Желатинова маска для обличчя відмінно очищає, тонізує, живить, вибілює і омолоджує шкіру обличчя. Дана маска заснована на натуральних інгредієнтах і підійде практично кожному, причому ефект від її використання можна побачити відразу – він буде приголомшливим!
Желатинова маска для обличчя
Желатинова маска для обличчя є універсальним засобом для догляду за шкірою.
Кому підходить желатинова маска для обличчя.
Після застосування маски з желатину для обличчя шкіра очищається від чорних крапок, підвищується її тонус, а також ущільнюється текстура. Інгредієнти, що входять в цей засіб, здатні звужувати пори і усувати вікові плями, при цьому діють вони м’яко і дбайливо.
Якщо потрібно отримати відбілюючий ефект, в маску необхідно додати сік ківі або лайма. Цей косметичний продукт коштує недорого, але по ефективності не поступається жодному дорогому препарату.
Маски на основі желатину особливо корисні під час перших вікових змін шкіри: усувається в’ялість і рихлість шкіри, підтягується овал обличчя, а також розгладжуються неглибокі зморшки. Даний засіб підходить для будь-якого типу шкіри, але більш вираженою ефективністю володіє у жінок зі зрілою шкірою, схильною до сухості.
Желатинова маска для обличчя. Правильне застосування в домашніх умовах
Навіть у домашніх умовах можна зробити шкіру красивою – для цього вам знадобиться приготована желатинова маска для обличчя. Крім того, важливо знати кілька простих правил з використання даного засобу.
Рекомендації щодо застосування маски:
Для початку необхідно очистити шкіру обличчя. Для цього підійде як звичайний скраб, так і парова ванночка чи очищення шкіри тоніком.
можна наносити маску, як на обличчя, так і на шию і область декольте ( в ті місця, де шкіра більш схильна до вікових змін). Однак на зону навколо очей засіб наносити не можна – тут шкіра дуже ніжна.
Після нанесення маски посміхатися і розмовляти не рекомендується. Завдяки желатину відбувається підтягуючий процес, тому в цей час обличчя повинне бути розслаблене. В іншому випадку бажаного ефекту від застосування засобу не буде.
Желатинову маску для обличчя необхідно змивати спочатку теплою, потім прохолодною водою. Таке контрастне вмивання дуже корисно для шкіри.
Щоб отримати максимальний ефект від застосування желатинової маски, можна доповнювати процедуру використанням інших косметичних препаратів: масок, кремів і т.п.
Желатинова маска для обличчя: переваги та недоліки
Желатин переважає над дорогим колагеновим кремом за рахунок того, що його молекули розщеплені, тому добре проникають у шкіру. Дослідження показали, що колаген, що входить до складу кремів, містить досить великі молекули, що перешкоджає його нормальному проникненню в шкіру.
Желатинова маска для обличчя має масу переваг: це недорогі інгредієнти, швидкий час приготування, застосування для будь-якого типу шкіри, а також відмінний ефект після використання.
Недоліків у даного засобу практично немає. У дуже рідкісних випадках можливе виникнення алергічної реакції при індивідуальній непереносимості окремого компонента маски.
Желатинова маска для обличчя: склад і ефективність
Дуже часто желатин не сприймають всерйоз як якісний компонент для масок, тому про високу ефективність засобів на його основі відомо не дуже великій кількості жінок. І абсолютно даремно. Очищення, живлення, відбілювання, омолоджуючий ефект – все це можна отримати, використовуючи тільки один засіб на основі желатину.
При застосуванні такого косметичного продукту, як желатинова маска для обличчя відгуки будуть тільки позитивними. Адже обличчя, з якого видалили жир і омертвілі клітини, очистили пори вирівняли тон і підвищили пружність шкіри, виглядає просто чудово і випромінює здоров’я і свіжість.
Основний інгредієнт таких масок – це желатин. Він має білкове походження ( білки займають більше 85 %). Крім того, у великій кількості в даному продукті присутній колаген. До складу желатину також входять вода, крохмаль, зола, жири, вуглеводи, макроелементи, мікроелементи, амінокислоти і вітаміни, зокрема вітамін PP. Серед корисних речовин можна виділити кальцій, натрій, магній, калій, залізо і фосфор.
Желатинова маска для обличчя: найкращі рецепти
Маска з желатину і молока
Маска для обличчя желатин-молоко підійде для будь-якого типу шкіри. Потрібно замочити 1 ч.л. желатину в маленькій кількості холодної води. Почекати поки набрякне і розчиниться на водяній бані. Потім додати в желатинову суміш 1 ст.л. молока і 1 ст.л. тальку – повинна вийти рідка кашка. Маску остудити.
Обличчя намазати живильним кремом і зверху нанести готову маску. Залишити до висихання желатинового шару. Після цього докласти на 1-2 хвилини до шкіри змочений в гарячій воді махровий рушник. Потім зняти маску за допомогою губки. Обличчя потрібно сполоснути прохолодною водою.
Маска для жирної шкіри
Розчинити 1 ч.л. желатину в невеликій кількості лимонного соку. Додати в суміш 1 ст.л. нежирної сметани і ретельно розтерти. Нанести маску на обличчя на 20 хвилин. Через цей час зняти засіб за допомогою змоченого у воді тампона. Обличчя сполоснути прохолодною водою.
Маска від зморшок з гліцерином і медом
Ця желатинова маска для обличчя завдяки поєднанню з гліцерином відмінно прибирає неглибокі зморшки і розгладжує шкіру.
Зробити суміш з 4 ст.л. гліцерину, 2 ч.л. меду, 2 ч.л. желатину і 4 ст.л. води. Поставити її на маленький вогонь і довести до розчинення всіх інгредієнтів, постійно помішуючи. Після цього додати ще 4 ст.л. кип’яченої води і перемішати. Нанести маску на 20 хвилин, після чого змити і змастити живильним кремом. За умови зберігання у стерильній баночці з щільно закритою кришкою желатинова маска буде придатна до використання довгий час.
Маска з желатину і банана
Змішати 2 ст.л. кип’яченої води і 1 ч.л. желатину. Коли суміш набубнявіє, додати 2 ч.л. бананового пюре. Розмішати і нанести на шкіру обличчя після процедури очищення. Через 20 хвилин засіб змити теплою водою.
Маска з желатину і огірка
Необхідно почистити огірок і натерти його на тертці. Отриману суміш розділити на дві порції: сік і м’якоть. В останню додати 2 ч.л. свіжо завареного негарячого зеленого чаю і 2 ч.л. теплого настою ромашки. Перемішати і всипати 1 ч.л. желатину. Суміш підігріти на слабкому вогні до загустіння і тільки потім додати огірковий сік. Готову маску нанести на обличчя і, потримавши 20 хвилин, змити теплою водою.