Home / Твоя краса / Тіло / Масаж шиї в домашніх умовах

Масаж шиї в домашніх умовах

Жінкам, які досягли 25-річного віку, косметологи рекомендують зробити масаж шиї в домашніх умовах обов’язковою частиною догляду за шкірою, поряд з іншими процедурами. Регулярне його застосування надає досить сприятливу дію на стан шкіри, забезпечуючи їй пружність, гладкість і еластичність. Освоївши самомасаж одного разу, жінки переконуються у відсутності якихось складнощів у його проведенні або надмірної тривалості сеансу: подібна процедура займає лише близько п’яти хвилин. Однак, при всій його користь, існують і протипоказання до його застосування: судинні зірочки у великій кількості і яскраво виражені сіточки, запальні процеси, роздратування або механічні пошкодження, наприклад, садна, а також шкірні захворювання.

Основні принципи масажу шиї в домашніх умовах

Масаж шиї в домашніх умовах

1. Шкіра перед процедурою повинна бути ретельно очищеною від декоративної косметики.

2. Шию слід звільнити від прикрас та одягу, максимально розслабити м’язи, в тому числі й обличчя.

3. Найважливішою умовою масажу є його суворе проведення по масажних лініях, уздовж яких шкіра найменш схильна розтягуванню.

4. Абсолютно всі рухи слід проводити вільними розслабленими пальцями, процедура не повинна викликати будь-якого напруження і зусиль, а лише доставляти приємні відчуття.

5. З метою поліпшення кровообігу в рухах повинен бути присутнім якийсь ритм. Цілком розумно для цього рахувати подумки до чотирьох, як при виконанні спортивних вправ: це допоможе робити рухи з рівними невеликими інтервалами, посилить дію масажу.

6. Крем перед процедурою потрібно нанести на пальці і розтерти, а при необхідності, можна буде кілька разів додати його в процесі.

7. По закінченні кожного масажного руху і перед його новим повторенням або ж переходом до наступної ділянки, потрібно зробити паузу і здійснити більш глибокий натиск в тому місці, де закінчується такий рух.

Техніка масажу шиї в домашніх умовах

Описаний нижче комплекс рухів підкаже, з чого почати масаж шиї в домашніх умовах, і як максимально правильно його проводити, щоб домогтися гарних результатів.

1. Перед тим як приступити до процедури, бажано зігріти долоні, злегка потерши їх одна об одну. Взявши трохи крему пальцями обох рук, по черзі наносьте його на ліву сторону шиї правою рукою, і на праву – лівою, відповідно. Рухи проводяться всіма пальцями, крім великих, починаючи з бічної поверхні основи шиї в напрямку підборіддя. Щоб ввібрався крем, досить 6-7 ритмічних легких “погладжувань” кожною рукою.

2. Тримаючи руки в тому ж положенні, тепер потрібно поміняти напрям руху від мочки до плеча, зробивши таким чином 3-4 рухи. Цей же пункт слід в якості повторення за третім, четвертим і п’ятим.

3. Злегка обхопивши долонею бічну поверхню шиї, при вільному відведеному в сторону великому пальці, лівою рукою здійснюється масаж правої частини, і навпаки. Рухи повинні бути повільними, що чергуються – та легко натискаючими, та зовсім розслабленими невагомими, від основи шиї в напрямку вуха. Завершується цей підхід погладжуванням від вуха до плеча.

4. Ритмічні трохи вдавлюючі хлопки тильною поверхнею долонь направлені на поліпшення циркуляції крові. Такий масаж починають з бічної поверхні шиї, рухаючись до обличчя. Досить 3-5 поплескувань кожною рукою. Передня частина шиї не зачіпається, щоб не впливати на щитовидну залозу.

5. Якщо у жінки є проблема жирових відкладень по контуру обличчя або вже утворилися складки на шиї, то в якості розгладжуючої процедури можна спробувати наступну. До нанесення крему, тобто на суху шкіру, по ходу складок, зморщок необхідно проробляти поперечні щипки пальцями обох рук. Починати слід з нижніх зморшок, переміщаючись від середньої частини шиї до її правої і лівої сторон. Головне робити дрібні щипки, не розтягуючи шкіру і не доставляючи собі хворобливих відчуттів. Ближче до контуру обличчя щипки можна трохи підсилити, адже шкіра в цій області набагато більш щільна. Чим більше проблемних зон на шиї, тим тривалішим має бути процедура, в цілому ж досить 1-2 хвилин для цього підходу. Потім вже можна наносити крем.

Про розслабляючі масажі шиї в домашніх умовах

Статична напруга шиї виникає найчастіше у людей, які ведуть малорухливий сидячий спосіб життя в силу умов професії: офісних працівників, водіїв, викладачів. Така вимушена непорушність виливається з часом в головні болі, поява мішків під очима, також може погіршиться швидкість реакції і зір. Однак п’ятихвилинний масаж може допомогти скорегувати ситуацію.

1. Кінчиками пальців круговими рухами з невеликим натиском необхідно пропрацювати область від потилиці до плечей.

2. Знайшовши виступаючий більше інших сьомий хребець, потрібно розтерти місце навколо нього.

3. Поєднавши кисті в замок, необхідно покласти їх на потиличну частину. При поступовому піднятті голови руки чинять тиск на піднімання голови. Після цього підборіддя опускається до грудей.

Повторення цього простого комплексу масажних рухів, допоможе розслабити область шиї в лічені хвилини на роботі чи вдома.


Check Also

Привітання з днем Святого Миколая. Корисна підбірка

Святого Миколая люблять всі діти і чекають його не менш Санта Клауса. Саме він є …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *