Home / Маски для волосся / Маска для волосся з желатином в домашніх умовах

Маска для волосся з желатином в домашніх умовах

Це може навіть здатися трохи дивним, але, прочитавши назву нашої сьогоднішньої статті, не варто думати, що це жарт. Ви не помилилися, і ваші очі вас не підводять. Мова піде саме про желатин і про приголомшливий ефект ламінування, який надає волоссю желатин.

Отже, Ламінування волосся – це спеціальна процедура, яка виконується в салонах краси. Її головне призначення – зробити волосся гладкими і рівними, додати їм блиск і забезпечити додаткове живлення. Це все досягається шляхом нанесення на волосся спеціального складу, що містить велику кількості протеїну. Після його нанесення кожен волосок огортається тонесенькою плівкою, яка захищає його від зовнішніх впливів, живить, допомагає зберегти колір фарбованого волосся і т.д.

Здавалося б, причому тут желатин?

Желатин це ні що інше, як білок колагену, отриманий з кісток, хрящів і шкіри тварин шляхом денатурації. Не будемо заглиблюватися в цей складний і невідомий процес, тому що це, по-перше, не дуже цікаво, а по-друге, є темою для окремої статті, причому не для нашого журналу. Найголовніше ми вже знаємо.

Так от, цей самий колаген і представляє цінність для нашого волосся. Він є свого роду будівельним матеріалом, який допомагає зробити волосся здоровими і сильними.

При нанесенні желатину на волоссі утворюється плівка подібна тій, що виходить при ламінуванні в салонах краси. Звичайно, варто відзначити, що вона не така. Ефект від желатину не такий сильний і не такий стійкий, як від професійних засобів. Однак тут потрібно врахувати ще такий важливий чинник, як вартість. Желатин, потрібний для виконання однієї процедури вдома, варто кілька гривень. А професійна процедура коштує значно більше.

Мінус у тому, що результат, отриманий шляхом домашнього ламінування, потрібно постійно підтримувати. Для цього потрібно повторювати процедуру не рідше одного разу на тиждень. В принципі, витратити одну годину на тиждень на красу і здоров’я волосся – це не проблема.

Рецепти масок для волосся з желатином

Тепер перейдемо до рецептів. Існує основний рецепт і безліч рецептів, створених на його основі. Відрізняються вони тільки додаванням різних додаткових компонентів, які надають ту чи іншу дію на волосся. Це може бути мед, яєчний жовток, різні масла, відвари, гірчиця і т.д.

Основний рецепт желатиновій маски для волосся

Склад:
– 1 с.л. желатину ;
– 3 с.л. води ;
– 1 с.л. бальзаму для волосся або кондиціонера.

Приготування:
Змішайте всі інгредієнти, поставте суміш на водяну баню і підігрівайте, постійно помішуючи, до повного розчинення желатину. Потім остудіть отриману маску і приступайте до нанесення.

Застосування:
Нанесіть маску на вологе волосся рівномірно по всій її довжині. Потім надіньте на голову поліетиленову шапочку і оберніть рушником. Далі потрібно терпляче почекати 40-50 хвилин. Для посилення ефекту можна гріти голову феном (прямо через рушник). Потім просто змийте маску теплою водою.

Очікуваний результат: м’яке, сильне, гладеньке волосся. І все це без особливих зусиль, витрат і в домашніх умовах. Що може бути краще?

Примітка: В Інтернеті існує досить багато ресурсів, на яких можна знайти рецепти желатинових масок. У багатьох з них застосовується тільки желатин і вода (або, замість води, молоко, відвар трав та ін.) Я раджу вам додавати в маску бальзам або кондиціонер для волосся. Завдяки ним маску буде набагато простіше змити.

Тепер хочу запропонувати вам кілька цікавих рецептів желатинових масок для волосся, що містять додаткові або заміщають компоненти .

Маска з молоком

Нічим не відрізняється від основної маски. Тільки замість води додається молоко. У іншому складі, а також приготування і застосування маски такі ж.

Маска для волосся з желатином і маслами

Знову ж, маски з маслами майже нічим не відрізняються від основної. Робіть все по тому ж рецепту і в кінці додайте одну чайну ложку реп’яхового, касторового або мигдального масла.

І тут нічого принципово нового немає. Після того як знімете маску з водяної бані, трохи остудіть її і додайте один яєчний жовток.


Check Also

Перепелині яйця – користь, шкода, норма вживання

Перепелині яйця  вживали ще в Стародавньому Єгипті – згадки були знайдені археологами в папірусах єгиптян. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *