Home / Твоя краса / Нігті / Манікюр по фен-шуй

Манікюр по фен-шуй

Східне вчення Фен-шуй згодом міцно вкоренилося практично у всіх сферах повсякденного життя. Облаштовувати будинок, вішати дзеркала і залучати гроші вміють вже багато, проте така популярна останнім часом тенденція, як манікюр по фен-шуй ще поки не стала настільки ж звичною. Можна сказати, що це своєрідна адаптація древніх принципів під сучасні реалії.

Прагнення зробити своє життя більш гармонійним присутній у кожної жінки з народження. Саме тому жодна з представниць прекрасної статі не байдужа до свого зовнішнього вигляду. З часом вчення фен -шуй, яке пропагує життя в гармонії з навколишнім світом, зайняло окрему нішу в такій жіночій сфері як манікюр. Так,  вважається, що правильно виконаний манікюр з урахуванням канонів фен -шуй зможе «притягнути» позитивну енергію і удачу в справах. Крім того, такий варіант нігтьового дизайну відрізняється витонченістю, оригінальністю і красою.

Основні правила манікюру по фен-шуй

Манікюр по фен-шуй

Для початку потрібно вибрати ті пальці, на яких передбачається зробити акцент і пофарбувати їх лаком, колір якого підібраний відповідно зі стихією. Наприклад, найчастіше виділяють безіменний і середній пальці правої руки. Решта нігтів можна оформити під певний наряд або відповідно з бажанням.

Тим, кому не хочеться розфарбовувати нігті в різні відтінки, можна просто виділити необхідні пальці за допомогою малюнків або характерних елементів. Наприклад,  на весілля наречені часто прикрашають безіменний палець на правій руці, щоб все життя провести в щасливому шлюбі.

Значення пальців по фен-шуй

Відповідно до канонів вчення, права рука віддає енергію, а ліва – приймає нову. Якщо виділити особливим відтінком який-небудь палець – відбувається віддача відповідної енергії, яка потім повернеться сторицею. Рекомендується робити колірний акцент на пальцях правої руки, оскільки саме вона відповідає за віддачу енергії. При цьому кожному пальцю відповідає свій характер.

На правій руці:

 великий палець відповідає за успіх у бізнесі, відкриття у розумовій сфері;
вказівний свідчить про буркотіння і невдоволення, як собою, так і оточуючим світом;
середній палець несе відповідальність за образи, невпевненість у власних силах, сварки, усвідомлення незадоволеності;
безіменний означає дружні і / або сексуальні зв’язки;
мізинець оберігає родину від різних негараздів, пророкує їй добробут та спокій.

На лівій руці:

великий палець означає порожню витрату часу на непотрібні досягнення, ситуації незрозумілого характеру, тривожність, невиправдані надії;
вказівний – відповідає за фобії, комплекси і страхи, невпевненість у своїх власних силах;
середній палець означає щось незвичайне і несподіване в сексуальному плані;
безіменний несе відповідальність за смуток і печаль, самотність, розлуку з коханим, розлад;
мізинець вказує на зраду, удавання, брехню, плітки, улесливі промови.

Крім цього, є теорія, відповідно до якої середній і безіменний пальці вважаються основоположними в манікюрі по фен -шуй, тому жінки часто виділять кольором саме їх. Вважається, що середній палець належить Сонцю і «приваблює» удачу, а безіменний знаходиться у владі Сатурна і стимулює на визнання у творчості, удачу в бізнесі, підйом по кар’єрних сходах.

Значення колір лаку по фен-шуй

У вченні фен -шуй відтінкам і кольорам теж надається особливе значення. Саме тому, вибираючи колір лаку для нігтів, варто використовувати подібні древні знання, щоб готовий манікюр був по- справжньому завершеним і гармонійним. Найчастіше в даному випадку використовуються такі відтінки: бірюзовий – щастя в фінансовому плані;
бежевий – умиротворення;
сірий – скептицизм і розсудливість;
білий – невинна чистота;
бузковий – гармонія з природою і сила розуму;
світло- зелений – здоров’я;
блакитний – символ гармонії;
синій – духовна розкутість, відсутність агресії, доброта;
золотий – для сильних тілом і духом;
рожевий – жіночність, молодість і ніжність;
червоний – щастя, повна чаша в будинку.

Як правильно вибрати колір лаку по фен-шуй

Після того, як відповідні пальці, які потрібно виділити на руках для позначення свого стану душі та залучення позитивної енергії у своє життя обрані, необхідно дізнатися, в який саме колір їх пофарбувати. Для цього буде потрібно знайти своє «число гуа», яке означає притаманну характером стихію і визначити найбільш відповідні відтінки для манікюру.

В принципі, число «гуа» знайти дуже легко  – воно складається з двох останніх цифр року народження. Саме ці цифри визначають одну з п’яти підходящих стихій і колірну гамму для манікюру. Отже, спочатку потрібно визначити керуючий елемент залежно від числа «гуа»:

Метал відповідає за цифри 0 і 1.

Для такої стихії підходить насичений білий, жовтий, сталевий, золотистий, світло-коричневий відтінок лаку. Ця стихія означає успішність у фінансових справах. При бажанні, урізноманітнити манікюр можна блискітками, стразами, абстрактними малюнками, клітинними мотивами, зірочками і небесними світилами.

Воді притаманні цифри 2 і 3.

Найбільш гармонійно в такому випадку будуть виглядати чорні, ніжно -блакитні, бузкові, сині, лавандові, металеві відтінки. Вода є першоджерелом життя, багатством. Декорувати нігті можна малюнками з рибками, водоростями, морськими просторами і атрибутикою, блиском.

Стихія Дерева пов’язана з цифрами 4 і 5.

Тут найбільше підійдуть природні відтінки – зелений і блакитний. Крім того, вітається яскравий, насичений, квітчастий манікюр з різними візерунками. Людям, пов’язаним з нею притаманні такі особливості, як постійне вдосконалення і гнучкість особистості, творчий ріст. Тим не менше, їм не варто занадто ідеалізувати свої плани, потрібно більше пов’язувати їх з існуючою реальністю. Прикрасити нігті в такому випадку можна метеликами, квітами, смужками, павутиною.

Вогонь відповідає за 6 і 7.

Тут як не можна краще будуть виглядати яскраві та насичені відтінки, особливо вся палітра тонів яскраво -червоного кольору. Також добре підійдуть і такі кольори як червоний, кораловий, ліловий, тим більше що зараз вони користуються величезною популярністю. Декорувати поверхню нігтів можна фольгою, сіткою, стразами, вогняними квітами, імітацією багаття, сонцем, смужками і ін.

Цифри 8 і 9 належать до стихії Землі.

У даному випадку підійде вся палітра коричневих тонів, починаючи від ніжного пастельного і закінчуючи елегантним темно -коричневим відтінками. Земля завжди означала стабільність, надійність. Щоб ще більше підкреслити свою приналежність до стихії Землі, можна використовувати як декоруючиими елементи малюнки із земними рельєфами, камені, стрази, блискучі наклейки.

Як зробити манікю по фен-шуй в салоні:


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *