Home / Твоя краса / Тіло / Маска для тіла ефективна та корисна. Підібрка

Маска для тіла ефективна та корисна. Підібрка

Кожна жінка знає, що необхідно приділяти увагу своїй зовнішності, щоб виглядати привабливо і чарівно. Однак більшість представниць прекрасної половини людства вважають, що догляд полягає в зволоженні і живленні шкіри обличчя, рук, відвідуванні перукаря. Але ж тіло також потребує приємних і корисних процедур. Маска для тіла  в домашніх умовах допоможе зробити шкіру дуже ніжною, бархатистою, зволожить і омолодить тканини, усуне зайві жирові відкладення.

Маска для тіла

Маска для тіла ефективна та корисна. Підібрка

Важливу роль в тому, щоб мати ідеальний і квітучий зовнішній вигляд, грає стан шкіри. Бездоганна шкіра, пашить здоров’ям, безумовно, була і буде мрією будь-якої жінки, небайдужої до свого зовнішнього вигляду.

Але що робити тим, кого природа обділила здоровою і красивою шкірою? Регулярні маски для тіла в домашніх умовах допоможуть частково компенсувати цей недолік, що, в свою чергу, дозволить завжди відчувати себе комфортно і впевнено за будь-яких обставин.

Основні компоненти, що використовуються для масок

Овес – це злак, який відомий не тільки багатим поживним складом, але і підтягуючими властивостями, що є незамінним засобом для підтримки в’ялої шкіри. Для маски можна використовувати як звичайні вівсяні пластівці, так і вівсяну січку, яка здатна надавати ефект пілінгу, якщо змивати її, застосовуючи кругові рухи долонь.

Вершки і кефір відомі своєю пом’якшувальною і зволожуючою дією і застосовуються для найрізноманітніших типів шкіри. Варто врахувати, що чим свіжіший кефір, тим більш максимальна дія буде надана на шкіру.

Кефір також надає окислюючу дію, що робить його практично незамінним компонентом у приготуванні маски для жирної шкіри. Крім того, він прекрасно поєднується з різними травами, шоколадом або кавою.

Наявність натурального гіркого шоколаду в масці дозволяє відмінно тонізувати і розгладжувати шкіру. Тому для володарів вялої шкіри, шоколад – незамінний компонент. Він не тільки сприяє боротьбі проти целюліту, але і також робить позитивний вплив на нервову систему.

Ефірні масла благотворно діють на найрізноманітнішу шкіру. Буквально пів чайної ложки масла, доданого в маску, може принести хороший результат. У боротьбі з розтяжками, мандаринове масло відмінно справляється з поставленим завданням і, крім того, пом’якшує шкіру і підвищує її тонус.

Апельсинове масло не тільки живить шкіру і допомагає при розтяжках, а й може покращувати настрій. Масло пачулі надає бадьорості і тонізуючу дію на шкіру і широко застосовується в косметології. Масло іланг-ілангу прекрасно розслабляє, а також активно застосовується при зниженому лібідо.

Ще в давнину було відомо про цілющі дії кави. Але варто врахувати, що в косметичних цілях використовується виключно натуральна кава, бажано середнього або грубого помелу. Кава не тільки відмінно тонізує втомлену шкіру, але і сприяє розпаду жирів.

Якщо кавову гущу рівномірно нанести на шкіру, то можна помітити, що застосування цієї процедури надає забарвлення засмаги. Найчастіше заварену каву використовують в якості скрабу, прекрасно відлущує відмерлі клітини, а також пом’якшуючі і живильні засоби.

Ефективна підтягуюча маска для тіла. Правила застосування

Щоб ефект був помітний вже з першого сеансу, дотримуйтесь простих рекомендації косметологів.

Шкіру слід попередньо очистити, бажано із застосуванням скрабу.

Розпарьте тіло під гарячим душем або в сауні.

Енергійно втирайте маску в шкіру, уникаючи дрібних ранок і пошкоджених ділянок.

Проведіть легкий масаж.

Залиште засіб на шкірі на 20 хвилин, укутайте оброблені ділянки плівкою і замотайте пледом.

Змийте маску.

Нанесіть на шкіру зволожуюче молочко або крем.

Якщо є проблеми зі здоров’ям шкіри, то бажано проконсультуватися з лікуючим фахівцем.

При схильності до алергічних реакцій всі маски попередньо перевіряють на ліктьовій ділянці.

Восени і взимку шкірний покрив потрібно зволожувати набагато частіше.

Масляні маски можна залишати на ніч.

При лікуванні шкіри потрібно обережно ставитися до домашніх процедур і радитися з лікарем.

Робити маски можна 2 рази на вісім днів.

Зазвичай чверті години буває досить для благотворної дії компонентів маски на шкіру.

Бажано, щоб в цей період тіло перебувало в спокійному, розслабленому стані, тому перед початком процедури варто підготувати клейонку, на яку згодом можна буде сісти або лягти.

Існує безліч різноманітних рецептів масок, спрямованих на те, щоб забезпечити догляд за різним типом шкіри. Тому перед тим як прийняти рішення, яку маску вибрати, необхідно визначити тип своєї шкіри, а також її недоліки.

Маска для тіла. Рецепти домашніх підтягуючих масок

З віком шкіра стає в’ялою, втрачає тонус. Якщо у вас з’явилося неприємне відчуття стягнутості (воно особливо помітно після контакту з сонцем або вітром, морозом), тканини стали менш пружними і втратили еластичність, пора брати справу в свої руки.

Підтягуюча маска для тіла в домашніх умовах – це чарівний засіб, який допоможе вам знову відчути себе молодою і повною сил.

Шоколадна маска для тіла  в домашніх умовах. Чистий чорний шоколад (100 г, вміст какао від 56%) розтопіть на пару. Намажте проблемні ділянки, укутайте плівкою і тепло одягніться. Можна також приготувати маски з какао-порошку.

З’єднайте тепле молоко (склянку) і какао (приблизно 250 г). Отриманим засобом просочіть бинт і обмотайте проблемні зони (ноги, стегна, живіт, сідниці). Укутайтеся плівкою, пледом. Змивайте через годину. Какао прекрасно зволожує шкіру, розгладжує зморшки, робить тканини більш пружними.

Кавова маска. З’єднайте половину склянки меленої кави, рідкий вітамін Е (достатньо 1 ч.л.), масло ши (приблизно 2 ст.л.), дрібну морську сіль (досить 2 ст.л.). Якщо суміш вийшла досить густою, розбавте її трохи водою до консистенції сметани.

Нехай постоїть 10 хвилин і можна наносити на вологу шкіру. Змивайте через півгодини. Цей засіб чудово бадьорить, тонізує, до того ж відлущує ороговілий шар клітин, роблячи тканини дуже гладкими, ніжними.

Маски з вівсянки. Це чудо-засіб полюбився багатьом представникам зоряної еліти: в Голлівуді маска користується широкою популярністю. Розтопіть кокосове масло на водяній бані (приблизно 2-3 ст.л.), додайте коричневий цукор (близько 2 ст.л.), склянку геркулесу (краще грубого помелу).

Добавте рідкий теплий мед (приблизно 1,5 ст.л.), при необхідності розбавте молоком, якщо засіб вийшов густим. Високий вміст вітаміну Е і клітковини сприяє усуненню ороговілих клітин, насиченню тканин вологою. Це допомагає надати шкірі пружність, підтримує її тонус. Через 15 хвилин змийте маску.

Подрібніть банан і авокадо, можна на дрібній тертці, і змішайте зі склянкою домашніх вершків, додавши пару крапель трояндової олії. Суміш необхідно збити міксером і рівномірним шаром нанести на шкіру. Ця маска є хорошим засобом для підтримки сухої, втомленої шкіри і, крім того, сприяє її зволоженню.

Зволоження шкіри тіла в домашніх умовах можна проводити за допомогою простого і доступного інгредієнта – жовтка курячого яйця. Його можна використовувати окремо або змішувати зі сметаною.

Для процедури зволоження знадобиться три сирих жовтки (білок не потрібно застосовувати). Жовтки збивають до утворення пінки і наносять на потрібні місця. Робити маніпуляцію найкраще у ванні, так як можна забруднити простір.

Ложка пивних сухих дріжджів, змішана з вершками і натуральним рідким медом, узятих в рівних пропорціях, прекрасно живить виснажену шкіру і робить її більш еластичною. Перед застосуванням варто переконатися в тому, що мед не викликає у вас алергічної реакції.

Столова ложка подрібненогої мускатного горіха, змішана з 150 мл рідкого бджолиного меду з додаванням пекучого червоного перцю (не більше однієї ложки), значно покращує кровообіг, що сприяє живленню шкіри зсередини.

Крім того, ця маска для тіла  вважається стимулюючою і омолоджуючою. Наносити суміш потрібно рівномірними круговими рухами. Варто врахувати, що її не рекомендується застосовувати для роздратованої і сухої шкіри.

Медова маска для тіла  освіжає, тонізує шкіру. Поверхня епідермісу після використання стає приємною на дотик, рівною і підтягнутою.

Для приготування потрібно взяти чотири столові ложки меду в рідкому стані. Густий продукт можна розтопити. До меду додають три столові ложки пшеничного борошна і сік лимона. Для соку потрібно взяти свіжий лимон і віджати з нього три ложки рідини.

Суміш накладають на потрібні ділянки тіла, попередньо необхідно прийняти душ. Суміш тримають на шкірі 15-16 хвилин. Змивають медову маску теплою водою.

Поживна медова маска. Рідкий мед в розмірі трьох столових ложок змішують з чотирма ложками рослинного масла. Можна взяти лляне або кокосове масло. На очищений шкірний покрив наносять медову масу, бажано втирати маску масажними рухами. Через 15 хвилин суміш змивають, після накладається зволожуючий крем.

Рецепт підходить для сухого, грубого і зневодненого епідермісу.

Для тонізації і омолодження. Три великих зелених яблука очищають від зайвої шкірки і труть на дрібній тертці, повинна вийти м’яка однорідна маса. Добре, якщо з яблук виділяється сік. Для сухої шкіри беруть солодкі яблука, а для жирної – бажано підготувати кислі фрукти.

Як усунути зайві жирові відкладення в домашніх умовах

Якщо ваш силует не радує вас стрункістю, ви не любите дивитися на себе в дзеркало і намагаєтеся заховати фігуру масивними складками багатошарового одягу – терміново зупиніться і задумайтеся. Навіщо ховати те, від чого можна позбутися?

Адже стати знову стрункою і підтягнутою цілком можливо. Для цього слід вести активний спосіб життя, правильно харчуватися і робити жироспалюючі маски для тіла в домашніх умовах. І незабаром ви себе просто не впізнаєте!

Поради щодо проведення процедури

Жироспалюючі маски слід наносити на добре очищену скрабом шкіру.

Приготована за обраним рецептом маска для тіла  повинна мати консистенцію кашки: наноситися легко, але не стікати. Вона повинна бути пластичною і однорідною.

Поверх засобу, нанесеного на шкіру, слід намотати плівку, простирадло і теплу ковдру. Якщо є можливість, можна надіти жироспалюючий пояс.

Проводити обгортання слід місяць поспіль по 2 процедури щотижня.

При бажанні маски можна чергувати, а не робити постійно одну і ту ж.

Обов’язково обгорніться плівкою, щоб підсилити ефект від процедури

Кому не можна робити обгортання

Є ряд протипоказань до проведення жироспалюючих обгортань:

варикоз;

тромбофлебіт;

вагітність;

наявність виразок, ран, мікротріщин на шкірі;

місячні.

При наявності хронічних захворювань серцево-судинної і сечостатевої систем, слід попередньо проконсультуватися у лікаря.

Кращі рецепти жироспалюючих масок

У будь-яку із запропонованих масок для посилення ефекту можна додатково добавити пару крапель ефірного масла (грейпфрут, апельсин, мандарин, розмарин). Можна також використовувати яблучний оцет в якості добавки (всього 1 ст.л.).

Кавове обгортання з медом. З’єднайте мелену натуральну каву, 100 г і рідкий мед (до зручної консистенції). Розведіть невеликою кількістю окропу, добре перемішайте і в теплому вигляді нанесіть на проблемні ділянки (живіт, стегна та ін.). Закутавшись плівкою, надіньте шерстяний одяг. Перші півгодини бажано активно порухатися, а потім можна полежати ще 15 хвилин.

Маска для тіла  з кави дуже ефективна. Потрібно взяти столову ложку кави меленої, дві ложки вершків, чайну ложку оливкового масла. Після перемішування масу гріють на водяній бані близько п’яти хвилин. Суміш після розігріву наносять на тіло, стегна і сідниці. Нею можна помасажувати. Змивають десь через 10-11 хвилин.

Кава і кориця. Знадобиться столова ложка кавової гущі, чайна ложка харчової солі, дві ложки цукру, ложка кориці і дві столові ложки оливкової олії. Все з’єднують і накладають на шкірний покрив масажними рухами. Змивають через 19-20 хвилин.

Перцеве обгортання. З’єднайте мед (1-2 ст.л.) і мелену каву (хорошої якості, 100 г), добавте 1/4ч.л. гострого меленого червоного перцю. Протестуйте засіб на руці. Якщо з’явиться сильне печіння, додайте більше кави. Тримайте на тілі скільки зможете, але не більше півгодини.

З глиною і медом. Змішують 150 гр. білої глини і ложку меду. Дві ложки гарячої води наливають і розмішують з усіма інгредієнтами. Наносять суміш на проблемні зони, змивають через 15-18 хвилин.

З меленим перцем. Потрібно взяти чайну ложку кориці, мускатного горіха в тертому вигляді, чотири ложки меду, три ложки оливкової олії і три ложки меленого червоного перцю. Все змішують і наносять на проблемні зони. Найкраще наносити засіб від колін, захоплюючи стегна і сідниці.

Зверху обмотуються плівкою і утеплюють ноги. Тримають до 15 хвилин. Можна і півгодини, але суміш гаряча, тому потрібно враховувати чутливість покриву.

Змивають теплою водою. Маска не застосовується при варикозному розширенні.

З ламінарією. Залийте ламінарію (100 г) літром теплої води. Дайте водоростям розмокнути приблизно 20 хвилин. Покладіть ламінарію на стегна, живіт, талію у вигляді компресу, закутавшись плівкою для надійної фіксації і парникового ефекту.

Утепліть пледом. Зніміть маску через годину. Цей засіб відмінно активізує циркуляцію крові, відновлює обмінні процеси, розщеплює жир і виводить шлаки, токсини. Після першої ж процедури ваші обсяги можуть стати меншими на пару сантиметрів!

З водоростями. Дві упаковки сушеної морської капусти заварюють в гарячій воді, через годину зливають. Отриману капусту накладають на тіло і лягають на півгодини. Після процедури потрібно прийняти душ. Маска сприяє схудненню, і перешкоджає старінню.

У склянці кефіру потрібно розчинити 25 гр дріжджів. Коли дріжджі піднімуться на поверхню, необхідно додати половину склянки меду і дочекатися процесу бродіння. Після цього наносити на шкіру легкими втираючими рухами.

З виноградом. Для приготування знадобиться сік зі свіжого винограду і рідкий мед. Сік віджимають і роблять півсклянки, в нього вливають дві ложки меду. У суміш вносять одну столову ложку будь-якого доступного антицелюлітного крему. Якщо після розмішування засіб дуже рідкий, то не забороняється ще додати медового продукту.

Маску накладають на стегна, сідниці і обмотують харчовою плівкою. Зверху додатково одягають теплі лосини або колготки. Так ходять півтори години, потім приймають душ.

З хріном. На дрібній тертці труть корінь хріну, його беруть в сирому вигляді. Три столові ложки віджимають, щоб вийшов сік. До соку з хрону вносять чотири ложки перцевої настоянки з аптеки. До розтертого хрону додають п’ять ложок меду. Етапи нанесення:

Хрін і мед накладають на проблемні зони тіла, розтирають.

Пальці змочують в настоянці перцевій і з хріну, масажують потрібні ділянки дві або три хвилини.

Зверху шкіру обертають харчовою плівкою.

Одягаються теплі лосини або колготки.

Засіб тримають 25 хвилин, маска пече тіло, тому можна проводить процедури і трохи менше. Після маніпуляції наносять крем для зволоження.

Всі маски бажано змивати теплою водою.

Маски для тіла в домашніх умовах підтягнуть вашу шкіру, зроблять її більш пружною, еластичною, ніжною і приємною на дотик. Подаруйте собі насолоду догляду за собою, відпочиньте душею і тілом. Нехай ваша струнка фігура радує вас в будь-якому віці!

Відео: процедура SPA в домашніх умовах


Check Also

Привітання з днем Святого Миколая. Корисна підбірка

Святого Миколая люблять всі діти і чекають його не менш Санта Клауса. Саме він є …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *