Home / Твоя краса / Боротьба з прищами та вуграми / Маска з дріжджами для обличчя в боротьбі зі зморшками і прищами

Маска з дріжджами для обличчя в боротьбі зі зморшками і прищами

Щоб швидко й ефективно позбутися від прищів і зморшок, час від часу для шкіри корисно робити маски з дріжджів для обличчя вдома. Вони володіють яскраво вираженими омолоджуючими і протизапальними властивостями: розгладжують складки, вирівнюють рельєф шкіри, підтягують контур обличчя, заспокоюють роздратування, усувають хворобливі прищі і дрібний вугровий висип різного походження. Маска з дріжджами для обличчя наділена унікальною біологічною природою.

 Маска з дріжджами для обличчя: корисні властивості

Маска з дріжджами для обличчя в боротьбі зі зморшками і прищами Дріжджі – унікальний продукт грибкового походження, який увібрав в себе різні речовини. Завдяки унікальному, неповторному, дуже багатому хімічному складу, дріжджі можуть використовуватися в якості ефективного омолоджуючого засобу проти зморшок і практично лікарського протизапального препарату від прищів. Переконайтеся в цьому самі:

    тіамін (вітамін бадьорості та енергії В1) відіграє важливу роль в метаболізмі на клітинному рівні, забезпечує шкіру необхідною енергією, тонізує її;

   рибофлавін (вітамін росту і краси В2) сприяє швидкому поділу клітин, в результаті чого відбувається постійне оновлення шкірного покриву обличчя, воно завжди виглядає свіжим і відпочилим після масок з дріжджів;

   пантотенова кислота (антистресовий вітамін В5) захищає шкіру від всіляких згубних впливів атмосфери, хімічних магазинних засобів і стресів;

   фолієва кислота (вітамін «з листя» В9) володіє протизапальними і підсушуючими властивостями, саме вона надає дріжджовим маскам для обличчя здатність швидко і ефективно зупиняти поширення вугрового висипу і загоювати прищі;

   амінокислоти, потрапляючи в клітини, активізують механізм вироблення колагену, завдяки якому, шкіра стає пружною, еластичною на дотик, розгладжується, стає рівною і шовковистою;

   токоферол (вітамін молодості Е) допомагає амінокислотам регенерувати тканини, повертати до життя завмерлі у розвитку клітини, усувати зморшки, підтягувати контур обличчя, прибирати в’ялу, обвислу шкіру;

   ніацин («освічений» вітамін В3, РР) покращує колір шкіри, усуваючи хворобливі, небажані відтінки сірості і жовтизни;

   біотин (вітамін для волосся і шкіри Н, В7) максимально зволожує відлущуючу, суху шкіру;

   мінеральні елементи (в дріжджах містяться калій, кальцій, магній, фосфор, залізо, йод, марганець, мідь, цинк) активно беруть участь в обміні речовин, що відбувається в клітинах, тим самим істотно покращуючи зовнішній вигляд шкіри, а також регулюють виділення підшкірного жиру сальними залозами, що усуває неприємний блиск з жирною, лискучою шкірою.

 При нанесенні дріжджовий маски на обличчя всі ці активні речовини проникають углиб шкіри і починають на клітинному рівні активізувати самі різні процеси.

Комплексний вплив на стан шкіри не може не залишитися непоміченим зовні: колір стає природним, рельєф вирівнюється, зморшки розгладжуються, запалення зникають.

 Маска з дріжджами для обличчя є досить ефективною і яку легко приготувати вдома

    Маска з дріжджами для обличчя: показання

 Коли варто звернутися за допомогою до косметичних масок з дріжджів для поліпшення стану шкіри? Максимально ефективна маска з дріжджами для обличчя виявляється в наступних випадках:

    жирна шкіра: маска з дріжджами для обличчя ефективно звужує розширені пори, ліквідує нездоровий, неприємний жирний блиск;

   проблемна шкіра: маска з дріжджами для обличчя справляється із запаленнями будь-якої складності, починаючи від дрібних нешкідливих вугрів і закінчуючи гнійними хворобливими прищами, а також витягує на поверхню шкіри вміст чорних дозволяє підліткам (14-17 років) впоратися з різними висипаннями на обличчі, які надають вид недоглянутості і хворобливості;

   в’януча шкіра: активні компоненти дріжджових масок здатні відновлювати вироблення втраченого з віком колагену, який повідомляє шкірі пружність, гладкість, еластичність, рівну поверхню без зморшок і відвислих складок;

   суха шкіра: незважаючи на те, що дріжджі володіють підсушуючими властивостями і більше підходять для догляду за жирною шкірою, при наявності в складі маски зволожуючих інгредієнтів вони можуть бути корисними і для сухої, що лущиться шкіри, так як в такому випадку в них активується біотин;

   надмірна блідість, почервоніння шкіри: завдяки тіаміну, енерговітаміну, дріжджі прекрасно тонізують шкіру і надають їй гарний перламутровий, матовий відтінок, усуваючи неприродний, болючий колір;

   нормальна, змішана шкіра: так як в дріжджах дуже багато вітамінів і мікроелементів, для шкіри змішаного і нормального типу вони також будуть досить корисні в складі поживних домашніх масок.

 Якщо це – один з ваших випадків, вибирайте в якості домашніх косметичних засобів саме дріжджові маски: вони виконають всі свої функції на 100% і порадують вас незмінно позитивними результатами. У приготуванні вони не створять вам ніяких турбот.

 Маска з дріжджами для обличчя : поради щодо застосування

 Якщо приготувати дріжджову маску згідно з рекомендаціями, накопиченим роками, на виході можна отримати унікальний косметичний продукт, здатний врятувати від зморшок дам бальзаківського віку і від прищів – підлітків.

    Найактуальніше і завжди спірне питання, з яким стикаються багато, що вирішили використовувати дріжджі для приготування косметичних масок для обличчя, – це який саме сорт продукту використовувати для цієї мети. Заспокоїтися можна відразу всім: будь-які дріжджі будуть корисні для шкіри. Можна придбати сухі (швидкодіючі, активні, нагадуючі за зовнішнім виглядом гранули різного розміру), звичайні (живі, пресовані, у вигляді блоків, обгорнутих у папір, кремового кольору), пивні (у рідкому вигляді).

   Сухі дріжджі для приготування маски одразу розчиняються у воді і залишаються для бродіння всього на 20-30 хвилин. Брикет звичайних дріжджів спочатку потрібно розкришити до стану порошку, потім вже розчиняти у воді. Час витримки суміші з живих дріжджів буде набагато довшим: від 1 до 1,5 годин. Пивні дріжджі готові вже безпосередньо до застосування, їх водою розводити не потрібно: відразу вливайте до складу маски.

   Вода, якою ви розводите дріжджі (будь-які) повинна відповідати цілому ряду критеріїв, щоб маска з дріжджами для обличчя вийшла ефективною. Вона повинна бути або фільтрованою, або мінеральною (негазованою), або відстояною не менше доби до початку приготування маски. В обов’язковому порядку вона повинна бути теплою для прискорення процесу бродіння дріжджів.

   Під час бродіння дріжджів, поки цілюща суміш для вашої шкіри настоюється, не забувайте її помішувати, щоб вийшло якомога менше грудочок.

   Використовуваний продукт не є зовсім ідеальним з точки зору побічних ефектів. Іноді маска з дріжджами для обличчя викликає серйозну алергічну реакцію. Тому настійно рекомендується спочатку, перед процедурою, перевірити, як шкіра відреагує на запропонований їй склад. Зробити це можна в якомусь чутливому місці – на зап’ясті, наприклад. Відсутність неприємних відчуттів і висипу – дозвіл на використання дріжджів як косметичний засіб.

   Щоб шкіра краще сприйняла маску, її потрібно розпарити незадовго до процедури над паровою трав’яною ванночкою. Для сухої шкіри візьміть ромашку аптечну, деревій, м’яту, мелісу, шавлію, петрушку, хміль, липовий цвіт, пелюстки троянд, кріп, первоцвіт, кульбабу, живокіст. Для жирної буде корисна ванночка на корі дуба, кореневищах змійовика, звіробої, череді, ромашці аптечній, полину, мати-й-мачухи, шавлії. Для проблемної шкіри краще відібрати для цієї процедури ромашку аптечну, алое, календулу, звіробій, хвощ, шавлію, малину, корінь лопуха, м’яту, подорожник, чистотіл, березові бруньки. Парові ванни на травах для обличчя дозволяють активним речовинам маски надалі проникнути глибше в пори, тому що під дією пара вони максимально розкриваються.

   Після цього можна використовувати скраб для більш ефективного очищення обличчя від забруднень, які можуть перешкодити роботі дріжджів.

   Час дії приготованих масок може бути різним: воно завжди залежить від додаткових інгредієнтів та індивідуальних особливостей шкіри. Середня тривалість витримки дріжджів на шкірі – від 10 до 40 хвилин. Перетримувати не рекомендується: дріжджі можуть засохнути і перетворитися на неприємну кірку, змиваючи яку, ви травмуєте шкіру в проблемних, тонких, чутливих місцях.

   Видалити дріжджову маску з обличчя можна різними способами. Можна просто вмитися теплою водою, молоком або відваром з лікарських трав. Можна протерти шкіру ватним диском, змоченим в цих же рідинах.

   Вилікувати жирну і проблемну шкіру, омолодити зрілу і в’янучу можна за допомогою дріжджових масок для обличчя, якщо робити їх регулярно: 1-2 рази на тиждень, не менше 10-15 процедур.

 Знаючи, як готуються найефективніші омолоджуючі і протизапальні маски, ви зіткнетеся тільки з однією проблемою – вибрати рецепт з різноманіття пропонованих засобів.

 Маска з дріжджами для обличчя : кращі рецепти

 При виборі рецепта орієнтуйтеся на тип своєї шкіри і ту проблему, яку ви хочете вирішити за допомогою дріжджових масок для обличчя.

    Маска з дріжджами для обличчя : лимон + білок для жирної шкіри

 Дріжджовий порошок (ложку столову) розведіть у теплій воді до однорідного складу, змішайте з вичавленим з лимона соком (ложечку чайну), білком.

    Маска з дріжджами для обличчя: +молоко + яйце + оливкова олія + мед + мука проти чорних цяток

 Дріжджовий порошок (ложку столову) розведіть в теплому молоці до однорідного складу, змішайте з яйцем, нерафіновану натуральну, підігріту оливкову олію (ложку столову), рідким медом (ложечкою чайною), житнім або пшеничним борошном (ложку столову).

    Молочно-дріжджова маска з дріжджами для обличчя

 Дріжджовий порошок (2 ложки столові) розведіть в теплому молоці до потрібної консистенції.

 Фруктова / овочева / ягідна маска з дріжджами для обличчя  для живлення шкіри

 Дріжджовий порошок (ложку столову) розведіть в соку фруктовому (яблучному, абрикосовому, виноградному, з дині), овочевому (гарбузовому, морквяному), ягідному (з агрусу, черешні, кавунових). Ємність з отриманою сумішшю поставте в теплу, майже гарячу воду, дочекайтеся бродіння.

    Маска з дріжджами для обличчя +огірки проти пігментних плям

 Дріжджовий порошок (2 ложки столові) розведіть в огірковому соці до потрібної консистенції.

    Відбілююча маска з дріжджами для обличчя перекисом водню

 Дріжджовий порошок (2ложечки чайні) розведіть в в 3% -ному перекису водню до потрібної консистенції.

    Маска з дріжджами для обличчя : дріжджі + рослинне масло для сухої шкіри

 Дріжджовий порошок (ложку столову) змішайте з теплим рослинним маслом (трьома ложками столовими).

    Маска з дріжджами для обличчя: дріжджі + молоко + жовток + мед + оливкова олія для зволоження

 Дріжджовий порошок (ложку столову) розведіть в теплому молоці до потрібної консистенції, змішайте з жовтком, теплим медом (ложечкою чайною), нерафінованою оливковою олією (2 ложечками чайними). Нагрійте суміш на водяній бані.

 Досить ефективні, безпечні і прості в застосуванні, маски з дріжджами для обличчя допоможуть зробити шкіру рівною і гладкою в будь-якому віці. Тим, кому за 40, ці косметичні засоби згодяться в якості омолоджуючих масок. Для підлітків 14-17 років вони стануть справжнім порятунком від вугрового висипу і прищів. Пора відкрити для себе цей унікальний продукт в абсолютно новій якості. Дріжджі можуть бути не тільки добавкою до випічки, а й основним компонентом багатьох косметичних масок для проблемної шкіри, що в’яне.


Check Also

Перепелині яйця – користь, шкода, норма вживання

Перепелині яйця  вживали ще в Стародавньому Єгипті – згадки були знайдені археологами в папірусах єгиптян. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *