Home / Твоя краса / Нігті / Малюнки на червоних нігтях

Малюнки на червоних нігтях

Слід відзначити той факт, що малюнки на маленьких нігтях часто виглядають не дуже ефективно і привабливо в порівнянні з довгими нігтями. Але це можна виправити і приховати більшість недоліків, а так, же зробити з манікюру справжній шедевр. Звичайно, довгі і здорові нігті завжди привертали увагу. Будь-якій людині буде приємніше працювати з максимально довгими нігтями, адже поле для фантазії дуже велике. Але ж не кожна жінка зможе відростити або ж наростити собі нігті великої довжини. Деяким з них просто не дозволять специфічні умови праці, іншим же не вистачить терпіння займатися цим, третім часу, ну а четвертим вони будуть просто заважати і іноді навіть дратувати. При всьому при цьому на подруг ж вони викликають тільки заздрість.

Але ж з коротким манікюром набагато зручніше і комфортніше виконувати роботу. Так само за ними дуже легко доглядати, причому вони почнуть економити ваші гроші, час і нерви. Для того, щоб зробити їх красивими необхідно просто прикрасити їх привабливим малюнком і у вас з’явиться гарний настрій.

Вибираємо дизайнерські малюнки на маленьких нігтях

Слід відзначити те, що на невеликих нігтях буде привабливо виглядати френч. Причому посмішки найкраще робити не прямими, а зігнутими максимально. Причому зігнутість може бути до самих куточків. Якщо ж у вас широкі нігті то смужку слід робити якомога тонше, або попросту від неї відмовитися.

При наявності у вас довгастих або овальних нігтів слід виконувати на них орнаменти з квітами або ж невеликими геометричними фігурками. Дані композиції чудово поєднуються з такою формою нігтів. Якщо ж ваші нігті мають квадратні кінчики, то слід наносити на них графічні малюнки, які слід виконувати в яскравих тонах.

Малюнки на червоних нігтях  1

Так само не варто робити поверхні занадто завантаженими великими малюнками, а так же декоративними елементами. Такий стиль доречний лише на нігтях великого розміру. Ось, наприклад замість одного великого малюнка краще нанести аналогічних три маленьких, в якому або в куточку нігтя. Фахівці вважають, що композиції, зміщені в бічну сторону, виглядають на невеликих нігтях дуже здорово.

Для того, щоб нанести візерунок слід використовувати пензлик невеликого діаметра і дост.

Малюнки на червоних нігтях  2

Так само слід уникати малюнків, які мають горизонтальні лінії, адже саме вони розширюють нігті.

Приклад малюнка на червоних нігтях:


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *