Home / Маски для обличчя / Маски з квасолі для обличчя

Маски з квасолі для обличчя

Використання квасолі для приготування різних засобів краси практикувалося з давніх часів. У ті часи красуні використовували пудру, яка робилася з квасолевого борошна.
Взагалі квасоля багата такими вітамінами як Е, А, В, С. Наготовлюючи і використовуючи маски з квасолі, ви будите постачати свою шкіру корисними вітамінами. Вважається, що маски з квасолі роблять нашу шкіру ніжною, розгладжують зморшки на шкірі і знімають різні шкірні запалення.

Маски з квасолі для обличчяМаски для обличчя з квасолі вдома

Маска з білою квасолею від пігментних плям

Знадобиться: 1 чашка запеченої квасолі, одна чайна ложка оливкової олії, одна столова ложка цукру, вода.
Розімніть квасолю, додавши в неї не велику кількість відфільтрованої води. Змішайте оливкову олію з цукром і з’єднайте з квасолею. Очистіть шкіру і нанесіть на тридцять хвилин, після змийте.

Маска з квасолі для втомленою шкіри

Така маска допоможе надати свіжість обличчю. Для її приготування потрібно: дві чайні ложечки оливкової олії, білої квасолі 6-7 зерен, сік половини лимона.
У миску покладіть зерна квасолі і залийте водою. Дайте їй злегка розбухнути, після чого трохи її поварите. Коли зерна стануть м’якими, витягніть їх з води і розімніть в плошці. Сюди ж додайте інші інгредієнти – сік лимона і олію. Нанести на шкіру, тримати не менше п’ятнадцяти хвилин, потім вмитися теплою водою.

Ліфтинг маска з квасолі

Така маска підійде для будь-якого типу шкіри. Крім ліфтингу маска вітамінізує і підживить вашу шкіру на обличчі.
Знадобиться: дві ложки столові квасолі червоної, дві ложки столові вершків, 2 ложки столові борошна вівсяного, дві чайні ложечки соку лимона.
Відварити квасолю і розім’яти її. З’єднати квасолю з лимоном, борошном, вершками і все перемішати. На обличчя наносити не менше ніж на тридцять хвилин, після змити.

Пом’якшувальна маска з квасолі

Така маска для обличчя допоможе пом’якшити, покращити колір обличчя і вирівняти тон шкіри.
Знадобиться: чотири столові ложки відвареної квасолі, дві столові ложки огіркової кашки (натерти огірок на дрібній тертці), дві столові ложки сиру, Розім’яти квасолю, з’єднати її з іншими інгредієнтами і добре все перемішати. Після нанесення цієї маски на обличчя залишаємо для впливу на 17-20 хвилин. Змивати водою.

Очищаюча маска з квасолі

Знадобиться: чотири ложки столові квасолі, відвар кропу – чотири столові ложки.
Робимо відвар кропу: дві столові ложки кропу залити окропом (1 склянка). Настояти 10 хвилин.
Відварити квасолю і розім’яти її. З’єднати з відваром кропу, ретельно перемішати. Консистенція повинна бути, як густа сметана. Нанести на обличчя і протримати пятнадцать хвилин. Маску змити укропною водою (відвар розведений з водою).

Квасоля для жирної шкіри

Застосовувати квасоляну маску добре і для жирної шкіри. Для такої маски знадобиться: чотири столові ложки квасолі (вареної), два сирих яєчних білка, дві столові ложки борошна.
Розім’яти квасолю перемішати з білком і мукою. Намазати на обличчя. на п’ятнадцять хвилин, потім  вмитися.

Маска з квасолі поживна

Таку живильну маску можна використовувати для будь-якого типу шкіри, яка має потребу вживленні.
Знадобиться: чотири чайних ложки пюре моркви відвареної, чотири столові ложки квасолі, чотири чайних ложки сметани, три чайних ложки соку лимона.
Відварити квасолю і розім’яти її. Додати в розім’яту квасолю інші інгредієнти і добре перемішати. Отриману суміш нанести на обличчя, по закінченні 17-20 хвилин змити маску.

Маска із стручкової квасолі

Знадобиться: 50 гр стручкової квасолі, дві  ложки грейпфрутового соку, півтори столові ложки олії (рослинної або оливкової).
Відварити стручки квасолі і зробити з них кашку, розім’явши. Додати грейпфрутовий сік з олією  і добре перемішати. Намазати на обличчя, почекати п’ятнадцять хвилин і змити прохладненькою водою.

Після використання будь-якої маски з квасолі: після варіння квасолі, воду виливати не поспішайте, використовуйте цю воду для вмивання.


Check Also

Перепелині яйця – користь, шкода, норма вживання

Перепелині яйця  вживали ще в Стародавньому Єгипті – згадки були знайдені археологами в папірусах єгиптян. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *