Home / Твоя краса / Нігті / Малюнки на нігтях голкою

Малюнки на нігтях голкою

Створити красивий малюнок на манікюрі найлегше голкою, акуратно вималювати його. Такий спосіб дизайну нігтів відносно швидкий, і не варто думати, що для цього потрібно бути художником. Головне підійти до цієї справи підготовленим: вибрати схему, визначитися з відтінками лаку, підготувати потрібні матеріали і робоче місце. Результат обов’язково порадує, тому що за допомогою голки на нігтях можна намалювати навіть найтонші деталі, які навряд чи можна зробити навіть найтоньшим пензликом.

Техніка малюнка на нігтях за допомогою голки

Рідиною для зняття лаку ретельно видалити всі залишки старого покриття.
Покрити ніготь лаком, який послужить основним тоном майбутнього малюнка. Можна нанести два шари.
Не чекаючи поки основний лак засохне, нанести крапельки лаку контрастного відтінку для деталей малюнка.
Голкою провести лінії в потрібних напрямах згідно зі схемою малюнка.
Потім малюнок покрити закріплювачем для надійності.

Корисні поради з виконання манікюру з допомогою голки

У домашніх умовах рекомендується почати манікюр з неробочої руки. Так малюнок буде швидше освоєний.

Краще починати з мізинця, щоб випадково не зачепити вже декорований ніготь.

Якщо робота голкою вам незручна, то можна її модернізувати, наприклад, вставити її в автоолівець, попередньо забравши звідти грифель. Наносити малюнок буде зручніше.

Не потрібно сильно тиснути голкою при малюванні, це може привести до подряпин на нігтьовій пластині.

Приклади виконання малюнка на нігтях за допомогою голки

Малюнок “Біла гілка на червоному тлі”

Малюнки на нігтях голкою-1

Цей малюнок може створити ілюзію складного візерунка, але при виконанні нехитрій гілки малюнок дається досить легко. Можна вибирати різні кольори лаку. Головне, щоб їх поєднання радувало око.

Для цього малюнка необхідні: голка або зубочистка, два лаки контрастних кольорів. Після закінчення художнього оформлення манікюру рекомендується використовувати закріплювач.

Техніка виконання: нігтьову пластину рівномірно покривають лаком основного фону (можна в два шари). Поки основний лак не висох, контрастним кольором півколом наносяться невеликі краплі. Відстань між ними повинна становити 2-3 міліметра, що дозволить розтягнути їх надалі.

Потім зубочисткою або голкою виконують рухи, що нагадують знак нескінченності. Таким чином, крапельки розтягують у візерунок. Виконувати таку процедуру потрібно швидко, поки не висох лак, тоді малюнок вийде на славу.

Ці маніпуляції за допомогою голки проводять на кожному нігті по черзі. Наприкінці нігті повинні підсохнути хвилин п’ять, після чого на них наноситься безбарвний лак для закріплення результату.

Малюнок “Рожева ідилія”

Малюнки на нігтях голкою-2

Ніжно-рожевий колір чудово підходить для будь-якого манікюру. Його широко використовують в декоруванні нігтів як фоновий колір. Він відмінно виглядає з нарядом будь-якого стилю.

Для цього малюнка необхідні рожевий лак як основний фон, лаки фіолетового і жовто-золотистого тону для малювання, голка, закріплювач.

Техніка виконання: нігтьову пластину акуратно покривають лаком рожевого кольору. Покриття має бути рівномірним з повністю пофарбованими краями нігтя. Потім по “мокрому” лаку тонким пензликом лаку потрібно провести рівну смужку фіолетового кольору. Ця смужка повинна простягатися рівномірно від основи нігтя до його вільного краю. Вона повинна бути розташована на відстані приблизно чверть частини від бічного краю нігтя. Далі паралельно фіолетовій смузі, орієнтуючись по центру нігтя, потрібно акуратно провести жовто-золотисту смугу. Все це слід виконувати досить швидко, інакше малюнок не вийде.

Подальші маніпуляції зводяться до того, що голкою від бокового краю нігтьової пластинки до протилежної сторони проводять «промінчики сонця», перетинаючи обидві промальовані лінії.

Ці ж дії виконують на всіх нігтях. Підсохлі малюнки закріплюють спеціальним закріплювачем або прозорим лаком. Це дозволить не тільки зафіксувати малюнок і додасть художньому манікюру додатковий блиск.


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *