Home / Твоя краса / Боротьба з прищами та вуграми / Маски для обличчя від прищів : не маскуємо, а лікуємо!

Маски для обличчя від прищів : не маскуємо, а лікуємо!

Енциклопедія краси роскаже: Як діють маски для обличчя від прищів? Маски для обличчя від прищів : показання та протипоказання. Кращі рецепти масок для обличчя від прищів

Поява прищів на обличчі завжди є сигналом того, що в організмі відбуваються якісь процеси, що є відхиленням від норми. Це може бути пов’язано з статевим дозріванням, збоєм гормонального фону, проблемами з травленням, нервовими стресами і іншими причинами.

Маски для обличчя від прищівМаски для обличчя від прищів в домашніх умовах

Крім грамотного лікування, призначеного професіоналом, потрібно вирішувати цю проблему і косметично, щоб якось поліпшити стан шкіри. Багато домашніх маскок для обличчя від прищів володіють не тільки косметичним, а й лікувальним ефектом, тому варто в цьому випадку звернутися до них за допомогою.

Як діють маски для обличчя від прищів?

Щоб зрозуміти принцип роботи масок для обличчя від прищів, потрібно зрозуміти механізм дії тих компонентів, які входять до їх складу. По-перше, вони повинні складатися з продуктів, що володіють яскраво вираженими протизапальними властивостями.

Водорості містять в собі фукоїдан – складний вуглевод, який володіє відмінним протизапальним ефектом;
Дуже ефективні маски для обличчя від прищів, до складу яких входить куркума: за результатами досліджень, її протизапальні властивості не слабкіші, ніж у таких сильнодіючих речовин, як Мотрин і Гідрокортизон ;
Імбир – рослина, споріднена куркумі ;
Найефективніша маска для обличчя від прищів та, до складу якої входить зелений чай: вона володітиме протизапальними властивостями, так як в ньому містяться флавоноїди, які гасять будь-які вогнища запалення;
Цільна ( нерафінована ) оливкова олія чудово загоює прищі;
Масло авокадо по своїм протизапальним властивостями не поступається оливковому маслу.

По-друге, обов’язкові інгредієнти, які м’яко, але глибоко очищають шкіру, не травмуючи її :

оливкова олія;
кукурудзяна мука володіє лікувальним ефектом, надаючи на запалену шкіру м’який вплив;
дуже добре допомагають домашні маски для обличчя від прищів з помідорами, які багаті фруктовими кислотами, що володіють відшелушуючими властивостями;
журавлинний сік не лише очистить проблемну шкіру, але і запобігатиме подальшій появі прищів;
цитрусові (особливо лимони) спочатку очищають, а потім стягують розширені пори, захищаючи їх від подальшого забруднення.

При виборі домашнього косметичного засобу звертайте увагу на те, які інгредієнти містить в собі маски для обличчя від прищів: адже саме від складу буде залежати і їх ефективність в цілому.

Маски для обличчя від прищів : очищення шкіри

Перш ніж приступити до приготування цих чудо- косметичних засобів, які дозволяють швидко і безпечно поліпшити стан навіть найбільш проблемної і запаленої шкіри, потрібно вивчити показання та протипоказання до їх застосування. Будь-які запалення – справа дуже серйозна, а маски  містять досить агресивні речовини, які при безконтрольному використанні можуть зашкодити шкірі. Рекомендовані домашні маски для обличчя від прищів в наступних випадках:

якщо відома точна причина появи прищів, яка не пов’язана з важкими захворюваннями внутрішніх органів;
якщо вже призначено лікування – терапія з усунення першопричини запалень;
якщо висипання складають не більше 25 % шкірного покриву обличчя;
якщо прищі – наслідок гормональних змін в організмі або статевого дозрівання.

У цих випадках будь-яка приготовлена ​​власноруч домашня маска від прищів допоможе впоратися з проблемою появи прищів. Однак врахуйте й ряд протипоказань, коли не варто вдаватися до допомоги цих косметичних засобів:

сильні осередки запалення на обличчі;
поразка шкірного покриву прищами більше ніж на 25 %;
захворювання внутрішніх органів, які могли спровокувати появу прищів;
індивідуальна непереносимість продуктів, що входять до складу масок.

Будь-які маски для обличчя від прищів потрібно використовувати гранично акуратно. Щоб уникнути інфікування та подальшого поширення запалення потрібна гранична стерильність і використання тільки тих продуктів, в якості і ефективності яких ви впевнені. Перед нанесенням будь-якої обраної вами маски обов’язково протестуйте її на тонкій і чутливій шкірі зап’ястя. Якщо протягом години не буде свербіння, печіння, надмірного почервоніння та інших небажаних реакцій, акуратно спробуйте дію маски на одному з прищів. Наприклад, на чолі, який у разі невдачі завжди можна прикрити волоссям. Якщо і після цього побічних ефектів не послідує, можете робити маску на все обличчя.

Маски для обличчя від прищів: рецепти

Кращі рецепти масок для обличчя від прищів

Щоб ефективність масок від прищів була в явною, необхідно використовувати їх регулярно, але не до фанатизму: двох разів на тиждень буде цілком достатньо. Продукти для таких масок потрібні тільки найсвіжіші – це дуже важливо враховувати при приготуванні засобу. Всі нижче наведені рецепти масок від прищів доступні за складом інгредієнтів і досить прості в приготуванні.

1 . Маски для обличчя від прищів з косметичної глини

Для позбавлення від прищів краще використовувати білу, блакитну або рожеву косметичну глину.

БІЛА ГЛИНА

Змішати білу глину і тепле молоко ( по дві чайних ложки ) і тальк (одну чайну ложку ). Така маска з глини від прищів буде ідеальним засобом для догляду за підліткової шкірою.

РОЖЕВА ГЛИНА

Якщо взяти варіант з рожевою глиною, спробуйте такий рецепт. Рожеву глину ( три чайних ложки ) змішати з відваром календули ( такою ж кількістю ), розбавити ефірним маслом чайного дерева ( п’ять крапель буде достатньо).

БЛАКИТНА ГЛИНА

Блакитна глина буде впливати на шкіру у поєднанні з іншими компонентами. Блакитну глину (одну столову ложку ) перемішати з лимонним соком ( однією чайною ложкою ), настойкою календули (однією чайною ложкою). Для досягнення густини можна розбавити водою.

2 . Аспіринова маска з лікувальним ефектом

Мед ( столову ложку ) змішати з маслом жожоба (чайною ложкою ) і водою ( чайною ложкою ), розігріти суміш на водяній бані, перед нанесенням додати стовчені в порошок таблетки аспірину ( 4 штуки). Ця лікувальна маска від слідів прищів теж допоможе позбутися не тільки від самих запалень.

3 . Содова маска проти прищів

Ще одна ефективна маска від плям від прищів з харчової соди. Щоб її приготувати, потрібно збити в пінку гель для вмивання і додати в неї харчову соду. Обидва інгредієнта повинні бути в рівних кількостях.

4 . Вівсяна маска від прищів

Свіжий білок збити до піноподібного стану, а потім змішати з перемеленою в кавомолці вівсянкою в таких пропорціях, щоб вийшла густа маса, яку легко буде накласти на шкіру. Дуже ефективна, вівсяна маска від прищів не тільки зупинить запальні процеси, але і стане відмінним живильним засобом для шкіри в будь-якому віці.

5 . Медово -яєчна маска

Густий мед без розігрівання (одну столову ложку) змішати зі свіжим яйцем, попередньо збитим. Регулярно застосована маска з меду від прищів може зупинити найскладніші запальні процеси, володіючи антисептичними і очисними властивостями.

6 . Огіркова маска

Огірок натерти на тертці, залити ( 3 столових ложки) невеликою кількістю окропу, настояти 20 хвилин, віджати і нанести на шкіру. Домашня маска від прищів з огірка поліпшить колір обличчя і текстуру шкіри.

7 . Маска зі стрептоцидом

Таблетки стрептоциду ( 15 штук) стовкти в порошок, розбавити соком алое до отримання густої консистенції, додати йод ( 4 краплі).

8 . Часникова маска

Зубчики часнику натерти на дрібній тертці, додати кілька крапель оливкової олії. Перед нанесенням шкіру обличчя змастити олією (або вазеліном), тонким шаром накласти часникове пюре, зверху прикрити серветкою, змоченою в теплій воді.

9 . Комплексна маска

Перемішати мед ( 1 столову ложку ), йод ( 4 краплі), перекись водню ( 3 краплі) і сік алое ( дві чайних ложки).

10 . Маска з овочевого соку

Віджати сік із сирої картоплини і гарбуза. Змішати в рівних кількостях, змочувати обличчя на 10 хвилин щодня.

11 . Дріжджова маска

Дріжджі ( столову ложку ) розтерти з картопляним крохмалем ( столовою ложкою ), йогуртом ( 3 столовими ложками ), додати лимонний сік (чайну ложку ), ефірні олії чебрецю і м’яти (по 2 краплі).

Ось такі маски для обличчя від прищів можна використовувати в боротьбі з цією проблемою. Не варто миритися з цією напастю, але необхідно пам’ятати, що все-таки маски, нехай навіть і з лікувальним ефектом, не можуть бути повноцінним і вичерпним лікуванням. Щоб назавжди позбутися прищів, потрібно дізнатися причину їх виникнення і почати курс лікування у фахівця. А маски нехай стануть супутніми основній терапії, засобом по догляду за проблемною шкірою.


Check Also

Привітання з днем Святого Миколая. Корисна підбірка

Святого Миколая люблять всі діти і чекають його не менш Санта Клауса. Саме він є …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *