Home / Маски для волосся / Маски для волосся з камфорним маслом: сили природи на варті жіночої краси

Маски для волосся з камфорним маслом: сили природи на варті жіночої краси

Камфорне масло, як і касторка, всім відомо своїми корисними, цілющими властивостями і характерним терпким запахом. Своїм ароматом вона зобов’язана джерелу, з якого його виробляють, – камфорному дереву з сімейства лаврових. Воно загоює рани і пролежні, очищає організм, зупиняє запалення м’язів, лікує артрити і простудні захворювання. Не менш корисним є камфорне масло для волосся: косметологи знають, що саме його краще застосовувати при випаданні пасом, коли коріння ослабли і вже не можуть функціонувати на повну силу. Використовуючи його в складі масок, можна в короткі терміни покращити стан хворих локонів і повернути їм колишню силу.

Лікування волосся камфорним маслом

Маски для волосся з камфорним маслом сили природи на варті жіночої красиТака цілюща камфора для волосся виявляється тільки завдяки своєму хімічному складу, в якому сконцентрована велика кількість корисних речовин. Кожне з них, потрапляючи в клітини шкіри голови, всередину структури кожного волоска, в кореневі цибулини, виконує певні функції. В цілому ж такакомплексна дія призводить до приголомшливого ефекту.

Камфора – екстракт, що видобувається з листя камфорного дерева: ця речовина володіє неперевершеними заспокійливими властивостями: якщо ви страждаєте від лупи, себореї, у вас постійно свербить голова – при регулярному застосуванні масок з камфорного масла з цими напастями буде покінчено.

Рослинна олія пом’якшує потужну дію камфори на шкіру голови, підсилює її зволожуючі властивості.

Цинеол – рідкісна для рослин речовина, що запускає процеси омолодження в клітинах: воно є активним стимулятором росту волосся, робить пасма дуже сильними, міцними, густими.

Сафрол – органічна речовина з яскраво вираженими протизапальними і антибактеріальними властивостями, відмінно справляється з різними формами себореї.

Пинен відноситься до ряду терпенових, які володіють специфічним запахом, – це досить потужна по своїй дії речовина, яка проникає всередину волоса, регенерує мікропошкодження, закриває лусочки, в результаті чого пасма стають гладкими, немов шовк.

Фелландрен – ще один з сімейства терпенових: він активізує вироблення еластинових, колагенових волокон, що зміцнює волосся, робить їх більш слухняними, пружними, еластичними.

Камфен відомий своїми відновлючими і регенеруючими властивостями, тому камфорне масло застосовується для лікування хворих, ламких, посічених пасом.

Бисаболол (спирт) і лімонен (один з терпенів) роблять колір волосся насиченим, яскравим, блискучим.

При регулярному застосуванні масок, компресів, обгортань і шампунів, приготованих на камфорному маслі, волосся набуває незвичайне сяйво, стають набагато міцнішими, поступово перестають випадати, починають рости швидше, і навіть лупа вже не так рясно обсипатиме ваші плечі. Відкрийте для себе чарівне перетворення локонів в домашніх умовах без допомоги дорогих магазинних засобів і послуг перукаря. Звичайнісіньке, недороге, що продається в кожній аптеці камфорне масло для волосся – порятунок і прекрасний догляд, про який ви тільки мріяти могли. Єдине, що потрібно врахувати, – правила його застосування для досягнення кращих результатів і щоб уникнути гірких розчарувань.

Використання камфори для догляду за волоссям

Домашнє застосування камфорного масла для волосся не набуло великого розмаху. Часом зустрічаються навіть негативні відгуки про нього як про засіб по догляду за локонами. Здебільшого, це обумовлено простим невмінням використовувати його в якості косметичного засобу. Часто не враховується густа консистенція цієї олії, яка при недотриманні певних рекомендацій залишає на волоссі жирну плівку. Комусь не подобається запах камфори. У деяких виникають труднощі зі змивом масок і компресів з нього. Щоб не перетворити процедуру з оздоровлення свого волосся на тортури, потрібно дотримуватися кількох нескладних правил. Вони допоможуть отримати з цього продукту максимум користі для ваших локонів.

Протипоказано будь-яке застосування камфорного масла, в тому числі і для волосся, при епілепсії та інших судомних захворюваннях, а також при гіпертонії та індивідуальної непереносимості запаху.

Найкраще камфорне масло використовувати для догляду за жирним волоссям, лікування лупи, відновлення посічених кінчиків, зміцнення випадаючих пасом, завмерлих в зростанні локонів. Якщо робити з ним маски для сухого волосся, потрібні будуть додаткові зволожуючі компоненти (наприклад, молочні продукти високої жирності або яєчний жовток).

Маски з камфорним маслом повинні бути густими, щоб суміш не потрапила в очі – це може викликати подразнення слизової.

Обрану маску після приготування нанесіть на окреме пасмо хвилин на 30 і через пару годин оцініть результат.

Вимийте голову перед процедурою, але до кінця локони не просушуйте: залиште їх злегка вологими.

Камфорне масло втирається в шкіру голови, наноситься на саме волосся і кінчики.

Після обробки пасма затягуються нетугим вузлом на маківці, накриваються зверху целофановим пакетом і вкриваються махровим рушником.

Час витримки масок на голові – від півгодини до 60 хвилин.

Якщо під час процедури відчули запаморочення або нудоту, маску потрібно негайно змити, випити склянку прохолодного молока і полежати. Швидше за все, ваш організм не переносить запаху камфори.

Щоб не виникло труднощів зі змивом маски, шампунь потрібно наносити безпосередньо на масляні пасма. Збити всю цю масу вологими руками і тільки після цього змивати проточною водою. Останнє ополіскування можна зробити відваром з ромашки, кропиви, календули, кореня лопуха. Замість них можна також використовувати лимонний або оцтовий розчин.

Не захоплюйтеся масками з камфорного масла: одного разу на 7-10 днів буде достатньо.

При дотриманні даних рекомендацій можна домогтися непоганих результатів у справі лікування волосся камфорним маслом. Варіантів його застосування безліч, рецептів – не злічити. За допомогою камфори можна мити голову, робити з неї нічні обгортання і компреси для пасом, експрес-маски. Головна функція цих засобів – зміцнити коріння і зупинити процес випадіння волосся. Крім цього, локони придбають природний блиск і почнуть рости прискореними темпами. Щоб переконатися в цьому на власному досвіді, виберіть один з рецептів і спробуйте камфорне масло на практиці.

Рецепти камфорних засобів для краси волосся

Домашня маска для волосся з камфорного масла – одне з найпопулярніших засобів для догляду за будь-яким типом локонів. Однак це не означає, що вашим першим досвідом застосування цього цілющого масла повинна бути маска. Багато хто починає з класичного компресу, а деякі вважають за краще випробувати камфору в якості шампуню. Вивчайте рецепти, вибирайте, готуйте і насолоджуйтеся незмінно високим результатом.

Шампунь з камфорним маслом для жирного волосся

Чайну ложечку камфорного масла змішати з 2 ст.л.. води і одним сирим жовтком.

Шампунь з камфорним маслом для сухого волосся

Чайну ложечку камфорного масла змішати з 2 ст. л.мигдалевої або реп’яхової олії, одним сирим жовтком, добавити кілька крапель (3-4) ефірного масла чайного дерева.

Лимонно-камфорна маска для росту волосся

Чайну ложечку камфорного масла змішати з 2 ст. л. віджатого з лимона соку.

Зміцнююча маска проти випадіння волосся

Чайну ложечку камфорного масла змішати з 2 ст. л. касторки, однією столовою ложкою реп’яхової олії, добавити один сирий жовток і кілька крапель (5-6) ефірного масла розмарину.

Класичний компрес з камфорного масла

2 ч. л. камфорного масла змішати з 4 ст. л. реп’яхової олії.

Камфорне масло заслужило того, щоб перебувати на замітці у жінок, які дбають про своє волосся і хочуть, щоб вони не тільки виглядали добре, але ще й зсередини були здорові. Не забувайте, що зовнішній лоск зазвичай недовговічний, а справжню красу локонів може забезпечити тільки їх міцне здоров’я. Використовуйте камфорне масло для свого волосся – і насолоджуйтеся ефектом.


Check Also

Перепелині яйця – користь, шкода, норма вживання

Перепелині яйця  вживали ще в Стародавньому Єгипті – згадки були знайдені археологами в папірусах єгиптян. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *