Напевно, на світі немає дівчини, яка була б повністю задоволена своєю зовнішністю. Комусь не подобається зростання, когось не влаштовує фігура або волосся. Але більшість причіпок зазвичай дістається, звичайно, обличчю. То шкіра дуже жирна, то занадто суха, то веснянки з’явилися, то прищі … Однією з найпоширеніших проблем можна назвати і комедони. Здавалося б, не дуже серйозний недолік, але ідеальну картину псує. Однак від цього недоліку можна досить просто позбутися, до того ж зробити це своїми руками і в домашніх умовах, не вдаючись до особливих витрат. А допоможе панянкам маска для лиця з желатину від чорних цяток. Саме про те, як правильно провести таку процедуру і як приготувати цю маску, і піде мова нижче.
Маска для лиця з желатину від чорних цяток. Що потрібно знати перед початком курсу
Напевно, багато хто задається питанням, завдяки чому простий кулінарний желатин може вийти на боротьбу проти чорних цяточок і перемогти в ній.
Справа в тому, що для приготування маски використовується желатин, розведений водичкою і прогрітий на водяній бані або розтоплений в мікрохвильовці.
При такому розчиненні він робиться липким і, нанесений на шкіру обличчя, здатний проникнути глибоко в пори. А коли маска для лиця з желатину від чорних цяток застигає і схоплюється, комедони виявляються приклеєними до плівки. Вони легко знімаються разом з нею.
Таким чином, шкіра отримує хороше очищення і при цьому не травмується.
Як бонус дівчатам, які проводять курс даних масок чекає також омолоджуючий і зміцнюючий ефект від процедури. Адже желатин – це, по суті, чистий білок, колаген, такий необхідний шкірі. Він розгладить дрібні зморшки, зробить обличчя більш ніжним, еластичним, підтягнутим, юним і свіжим, стабілізує роботу сальних залоз.
Чому маска для лиця з желатину від чорних цяток може не вийти
Нерідко на сайтах можна побачити відгуки про те, що желатинова маска-плівка не застигає, погано знімається або не робить належного впливу. Спробуємо вияснити, чому так відбувається.
По-перше, для початку варто переконатися, що куплено якісний желатин. Він повинен бути прозорим або білим, без добавок, які не мають, запаху.
По-друге, перед приготуванням потрібно уважно прочитати рецепт. Можливо, було додано занадто багато або, навпаки, мало рідини. До того ж при нагріванні желатин не повинен закипіти!
По-третє, маска для лиця з желатину від чорних цяток наноситься в кілька шарів. Вона повинна бути щільною, щоб потім її було зручно зняти. Якщо вона не знімається суцільним полотном, значить, потрібно було зробити її на один або два шари товщою. При цьому кожен попередній шар перед нанесенням наступного повинен трохи застигнути.
По-четверте, під час знаходження маски на обличчі не можна розмовляти, їсти, пити або іншим способом примушувати лицьові м’язи рухатися. Повний спокій і розслабленість! Інакше структура маски буде порушена, і очікуваного ефекту вона не зробить.
І, по-п’яте, безпосередньо перед застосуванням маски важливо не тільки очистити обличчя від макіяжу, але і гарненько розпарити шкіру, щоб розкрилися пори. Для цього можна використовувати компрес з гарячого махрового рушника або ванночку з трав’яним відваром, над якою необхідно подихати кілька хвилинок.
Робіть все правильно, і проблем з цієї нехитрою процедурою у вас не виникне.
Маска для лиця з желатину від чорних цяток – кращі рецепти
Найпопулярніший рецепт – це желатинова маска з молочком. Щоб її приготувати, потрібно до столової ложечки желатину долити таку ж кількість молочка. Масу потрібно ретельно перемішати виделкою. Суміш буде здаватися занадто густою, це нормально. Далі мисочку слід поставити на парову баню і гарненько прогріти вміст. Крупинки желатину повинні розчинитися, а сама маска – стати більш рідкою. Після цього желатин з молочком наносять на обличчя легкими, але впевненими вбиваючими рухами, можна застосовувати жорсткий натуральний пензлик. Повторюють шари до тих пір, поки не закінчиться суміш, і залишають до повного застигання. -маски Знімають плівку, рухаючись від підборіддя вгору до чола.
Якщо шкіра суха або чутлива, замість молочка дозволяється використовувати вершки. З ними маска не буде так сильно пересушувати обличчя.
Крім того, попитом користуються також желатинові маски з соком. Який фреш взяти, залежить від типу шкіри, адже догляд за обличчям – справа тонка, і важливо вміти правильно підібрати компоненти для масочки. Так, для жирної і проблемної дерми підійде лимонний, грейпфрутовий, апельсиновий сік. А сухій і чутливій «сподобається» сік з банана або яблука. Принцип приготування такий же: залити желатин соком і розчинити на водяній бані. Далі розподілити по обличчю і залишити до затвердіння.
Маска для лиця з желатину від чорних цяток – ефект
Незвичайна і дієва маска для лиця з желатину і вугілля відноситься до масок-плівок. Вона не дозволяє кисню і повітрю перешкоджати тим процесам, які відбуваються під плівкою. Про що йде мова і який результат ми отримаємо після застосування такого складу?
Кожен компонент маски виробляє свій ефект в процесі очищення й омолодження обличчя:
Желатин. Він є природним колагеном. Як компонент маски желатин добре всмоктується шкірою і починає працювати в її клітинах. Він робить шкірний покрив більш пружним і підтягнутим, що і створює омолоджуючий ефект маски. Желатин на 85% складається з білка. А білок – учасник більшості обмінних процесів, які відбуваються в клітинах дерми, нормалізує їх роботу. Желатинчик, крім цього, ще й вирівнює епідерміс, відлущує з поверхні шкіри мертві клітини. Він тонізує шкіру.
Активоване вугілля. Цей компонент розщеплює ті забруднення, які ми називаємо чорними пробками. Він стягує пори, підсушує шкіру. Якщо вона запалена, то заспокоює, що зменшує в свою чергу кількість вугрів, прищів. Активоване вугілля теж розгладжує рельєф шкіри.
Молоко. Компонент маски володіє хорошою відбілюючою дією. Він усуває почервоніння обличчя і жовтизну, зменшує пігментацію.
Молочко завжди було засобом омолодження шкіри. У стародавні часи ним вмивалися, а цариця Клеопатра, яка славилася своєю красою, навіть використовувала молочні ванни. Омолоджуючі властивості продукту пом’якшують дію деяких агресивних речовин в складі вугілля. Молочко в масці робить шкіру шовковистою і дуже м’якою.
Отже, як бачимо, кожен з інгредієнтів благотворно впливає на шкірний покрив, а комплексний їх вплив дарує йому нове життя. На цьому і базується приголомшливий ефект маски.
Маска для лиця з желатину від чорних цяток. Як готується маска для лиця з желатину і вугілля?
Для отримання хорошого результату, потрібно суворо дотримуватися інструкції. Отже, приготуйте чайну ложечку желатину, одну таблеточку звичайного активованого вугілля, столову ложечку молочка (його можна замінити водичкою, але тоді ефект процедури зменшиться).
Подрібніть до порошкоподібного стану таблетку вугілля і змішайте з желатином. Розведіть цю суміш молочком, ретельно розмішуючи. Поставте склад в мікрохвильовку на 15 секунд.
Остудіть його до кімнатної температури, швидко нанесіть від низу до верху на очищену і розпарену шкіру обличчя. Маска для лиця з желатитну і вугілля знімається після повного її висихання.
Систематичне застосування такого складу в догляді за шкірою дозволить помітно поліпшити її стан, відчути ефект ліфтингу. Результат дії простого косметичного засобу заощадить ваш сімейний бюджет і час на походи до косметолога.
Також дієва така маска для лиця з желатину і вугілля. Для неї слід за тією ж схемою залити желатин молочком, водичкою або соком і розтовкти туди ж дві таблеточки активованого вугілля. Розчинити желатин на паровій бані, в кілька шарів намазати суміш на шкіру і відпочивати до тих пір, поки маска не стане плівкою.