Home / Твоя краса / Нігті / Манікюр з овечками – мило і з гумором

Манікюр з овечками – мило і з гумором

Ці милі тварини чомусь рідко стають героями декоративного манікюру. І зовсім даремно! Виглядають вони не менш симпатично, ніж які-небудь кішечки або зайчики. А це значить, що овечки цілком гідні зайняти почесне місце в наших серцях і на наших нігтиках. Манікюр з такими картинками виходить одночасно і романтичним, і наївним, і гумористичним.

До речі, найголовніший привід для нейл-арту з баранчиками з’явиться тоді, коли ми будемо зустрічати черговий рік Вівці або Кози. Як стверджує східна астрологічна традиція, під їх заступництвом пройде рік 2015. Так що вже можна потихеньку готуватися. Малювати овечок на нігтях неважко, але все-таки попередні репетиції не завадять.

Для роботи потрібні:

базове покриття під лак (відновлююче «Розумна емаль»);
діамантове покриття (закріплювач із серії «Розумна емаль»);
світло-зелений лак;
лак з зеленими блискітками;
акрилова фарба білого, коричневого і чорного кольору;
дві тонкі кисті – з коротким і довгим ворсом.

Манікюр з овечками - мило і з гумором 1

Будь-які малюнки на нігтях красиво виглядають лише в тому випадку, коли поверхня нігтьових пластин доведена до ідеального стану. Вона повинна бути гладкою і рівною – хоча б візуально.

Тому спочатку займемося «прелюдією» до манікюру: пилочкою опрацюємо край нігтів і додамо їм гармонійну форму, закругливши куточки. Самі нігтьові пластини можна злегка відполірувати для того, щоб лак потім на них лягав рівно, а малюнки не підкреслювали можливих дефектів. Базове покриття традиційно наносять в один шар, в рідкісних випадках – в два. Воно слугуватиме надійним захистом для ваших нігтьових пластин від усякої «хімії», що міститься в декоративному лаку і акриловій фарбі.

Манікюр з овечками - мило і з гумором 2

Фарбуємо нігтики зеленим лаком. Він імітує зелену галявину, по якій встановлено «пастися» овечкам. В принципі, колір фону може бути будь-яким, але на зеленому такий нейл-арт виглядає привабливіше.

Манікюр з овечками - мило і з гумором 3

Зверху покриваємо нігтьові пластини прозорим лаком з дрібними зеленими блискітками. Він додасть манікюру більш святковий і яскравий вигляд.

Манікюр з овечками - мило і з гумором 4

Тепер беремо кисть з коротким ворсом, занурюємо її в білу акрилову фарбу і на кожному нігті малюємо подобу білої хмарки.

Манікюр з овечками - мило і з гумором 5

Наступний крок – зображуємо голови наших овечок. Для цього змішуємо коричневу і білу фарби до отримання світлого відтінку, що нагадує колір кави з молоком. Наносимо цятки довгастої або грушоподібної форми – це і будуть овечі мордочки. Нехай вони вийдуть не зовсім рівними і симетричними – нічого страшного. Два розгонистих, злегка опущених вниз штрихів по обидва боки – це вуха.

Манікюр з овечками - мило і з гумором 6

Готуємо сіру фарбу, змішуючи фарби чорного і білого кольору. Вони потрібні для того, щоб проставити кілька напівкруглих штрихів на тулуб кожному баранці. Таким нехитрим способом ми імітуємо завитки вовни.

Манікюр з овечками - мило і з гумором 7jpg

Пензлем з довгим ворсом набираємо трохи чорної фарби і промальовуємо контур тіла.

Манікюр з овечками - мило і з гумором 8

Зображаємо мордочки: оченята – крапочки чи коми, вертикальна рисочка з упором в закруглений короткий штрих – ніс і рот.

Манікюр з овечками - мило і з гумором 11

Чорна фарба буде потрібно і для того, щоб намалювати овечкам ноги. Подивіться на фото, в якій незвичайній манері це можна зробити.

Манікюр з овечками - мило і з гумором 10

І заключний акорд – наносимо на всі нігтики закріплювач або так зване діамантове покриття.


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *