Home / Твоя краса / Нігті / Манікюр: складна геометрія, яку так легко зробити

Манікюр: складна геометрія, яку так легко зробити

Насправді, зробити таку геометрію не складно, тут задіяно всього три кольори, один тоненький пензлик і інструмент для малювання точок (підійде спиця або зубочистка). Але якщо хочете, щоб нігті виглядали професійно, то знадобиться верхнє покриття.

Потрібні лаки:
– Червоний з золотим шіммером,
– Жовтий,
– Чорний.

Манікюр: складна геометрія, яку так легко зробити

Приступаємо! До речі, натхненням до цього дизайну став малюнок на кухонних гардинах.

Манікюр  Крок 1.

Покриваємо всі нігті двома шарами червоного лаку з золотом. Не поспішайте, просушуйте, особливо останній шар, щоб подальша графіка була чіткою.

Манікюр Крок 2.

Подумки розділіть кожен ніготь вздовж на дві частини. Майже по центру намалюйте одну чорну лінію. І з одного краю – іншу. На кожному нігті буде по дві чорні смуги. Не прагніть зробити рівно, на малюнок це ніяк не вплине. Робіть так, як виходить. Головне – візьміть тоненький пензлик.

Манікюр Крок 3.

Жовтий лак і тонкий пензлик. Намалюйте на кожному нігті по дві жовті лінії. Одна повинна бути між двома чорними, інша – симетрично крайньої чорної.

Манікюр Крок 4.

Чорним лаком і інструментомдля малювання точок (це може бути звичайна зубочистка) намалюйте на кожній чорній лінії по три точки.

Манікюр Крок 5.

Потім зробіть те ж саме жовтим лаком. На кожній лінії має бути по три або дві точки. Малюйте в шаховому порядку, тобто кожна жовта точка повинна бути як би між двома чорними.

Манікюр Крок 6.

Не забирайте жовтий лак. Ним  же намалюйте ще шар жовтих точок. Тільки на цей раз по центру кожної чорної точки. Діаметр цих точок повинен бути трохи менше.

Манікюр Крок 7.

Тепер чорним лаком намалюйте точки в центрі кожної жовтої точки. Ретельно просушіть роботу. На завершення покрийте верхнім покриттям (або захисним сушінням ), яке приховає рельєф і додасть глянцю.


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *