Home / Маски для волосся / Маски з білком для волосся: відновлювальний вплив і лікування ламкості

Маски з білком для волосся: відновлювальний вплив і лікування ламкості

Білок – важливий будівельний матеріал для будь-яких тканин в організмі людини, і волосся тому – не виняток. Якщо його немає в достатній кількості, про густі, шикарні, красиві локони можна забути. Мало того – це загрожує інтенсивним випаданням волосся, які можуть залишатися на вашій подушці цілими пасмами. Щоб уникнути цього, потрібно регулярно включати в свій раціон білкові продукти, а також використовувати маски для волосся з білка – дуже корисного й ефективного.

Про користь білкових масок для волосся

Основне показання для лікування волосся білковими масками – неправильне функціонування підшкірних залоз, які виробляють занадто велику кількість жиру. В результаті пасма покриваються сальним блиском, швидко забруднюються і вимагають мало не щоденного миття. Для жирного типу волосся призначені саме маски на основі яєчного білка, який має підсушуючий ефект. Зате їх застосування для догляду за сухими і навіть нормальним волоссям зажадає включення в маски додаткових зволожуючих інгредієнтів, які пом’якшать дію білка. Корисні властивості всіх цих засобів обумовлені хімічним складом яєчного білка:

відновлює пошкодження, лікує ламкість, обмежує вироблення підшкірного жиру натуральний білок;
від всіляких агресивних впливів на волосся захист забезпечують жири, тому такі маски рекомендовані всім, хто пов’язаний з хімічною промисловістю, працює з шкідливими речовинами або піддає свої локони постійним температурним перепадам (кухня – теж не саме благодатне місце для здоров’я волосся);
знімають втому, оживляють тьмяні пасма вуглеводи, які відомі своїми тонізуючими властивостями;
блиск локонів забезпечить глюкоза, яка також відновить гарний, природний колір навіть фарбованого волосся;
прискорять зростання та сприятимуть регенерації клітин різні ферменти, яких досить багато в курячому білку;
проти лупи і грибкових інфекцій шкіри голови допоможуть вітаміни групи B.

Так швидко, легко і безпечно зменшити вироблення підшкірного жиру залозами здатний тільки білок. Це його корисна властивість обертається бідою, якщо використовувати маски на його основі для волосся неправильно. Їх висушуюча дія може занадто сильно стягнути шкіру голови і позбавити пасма дорогоцінної вологи. Тому в такі засоби в обов’язковому порядку потрібно додавати зволожуючі компоненти, які дозволять використовувати їх як повноцінний будівельний матеріал для волосся, які пошкоджені, посічені і стоншені. Але для цього потрібно знати, як правильно приготувати білкову маску для волосся. Дотримання рекомендацій – основна гарантія того, що процедура виявиться успішною.

Про правила приготування

Білок – незвичайна речовина, з якою потрібно вміти звертатися. Він має властивість згортатися і перетворюватися на білі пластівці під впливом навіть злегка підвищеної температури. Через цей факт і з’являються негативні відгуки про цю маску для волосся. Влили білок в теплу воду або підігріте косметичне масло – воно тут же згорнулося і неприємною жижею повисло на пасмах. та ще й не змивається потом. Все це відбувається через те, що багато красунь не знають правил приготування білкових масок для волосся. Тільки вони забезпечать засоби максимальною ефективністю і будуть гарантувати успішність всієї процедури. Від приведеної нижче інструкції краще не відступати ні на крок і утриматися від усіляких експериментів.

Не полінуйтеся знайти для косметичних цілей десяток домашніх, а не магазинних яєць: в них буде більше біологічно активних речовин, а значить, і маски будуть діяти на волосся ефективніше.

Відокремлюйте білок від жовтка дуже акуратно, через тонку воронку.

Попередньо білок рекомендується збивати віночком, вручну. Потім, коли в утворену піну ви введете всі залишилися інгредієнти, суміш можна пропустити через блендер: так вийде однорідна маса, в якій не буде ніяких грудок і шматочків.

Забудьте про роботу з плитою та вогнем: нічого підігрівати не потрібно. Косметичні масла та мед, які зазвичай в таких випадках підігріваються на водяній бані, за дві години до процедури краще залишити при кімнатній температурі, щоб вони були рідкими, але не теплими.

Волосся повинні бути чистими, попередньо вимитими і злегка вологими.

Обробляти маскою потрібно коріння, шкіру голови, пасма, а потім обов’язково прочесати їх рідким гребінцем: це виключить склеювання пасом.

Так як теплота тільки шкодить білковим маскам, утеплювати голову не потрібно. Тому постарайтеся готувати маску так, щоб вона не була занадто рідкою за консистенцією. Так вона не стане стікати вам за комір. Просто заколіть волосся з нанесеним засобом на маківці і залиште хвилин на 15-20.

Змивайте такі маски водою виключно кімнатної температури або навіть прохолодною. При цьому краще використовувати шампунь.

Робіть такі маски раз на тиждень, повний курс становить 10-12 масок, перерва між курсами повинен бути не менше 1 місяця.

Правила вивчені – тепер потрібно вибрати відповідний рецепт і насолоджуватися ефектом білкових масок.

Про рецепти масок з яєчного білка

Для догляду за жирним волоссям можна використовувати білок в чистому вигляді. Для відновлення сухого і живлення нормального – включайте в маски інші продукти харчування, масла та ефіри.

Відновлююча

Два збитих в піну білка змішати з 1 ст. л. гліцерину, 1 ст. л. яблучного оцту і такою ж кількістю (1 ст. л. ) натурального оливкового масла.

Розгладжуюча

Збитий в піну білок змішати з 1 ст. л. кокосового масла і 1 ст. л. рідкого, свіжого меду.

Для сухого волосся

Два збитих в піну білка змішати з 2 ст. л. найжирнішої (більше 25%) сметани. Сметану можна замінити вершками.

Для росту

20 гр сухих дріжджів розвести в холодній, але кип’яченій воді до кашоподібного стану. Потім добавити в збитий в піну білок.

Для блиску

Збитий в піну білок змішати з 2 ст. л. авокадного пюре і 2 ст. л. натурального йогурту.

Домашня маска з яєчного білка для волосся – це відмінний живильний і відновний засіб. Вона забезпечить регенерацію пошкоджених тканин, і дозволить вам стати щасливою володаркою густих, сильних, блискучих міцних локонів, які тепер відновлені від коренів до самих кінчиків.


Check Also

Перепелині яйця – користь, шкода, норма вживання

Перепелині яйця  вживали ще в Стародавньому Єгипті – згадки були знайдені археологами в папірусах єгиптян. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *