Home / Твоя краса / Обличчя / Маска з димексидом: удосконалюємо зовнішність

Маска з димексидом: удосконалюємо зовнішність

 Щоб домогтися ніжності і гладкості обличчя, жінки готові на багато що. Часом для косметичних процедур використовують, здавалося б, зовсім невідповідні засоби. Наприклад – димексид, лікарський препарат, призначений для лікування радикуліту, ревматоїдного артриту, травматичних інфільтратів і хвороби Бехтерева.

 Маска для обличчя з димексидом: користь і шкода

 Препарат призначений для зовнішнього використання і швидко вбирається в поверхню епітеліального шару. Крім того, він легко «транспортує» розчинені в ньому речовини, доставляючи їх безпосередньо до місця призначення.

 Серед корисних властивостей лікарського засобу слід окремо згадати про протимікробні, протизапальні і знеболюючі якості.

 Саме тому препарат нерідко використовують при наявності таких захворювань:

 бешихових запалень;

 фурункульозу;

 екземи;

 гнійничкового вугрового висипу.

 При обробці препаратом сформованого гнійника прищ швидко проривається, вкриваючись скоринкою. Якщо використовувати препарат для лікування несформованих прищів, вони зникають, не залишаючи зовнішніх слідів. Не дивно, що засіб набув поширення в косметології.

 Маска з димексидом  дуже ефективна, але, на жаль, підходить не всім. Перш за все, варто відзначити неприємний запах, яким буде супроводжуватися кожна косметична процедура.

 Аромат неймовірно стійкий і добавляння в маску інших інгредієнтів практично не знижують його інтенсивності. Також існують деякі протипоказання, здатні зробити застосування лікарського засобу небезпечним.

 До них відносять:

 алергічну реакцію на компоненти препарату;

 важкі захворювання нирок і печінки;

 атеросклероз;

 інсульт;

 стенокардія;

 інфаркт міокарда;

 глаукома;

 вагітність;

 лактація;

 вік до 12-ти років.

Навіть при відсутності явних протипоказань використання масок з димексидом від зморшок здатне привести до небажаних наслідків. Неприємний запах може спровокувати напад нудоти і блювання, а також бронхоспазм. Часом після нанесення препарату спостерігається посилена пігментація, сухість, печіння, можливі еритематозні висипання та контактний дерматит.

 Щоб уникнути побічних ефектів, слід виконати попередню пробу, нанісши краплю препарату на внутрішню поверхню ліктьового або зап’ястного суглоба. Якщо протягом доби в цьому місці з’явилися почервоніння, висипання або відчуття печіння, краще використовувати для косметичних процедур інші засоби.

 При нанесенні сумішей слід пам’ятати, що препарат отруйний і потрапляння навіть невеликої кількості препарату на слизові оболонки ротової порожнини призводить до інтоксикації.

 Правила використання лікарських засобів у косметології

 Коли мова йде про профілактику, досить наносити масочку з лікарським засобом на обличчя близько разу на тиждень. Рекомендується провести курс при наявності проблемної шкіри.

 При цьому слід дотримуватися правила, що дозволяють використовувати препарат з мінімальним ризиком побічних ефектів:

 суміш від прищів і легких зморшок бажано використовувати тричі на тиждень;

 20% розчин попередньо необхідно розбавити теплою водою у пропорційному співвідношенні 1:10,

 концентрований препарат здатний привести до місцевих опіків;

 знявши засіб, обличчя обов’язково промивають теплою водою з милом.

 Правильно використовуючи препарат, можна домогтися ефекту, практично невідмітного від застосування ботокса.

 Як виконується маска з димексидом  і солкосерилом

 Використовуйте солкосерил – безпечний гель, що істотно підвищує швидкість регенерації клітин завдяки поліпшенню метаболічних процесів і легкому всмоктуванню кисню. У поєднанні з димексидом місцева дія солкосерилу проявляється набагато яскравіше.

 Активне засвоєння кисню призводить до стійкого результату. Омолодження відбувається швидко, оскільки підвищується продукування колагену.

 Щоб позбутися від зморшок, послідовно виконують рекомендації:

 Ретельно очищають поверхню шкіри за допомогою спеціального косметичного або нейтрального мила;

 Розбавивши димексид, отриманий розчин наносять на обличчя чистим ватним диском;

 Далі, на обличчя наносять досить товстий шар солкосерилу. Це може бути гель або мазь. Проте краще використовувати мазь, так як гель стягує шкіру;

 Тримати мазь необхідно протягом години, періодично зволожуючи водою, щоб солкосерил не застиг;

 Після закінчення часу залишки мазі видаляють ватним диском. Очищене обличчя бажано промити теплою водою і нанести на поверхню шкіри будь який гіпоалергенний крем;

 Можна наносити на ніч;

 Ефект буде набагато виражений, якщо перед процедурою розпарити шкіру обличчя.

Скільки триватиме курс? Результат помітний найчастіше вже після першої процедури. Стійкого ефекту домагаються через 15-20 діб, якщо застосовувати засоби кожні 3 дні. Для жінок з молодою здоровою шкірою і ледь помітними зморшками досить використовувати рецепт 1-2 рази на місяць.

 Як приготувати маску з димексидом  і вітамінами

 Нерідко сухість, стянутість, лущення і поява легких зморшок – ознаки дефіциту вітамінів. У цьому випадку необхідно підживити епітелій спеціальними речовинами. Домогтися потрібного результату допоможуть маски, збагачені вітамінами.

 Шкіру обличчя розпарюють і виконують нескладний пілінг, щоб максимально розкрити пори;

 Чайну ложечку розведеного димексиду змішують з рідкими вітамінами. Можна взяти по половинці чайної ложечки вітамінів А і Е;

 У суміш добавляють по столовій ложці жирної сметани і білої глини. Повинна вийти маса, що нагадує консистенцію рідкого тіста;

 Суміш наносять на поверхню шкіри. Слід тримати маску 30-40 хвилин;

 По завершенні часу маску знімають змоченим у воді ватним диском. На обличчя наносять будь який гіпоалергенний крем.

 Рекомендований курс 10-15 процедур. Між процедурами роблять перерви в 2-3 дні. Вітаміни А і Е не конфліктують між собою, тому їх можна використовувати одночасно. Інші вітаміни бажано застосовувати окремо.

 Ефективна маска з димексидом  від прищів

 Комбінація олії чайного дерева, природного антисептика, з димексидом дозволяє швидко очистити шкіру від вугрового висипу, позбавляючись від гнійних прищів.

 Інгредієнти змішують в рівних пропорціях. Шкіру промивають теплою водою з милом і підсушують. Наносити суміш необхідно точково, тільки на область прищів. На питання, скільки тримають маску з димексидом, відповідь однозначна – кілька годин.

 Знімають залишки маски з поверхні шкіри зволоженим диском. Якщо гнійники досить поширені і схильні до запалень, лікування триватиме близько місяця. Процедуру виконують кожні 3 дні.

 Народні засоби і  димексид: у приготуванні масок

 Ефективність застосування обліпихової олії для лікування прищьового висипу доведена на практиці. Даний компонент має гарні протизапальні, ранозагоювальні та регенеруючі якості. Тому багато рецептів, призначені для очищення шкіри, рекомендують використання обліпихи.

 Підсилити ефект цілющої олії допоможе димексид. Олію обліпихи і препарат змішують в рівних об’’ємах. Далі, суміш підігрівають на водяній бані. Ватною паличкою маску наносять точково на запалені місця. Через кілька годин суміш видаляють зволоженим ватним диском.

 Для старіючої шкіри будуть корисні маски з димексидом і олієюобліпихи з добавлянням глини. Однак часто використовувати олію обліпихи для обличчя не слід, оскільки шкіра набуває виражений жовтий відтінок.

 Досить проводити процедуру лише 1-2 рази на місяць:

 Змішують столову ложку олії обліпихи, столову ложку розведеного димексиду, 2 столові ложки блакитної глини;

 Підготовлену суміш накладають досить товстим шаром на розпарену, а також попередньо очищену шкіру;

 Через 30 хвилин масу змивають теплою водою з милом;

 Щоб прибрати жовтуватий відтінок, рекомендується протерти обличчя очищуючим тоніком.

 


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *