Головна » Твоя краса » Нігті » Малюнки на червоних нігтях

Малюнки на червоних нігтях

Слід відзначити той факт, що малюнки на маленьких нігтях часто виглядають не дуже ефективно і привабливо в порівнянні з довгими нігтями. Але це можна виправити і приховати більшість недоліків, а так, же зробити з манікюру справжній шедевр. Звичайно, довгі і здорові нігті завжди привертали увагу. Будь-якій людині буде приємніше працювати з максимально довгими нігтями, адже поле для фантазії дуже велике. Але ж не кожна жінка зможе відростити або ж наростити собі нігті великої довжини. Деяким з них просто не дозволять специфічні умови праці, іншим же не вистачить терпіння займатися цим, третім часу, ну а четвертим вони будуть просто заважати і іноді навіть дратувати. При всьому при цьому на подруг ж вони викликають тільки заздрість.

Але ж з коротким манікюром набагато зручніше і комфортніше виконувати роботу. Так само за ними дуже легко доглядати, причому вони почнуть економити ваші гроші, час і нерви. Для того, щоб зробити їх красивими необхідно просто прикрасити їх привабливим малюнком і у вас з’явиться гарний настрій.

Вибираємо дизайнерські малюнки на маленьких нігтях

Слід відзначити те, що на невеликих нігтях буде привабливо виглядати френч. Причому посмішки найкраще робити не прямими, а зігнутими максимально. Причому зігнутість може бути до самих куточків. Якщо ж у вас широкі нігті то смужку слід робити якомога тонше, або попросту від неї відмовитися.

При наявності у вас довгастих або овальних нігтів слід виконувати на них орнаменти з квітами або ж невеликими геометричними фігурками. Дані композиції чудово поєднуються з такою формою нігтів. Якщо ж ваші нігті мають квадратні кінчики, то слід наносити на них графічні малюнки, які слід виконувати в яскравих тонах.

Малюнки на червоних нігтях  1

Так само не варто робити поверхні занадто завантаженими великими малюнками, а так же декоративними елементами. Такий стиль доречний лише на нігтях великого розміру. Ось, наприклад замість одного великого малюнка краще нанести аналогічних три маленьких, в якому або в куточку нігтя. Фахівці вважають, що композиції, зміщені в бічну сторону, виглядають на невеликих нігтях дуже здорово.

Для того, щоб нанести візерунок слід використовувати пензлик невеликого діаметра і дост.

Малюнки на червоних нігтях  2

Так само слід уникати малюнків, які мають горизонтальні лінії, адже саме вони розширюють нігті.

Приклад малюнка на червоних нігтях:

Check Also

Місячний календар манікюра на липень 2018 року

Місячний календар манікюра на липень 2018 року

Як добре відомо майбутнім місяцем липнем, як втім всіх поточних 2018 року, буде правити відповідальна …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *