Маска з вугілля і желатину. Протипоказання
Заборон на використаннячко масочки з активованеньким вугіллям і желатином не дуже багато, але все-таки вони є. І якщо ви не хочете нашкодити собі, обов’язковенько враховуйте протипоказаннячка. Засіб діє підсушуючи, тому такий рецептичок не підійде власницям сухої і чутливенької дермочки. Якщо у вас на дермочкі є запалені вугри або прищі, то подібненький вплив може погіршити ситуацієчку. Якщо є раночки, подряпиочкни та іншенькі пошкодженнячка, то процедурочку краще відкласти до загоєння дермочки.
Така масочка протипоказана в разі індивідуальненької непереносимості хоча б одного з компонентиків. Якщо ви використовуєте цей рецептичок вперше, обов’язковенько зробіть тестичок на алергічненьку реакцієчку. Невелика кількість засобу намастіть на зап’ясті і залиште на кілька хвилиночок. Якщо ніякеньких побічненьких ефектів не виникне, сміливенько накладайте масочку на дерму обличчя.
Маска з вугілля і желатину. Оптимальненька тривалість курсу
Маска з вугілля і желатину давненько завоювала загальненьку вдячність. Численні позитивненькі відгуки свідчать про те, що результати відчутні вже з першенького застосуваннячка. Однак для досягнення максимальненької ефективності необхідненько пройти повненький курс процедур, який становить від 1,5 до 2 місяців, в залежності від початкового стану дермочки. Робити масочку потрібненько всього 1 раз в тиждень.
Желатинова масочка-плівочка з активованим вугіллям є прекрасненькою заміною дорогим косметичним засобам і смужкам від чорненьких цяточок. Регулярненьке застосування її дозволить очистити дермочку, усунути зморшки і нормалізувати жировий баланс.
Маска з вугілля і желатину. Переваги
Активоване вугіллячко має адсорбуючі та антисептичні властивості. Це означає, масочки з активованим вугіллячком знезаражують дермочку, захищаючи її від запалень, вугрів і прищів. До того ж, вбираючи зайвий шкірний жир, вугілля здатненьке відрегулювати вироблення шкірного жиру і знизити надлишкову жирність епідермісу. Активоване вугілля прекрасно стягує дермочку, що особливенько актуальненько при розширених порах.
Желатин володіє унікальненьким косметичним ефектом. Це просто знахідка для зріленької дермочки. Желатин активізує вироблення колагену, що сприяє регенерації клітин дермочки природним чином. Це означає, що при регулярному використанні желатину в масочках можненько позбутися від дрібненьких зморшечок, дермочка стане більш підтягнутою і пружною. Ще одна прекрасна властивість желатину – це його вміння відмінненько відлущує мертві клітини епідермісу, ідеально освіжає і тонізуючи обличчя.
Молочко, яке також входить до складу масочки, є важливеньким складовим. Воно активненько зволожує і живить дермочку обличчя, вирівнює його колір. Завдяки легкій відбілюючій властивості, молочко освітлює веснянки, пігментні плями, небажаненьку засмагу. До того ж, молочко пом’якшує агресивна дія активованенького вугіллячка і желатинчику. Найкраще брати жирне молочко при сухій дермочці і знежирене при жирній.
Маска з вугілля і желатину. Коли не слід застосовувати желатинову маску
Незважаючи на те, що активоване вугілля досить нешкідливенька речовина, масочки з його використанням мають чітко виражені протипоказаннячка!
Якщо у вас є алергія на один з компонентиків масочки.
Запам’ятайте, якщо у вас на обличчі в тих же місцях, де з’являються чорненькі цяточки, є так звані «зірочки» червоного кольору або ж видно дрібненькі судини у вигляді сіточки (медична назва – купероз), значить, вам протипоказані будь-які масочки з наповнювачем з активованого вугіллячка. Як правило, всі ці процедурочки використовують гаряче нанесення, тобто склад наноситься на дермочку в розігрітенькому вигляді, а це істотненько впливає на прояв куперозу.
І ще, якщо ви маєте дуже чутливеньку дермочку, якщо вона у вас серйозненько пересушена або ж є ранки і відкриті запаленнячка – настійненько не рекомендуємо використовувати даненький рецептичок.
Маска з вугілля і желатину з молочком
Для приготування масочки потрібненько активоване вугіллячко (1 таблеточку) подрібнити, змішати з желатином (1 чайненьку ложечку), розбавити холодненьким молочком (2 чайненькі ложечки) або водичкою. Ретельненько все розмішати, поставити в мікрохвильовку на 15 секундочок або розігріти на водяній бані. Потім остудити і нанести на ділянки обличчя з чорними цяточками. Зняти масочку після повненького її висиханнячка, через 15 хвилиночок.
Очищаюча маска з вугілля і желатину і з косметичненькою глиною
Потрібненько взяти активоване вугіллячко (1 таблеточку) подрібнити, змішати із зелененькою або чорненькою косметичненькою глиною (1 чайненьку ложечку), розбавити суміш тепленьким молочком (1 столовеньку ложечку), а потім всипати в неї желатиновий порошок (1 чайненьку ложечку). Дати настоятися протягом 15 хвилиночок для набухання желатинчику і розігріти на водяній бані до повненького розчинення желатинчику.
Коли знімите масочку, ви побачите, як добре очистилася дермочка від чорненьких цяточок. Навіть найдрібнішенькі пори вона очищає.
Маска з вугілля і желатину з ромашечкою
Результат: активоване вугілля і желатин допомагають швидко позбутися від чорненьких цяточок в Т-зоні, зменшити кількість розширених пор. Процедуру можненько використовувати 2-3 рази в тиждень.
Інгредієнтики:
таблетка активованого вугілля;
17 гр. желатину;
відвар ромашечки;
ефірне масло чебрецю.
Потовкти у ступці таблетки з’єднати з желатином, добавити очищену водичку. Поставити на водяну баню, помішувати до повного розчинення, після додати ефірне масло. Необхідненько максимально розкрити пори, для цього знадобитися гаряченький відвар ромашки. Накрити голову рушничкк і протягом 3 хвилиночок тримати обличчя над парою. Потім наносити маску пензлем на Т-зону (підборіддя, лоб, ніс) шарами.
Один підсохне, після наступний, щоб утворилася плівочка рівномірненької товщини. Коли повністю висохне (з’явиться відчуття стягнутості), видалити масочку-плівку. Щоб закрити очищені пори, потрібненько протерти обличчя водичкою з соком грейпфрута або томата. Желатин з активованеньким вугіллячком очищають клітини і одночасно насичують їх природним колагеном. Для очищення всієї поверхні обличчя об’єм інгредієнтів збільшити в 3 рази.
Маска з вугілля і желатину. Догляд за шкірою після маски
Таке глибоке очищення залишає після себе вразливу дермочку, якій необхідний особливенький догляд. Відразу після зняття масочки обличчя потрібненько умити тепленькою водичкою, щоб змити залишки засобу. Потім дермочку протирають льодом. Це корисно при розширених порах. До того ж, зараз найвідповідніший момент – коли пори очищені і порожні. Можна протерти дермочку не просто замерзленькою водичкою, а замороженим відварчиком лікарських трав, соком огірочка. Після цього обличчя слід промокнути серветочкою і нанести тонкий шар легкого крему.
Незважаючи на вражаючий ефектик від масочки, всі ж компоненти цього косметичного засобу досить агресивненькі. Тому масочку можненько використовувати не частіше, ніж один раз на тиждень. Повний курс лікування становить півтора-два місяці. Після проходження повного курсу щотижневеньких нанесень дермочка стане набагато чистішою, комедони зменшаться в розмірах.
Маска з вугілля і желатину на основі молочка – це справжня знахідка. Тепер вам не потрібненько купувати дорогі косметичні смужки, призначені для боротьби з чорними цяточками. Весь необхідний арсенал є у вас вдома. Маска з вугілля і желатину – це результативненький, натуральненький і дешевий засіб для глибокого очищення дермочки. Адже бездоганна дерма – краща прикраса!