потрібно 20 хвилин і ще раз помити.
Домашні маски для волосся – підсумок
До майонезу можна додавати практично будь-які інгредієнти, що містять велику кількість вітамінів і кислот. Це можуть бути банан, мед, ефірні масла і багато іншого.
Головний недолік майонезу – його важко вимити через велику жирності. Але зате більшість необхідних елементів міститься вже в готовому майонезі.
Так що застосовувати майонезні маски для волосся, швидко і дешево. А результат не гірше, ніж після професійних масок, які роблять в салонах краси. Плюс він екологічно чистий, а значить нешкідливий.