Home / Маски для волосся / Маски для волосся на ніч – ефективні

Маски для волосся на ніч – ефективні

На жаль, реалії нашого життя такі, що стреси, втома і недосипання являють собою дуже часте явище. Все це, безумовно, рано чи пізно позначиться на здоров’ї організму і волосся зокрема. В результаті неспокійного життя з’являється лупа, кінчики починають розшаровуватися і, зрештою, все це призводить до випадання волосся. Обов’язковим заходом у боротьбі за красу волосся є нанесення маски. Навіть якщо жінки і викроюють якусь годину на приготування і носіння маски для волосся, все одно хтось відволіче і маску доведеться змивати, не витримавши потрібного часу. Звичайно, така маска навряд чи виправдає ваші очікування, тобто час буде витрачено даремно. Але не потрібно розчаровуватися – і цю проблему можна вирішити. А рішенням її будуть маски для волосся на ніч, тим більше що їх застосовувати можна набагато рідше ніж, звичайні короткочасні маски.

Маски для волосся на ніч – основні

Маски для волосся на ніч - ефективні

Тривалий термін її перебування на шкірі голови і волоссі дозволяє вітамінам і мікроелементам повністю наситити їх. Причому готувати такі маски нітрохи не складніше, ніж звичайні денні, просто потрібно додати кілька нових інгредієнтів. Варто також відзначити, що після маски для волосся на ніч, воно не так травмується агресивними складовими шампунів, так як масла, які в більшості випадків є незмінним інгредієнтом нічних масок, утворюють захисну плівку на волоссі. Відчути і побачити візуально позитивний результат ви зможете вже через місяць, а робити процедуру можна 1 раз на 1-2 тижні.

Маски для волосся на ніч з імбиром

Нічна маска на основі імбиру зможе зробити волосся слухняним, розчісувати їх стане набагато легше, а перетин і ламкість кінчиків піде назавжди (якщо, звичайно, не запускати догляд). Для її приготування знадобляться 30 мл кунжутного масла і 1 столова ложка дрібно меленого імбиру. Дані інгредієнти добре змішати, щоб імбир повністю розчинився в маслі. Основну частину отриманої маси потрібно втерти в шкіру голови, а надлишки нанести на волосся від коренів і до самих кінчиків. Для утеплення і кращого ефекту потрібно надіти душову шапочку або, за відсутністю її, поліетиленову косинку і спокійно лягати спати. Прокинувшись трохи раніше, змийте маску звичайною теплою водою з шампунем, трохи промокніть волосся рушником і дайте висохнути природним шляхом.

Маски для волосся на ніч фруктово-овочеві

Дана маска також дуже хороша і ефективна. Для приготування маски для волосся на ніч знадобиться: морквяний сік у кількості 3 столових ложок, половина склянки яблучного соку (краще, якщо це буде натуральний сік) і 1 столова ложка соку столітника (алое). Змішувати дані інгредієнти краще у фарфоровому або скляному посуді – це не дасть інгредієнтам окислитися. Після приготування маску можна відразу ж наносити на волосся. Дані порції інгредієнтів розраховані на середню довжину волосся, володарка коротких або довгих волосся може ці порції зменшити або ж збільшити, але пропорції не слід змінювати. Щоб домогтися максимального ефекту від цієї маски, потрібно близько 7 годин, тому ніч – ідеальний час для цього. Вранці маска легко змивається навіть без шампуню.

Маски для волосся на ніч з медом

Мед, як відомо, дуже частий інгредієнт в звичайних денних масках, а й для приготування нічних він також застосовується. Дана маска надасть волоссю здоровий блиск і позбавить їх від зайвої жирності. Для її приготування потрібно попередньо розтопити 50 мл меду на гарячій бані, поки він не прийме вид рідини, потім змішати його з 2 збитими до появи піни курячими жовтками. Суміш потрібно добре розмішати і нанести на волосся. Для створення парникового ефекту волосся необхідно накрити поліетиленовою косинкою або ж надіти звичайну душову шапочку, а зверху обмотати рушником. Вранці маску змити звичайною, злегка теплою водою.

Маски для волосся на ніч з картоплею

Картопляна маска на ніч не тільки приносить позитивний ефект відразу після її змивання, але і зберігає його досить довгий час, тому робити її можна 1-2 рази на місяць. Дана маска спрямована, насамперед, на зволоження волосся, надання їм блиску і шовковистості. Для приготування потрібно натерти на дрібній тертці 1 очищену бульбу картоплі, віджати через марлю. Сік можна вилити, так як нам знадобитися саме густа маса, в яку і потрібно додати попередньо збитий білок. При постійному перемішуванні в отриману масу потрібно додати трохи теплого меду. Маска готова і тепер її можна сміливо наносити на голову, зверху покривати поліетиленовою косинкою або душовою шапочкою і рушником і лягати спати. Вранці змити теплою водою.

Маски для волосся на ніч з лікувальних трав

Великою популярністю користується трав’яна маска на ніч. За допомогою неї можна надати волоссю специфічний аромат трав. Для приготування маски для волосся на ніч потрібно розім’яти руками листя кульбаби, горобини, кілька стебел або листя м’яти. Далі суміш трав слід залити крутим окропом до повного покриття ним усього листя. Відвар потрібно поставити в темне місце для настоювання, де він повинен знаходитися близько 2 годин. Листя повинні трохи розм’якнути, після чого їх необхідно гарненько пом’яти виделкою і змішати до стану кашки. Маску нанести на голову і добре укутати поліетиленом, щоб вона не потрапила на білизну. Вранці маска легко змивається теплою водою.


Check Also

Перепелині яйця – користь, шкода, норма вживання

Перепелині яйця  вживали ще в Стародавньому Єгипті – згадки були знайдені археологами в папірусах єгиптян. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *