Home / Твоя краса / Нігті / Манікюр «Чари в новорічну ніч»: покрокова інструкція

Манікюр «Чари в новорічну ніч»: покрокова інструкція

Варіант новорічного нейл-дизайну, який відповідаючи останнім тенденціям в манікюрі, зробить вас зіркою вечора і по праву – найстильнішою жінкою Нового Року!

Етап 1

Після дезінфекції рук, додання нігтям форми і покриття базовим засобом, в два шари нанесіть синій лак з сатиновим ефектом Blue Suede (№40241).

Етап 2.

Виконавши тонування, глянцевим темно-синім лаком Witch’s Blue (№40663) проведіть тонку лінію по формі вільного краю кожного нігтя. А на безіменних пальцях, цим же темно-синім лаком, від основи нігтьової пластини до центру, промалюйте округлі острівні частини, на яких і буде виконаний основний малюнок.

Етап 3

Білою акриловою фарбою, на безіменних пальцях, обведіть контур центрального глянцевого елемента.

Етап 4

У продовження роботи з білою фарбою, дотсом виконайте обрамлення глянцевою лінією вільного краю кожного нігтя. Уздовж кордону матового і глянцевого лаку проставте точки. Потім, на кожній глянцевій частині, що промальовано раніше на безіменних пальцях, тонким пензлем для дизайну, намалюйте невеликі сніжинки. Їх розмір і форму – вибирайте довільно.

Етап 5.

Після повного висихання отриманого малюнка, покрийте глянцеву частину безіменних пальців лаком Tiara (№ 40664). Блискітки, що становлять основу цього лаку, додадуть дизайн блиску і сяйво.

Манікюр «Чари в новорічну ніч» покрокова інструкція 1


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *