Головна » Твоя краса » Нігті » Манікюр «Чари в новорічну ніч»: покрокова інструкція

Манікюр «Чари в новорічну ніч»: покрокова інструкція

Варіант новорічного нейл-дизайну, який відповідаючи останнім тенденціям в манікюрі, зробить вас зіркою вечора і по праву – найстильнішою жінкою Нового Року!

Етап 1

Після дезінфекції рук, додання нігтям форми і покриття базовим засобом, в два шари нанесіть синій лак з сатиновим ефектом Blue Suede (№40241).

Етап 2.

Виконавши тонування, глянцевим темно-синім лаком Witch’s Blue (№40663) проведіть тонку лінію по формі вільного краю кожного нігтя. А на безіменних пальцях, цим же темно-синім лаком, від основи нігтьової пластини до центру, промалюйте округлі острівні частини, на яких і буде виконаний основний малюнок.

Етап 3

Білою акриловою фарбою, на безіменних пальцях, обведіть контур центрального глянцевого елемента.

Етап 4

У продовження роботи з білою фарбою, дотсом виконайте обрамлення глянцевою лінією вільного краю кожного нігтя. Уздовж кордону матового і глянцевого лаку проставте точки. Потім, на кожній глянцевій частині, що промальовано раніше на безіменних пальцях, тонким пензлем для дизайну, намалюйте невеликі сніжинки. Їх розмір і форму – вибирайте довільно.

Етап 5.

Після повного висихання отриманого малюнка, покрийте глянцеву частину безіменних пальців лаком Tiara (№ 40664). Блискітки, що становлять основу цього лаку, додадуть дизайн блиску і сяйво.

Манікюр «Чари в новорічну ніч» покрокова інструкція 1

Check Also

Місячний календар манікюра на липень 2018 року

Місячний календар манікюра на липень 2018 року

Як добре відомо майбутнім місяцем липнем, як втім всіх поточних 2018 року, буде правити відповідальна …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *