Home / Твоя краса / Нігті / Манікюр для вечірки в стилі Хеллоуїн

Манікюр для вечірки в стилі Хеллоуїн

Похмуре свято Хеллоуїн, уособлює вихід нечисті, вампірів, відьом та інших казкових істот в світло, сьогодні відзначається молоддю всього світу з небувалим розмахом. Складно повірити, що зовсім недавно це свято було абсолютно не знайомим вітчизняній аудиторії. Сьогодні ж молоді люди готують маски і костюми, а дівчата продумують відьомські зачіски, вбрання, макіяж і, звичайно, стильний манікюр для Хеллоуїна.

Варіант манікюру, який увібрав в себе весь колорит цього похмурого, але, що вже там говорити, оригінального і веселого свята. Сподіваємося, що наші гарбузи і криваві сполохи на нігтики додадуть вашому образу особливого шарму на вечірці.

Лаки та інструменти для манікюру

Нам будуть потрібні лаки для нігтів наступних кольороів: основа – чорний матовий лак, для малюнка гарбуза – яскраво помаранчевий матовий лак, для малюнка «краплі крові» яскраво червоний матовий і яскраво червоний з блискітками лаки, лак-закріплювач в якості основи під манікюр і в якості заключного покриття.

Також буде потрібна сушка для нігтів, тонкий пензлик з білячим ворсом (або професійна кисть для декору нігтів з маркуванням 00).

Буде потрібна рідина для зняття лаку, ватяні диски і ватні палички (щоб при необхідності акуратно видаляти лакові плями з пальців).

Манікюр для вечірки в стилі Хеллоуїн 1

Підпилюємо нігтики.

Манікюр для вечірки в стилі Хеллоуїн 2

І починаємо робити дизайн нігтів.

Як зробити манікюр

Крок 1

Покриваємо нігті лаком-зміцнювачем в два шари, це дозволить надати нігтям здоровіший і акуратний зовнішній вигляд, а також зробить їх менш ламкими. Далі покриваємо нігті чорним матовим лаком в два шари, який повинен гарненько висохнути, щоб малюнок, нанесений в подальшому, ліг рівно, не розтікався і виглядав акуратно.

Манікюр для вечірки в стилі Хеллоуїн 3

Крок 2

Після того як ви покрили нігті чорним лаком, приступаємо до малюнка. Спочатку ми малюємо гарбуз на нігтях великого і безіменного пальців. Гарбуз малюємо за допомогою тонкої кисті (маркування 00), яка продається в будь-якому магазині, в якому є лаки і покриття для нігтів. Після того як ми намалювали гарбуз, приступаємо до декорування решти нігтів.

Манікюр для вечірки в стилі Хеллоуїн 4

Крок 3

Малюємо смужки і краплі, (імітуючи сліди крові). За допомогою яскраво червоного лаку і яскраво червоних блискіток малюємо смужки і «розводи» на інших нігтях так, як показано на фото.

Манікюр для вечірки в стилі Хеллоуїн 5

Розводи малюємо тим же тонким пензлем, а також використовуємо зубочистку. Рухи повинні бути акуратними, неквапливими, лаку на кисть кожен раз беремо небагато, зовсім по чуть-чуть, щоб уникнути його розтікання і змішування з іншими елементами малюнка.

Манікюр для вечірки в стилі Хеллоуїн 6  Манікюр для вечірки в стилі Хеллоуїн 7

Манікюр для вечірки в стилі Хеллоуїн 8

Крок 4

На завершення покриваємо нігті прозорим лаком-зміцнювач в один шар або сушкою для нігтів. Даємо гарненько підсохнути нашим нігтиками.

Манікюр для вечірки в стилі Хеллоуїн 9

Таким чином, у вас вийшов оригінальний малюнок у стилі «Хеллоуїн». Все, ви готові до карколомної і яскравої вечірки.


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.