Home / Твоя краса / Тіло / Масаж Асахі (Zogan) – моделюйте обличчя без пластики!

Масаж Асахі (Zogan) – моделюйте обличчя без пластики!

Про чудеса японського масажу для обличчя Асахі складають цілі легенди. Вважається, що при правильному виконанні за допомогою нього можна значно скорегувати овал обличчя навіть у немолодому віці.  Асахі – по-японськи означає Ранкове сонце.

Що ж являє собою Асахі?

Прихильники традиційного масажу можуть бути шоковані, дізнавшись, що Zogan – це не звичні погладжування, розминання або поплескування. Асахі виконується в режимі розтираючого руху з сильним натисканням. Це дуже лякає багатьох жінок, які не раз чули від косметологів, що розтягувати шкіру на обличчі не можна, тому що вона швидше буде відвисати.

Однак, в Асахі подібний неприємний ефект виключений. Зрозуміло, якщо ви виконуєте цей масаж правильно! Тобто – по потрібних точках, з потрібним натиском, по потрібних лініях, в правильному напрямку. У зонах лімфатичних вузлів сила натиску повинна кілька слабшати.

Ще один момент – не забувайте, що Асахі виконується на масляній основі (якщо ваша шкіра не сприймає рослинні олії через підвищену жирність можна замінити їх вівсяним молочком). Для цього основу (рослинна олія або вівсяне молочко) нанесіть на чисту шкіру. На чистоті шкіри акцент робимо не випадково. Інакше ви заб’єте під час масажу в пори бактерії, частинки шкіри та інші небажані мікроелементи, ніж спровокуєте запалення, камедони та інші неприємні наслідки.

Зрозуміло, людям із захворюваннями шкіри Асахі – протипоказаний. Так що, перш ніж приступити до його виконання, варто проконсультуватися з фахівцем.

Масаж потрібно виконувати щодня у зручний для вас час. Коли ви навчитеся Асахі, то робити його регулярно не складе труднощів. Адже сам по собі цей масаж дуже приємний. Та й обличчя відразу після сеансу набуває тонус.


Check Also

Привітання з днем Святого Миколая. Корисна підбірка

Святого Миколая люблять всі діти і чекають його не менш Санта Клауса. Саме він є …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *