Home / Твоя краса / Маленький зріст – величезна проблема: чи можна її вирішити?

Маленький зріст – величезна проблема: чи можна її вирішити?

Маленький зріст – це чинник, здатний викликати комплекси не тільки у підлітка, але і у дорослої людини. Якщо батьки вчасно помітили, що дитина відстає в рості від однолітків і зайнялися цією проблемою, то дитина може встигнути підрости на кілька см і позбутися від страждань.

Але якщо вчасно підрости не вдалося, то чи можна стати вище, вже будучи дорослим?

Від чого залежить ріст людини? На нього впливають такі чинники:

Спадковість. Шанс стати високим дитині, яка народилася у низькорослих батьків, вкрай малий. Якщо він буде вище обох батьків – це вже хороший результат;

Зовнішні фактори, головним з яких виявляється харчування. Якщо дитина недоїдає, в щоденному раціоні відсутня достатня кількість білків, то він буде нижче своїх однолітків.

При хронічному недоїданні, якому піддаються кілька поколінь предків, ріст зменшується. І навпаки – відмінне харчування, і комфортні умови життя допомагають людям добавити кілька сантиметрів.

Як допомогти підрости дитині

Як збільшити ріст дитини, відстає від однолітків за цим параметром?

В першу чергу слід визначити, чому дитина нижча за своїх однолітків, що стало фактором, забарився фізичний розвиток.

Ними можуть бути:

неповноцінне харчування;

недостатньо активний спосіб життя;

психоемоційні травми;

невідповідний для дитячого віку режим дня.

У дитячий раціон необхідно включити їжу, у складі якої є кальцій і достатня кількість вітамінів А, С, D і Е. Такими продуктами є: яйця, печінка тріски, петрушка, яловича печінка, молочні продукти всіх видів. Слід щодня давати дітям риб’ячий жир.

Фармацевтичні підприємства випускають його в капсульної формі, і сучасним дітям не доводиться затискати ніс, щоб проковтнути необхідну дозу цього чудового препарату.

Режим дня потрібно систематизувати – на сон має бути відведено не менше 8-10 годин. І обов’язково активізувати спосіб життя – регулярно виконувати фізичні вправи, стимулюючі ростову зону. Такими вправами є розтяжки і стрибки, вони не дозволяють завчасно окостеніти хрящовим прошаркам, і дають кілька запасних років, щоб добавити необхідні сантиметри.

Від дратівливих психіку психоемоційних факторів потрібно позбавлятися навіть у тих випадках, коли не доводиться вирішувати завдання, як збільшити ріст дитини. Діти повинні зростати в спокійній обстановці, яка не травмує психіку.

Дорослий мріє бути вищим

Вчені визначили, що людина може рости до 25 років. Головне, щоб він цілеспрямовано рухався до своєї мети. Про зміни в харчуванні та впорядкування режиму дня вже говорилося. Але цього мало, потрібно виконувати спеціальні вправи, що допомагають розслабити м’язи і витягнути хребці.

Як збільшити свій ріст вдома, виконуючи спеціальні вправи.

Наведений комплекс дозволяє особам, які досягли 18 років, добавити до остаточного формування фігури ще 5-7 см:

Треба встати біля стінки, повернувшись до неї обличчям. Ковзаючи руками по її поверхні, спробувати дотягнутися до заздалегідь обраної точки;

Роблять собі «штангу». На палицю, довжиною близько 120 см, з обох кінців навішують мішечки з піском, вага яких не перевищує 500 г. Ноги на ширині плечей, палиця над головою. Виконуються повороти корпусу в сторону. Раз на тиждень добавляють по 200 г сухого піску, поки вага не дійде до 8 кг;

Палицю розташовують на зігнутих руках, за головою. Згинаються в попереку під прямим кутом і повторюють повороти. Мішечки з піском під час цієї вправи повинні торкатися підлоги;

Для виконання цієї вправи необхідний турнік. Висячи на руках, або – якщо дозволяє спритність і спортивна підготовка – на підколінках. Другий варіант краще виконувати з навантаженням, тримаючи в руках гантелі;

Імітація лазіння по канату;

Вправа на розгин. Для нього потрібний помічник. Двоє сідають на диван, обличчям один до одного – той, хто «росте», спиною до краю. Помічник фіксує йому ноги, а той обережно відхиляється назад, максимально розгинаючи поперек;

Всім знайомий місток в 2 варіантах: упираючись в підлогу руками і потилично-тім’яною частиною.

Ці вправи можна охарактеризувати, як збільшуючі зріст. Але крім спеціально комплексу необхідно виконання звичайних кардіовправ, що поліпшують роботу серцево-судинної системи і збільшують об’єм легенів.

Під час гімнастики погіршення загального стану спостерігатися не повинно. Будь-які перевантаження негативно позначаються на збільшенні росту. Правильно складена програма допомагає вирости на 10% від початкової довжини тіла.

Чи можна збільшити свій зріст дорослому, коли організм вже сформувався?

Специфічні способи підрости

Способи, що допомагають збільшити ріст, нормалізація харчового режиму і збільшенням життєвої активності не обмежуються.

Вчені виділили гормон соматропін, який відповідає за ростовий фактор. Якщо в організмі його недостатньо, то людина не росте. Терапія цим гормоном допомагає дорослим сформованим людям добавити 10 – 12 см.

Гормонотерапія повинна проходити під суворим лікарським контролем, самостійно приймати соматропін не слід. Якщо порушити дозування, то наслідки для здоров’я виявляться руйнівними.

Гормонотерапія – метод небезпечний. Можуть виявитися побічні ефекти. Наважуючись на цей спосіб потрібно прорахувати можливість появи негативних факторів і оцінити ризик для загального стану здоров’я.

Вирости можна після спеціальної операції. Кістки ніг в області голеностопів ламаються, на них встановлюється апарат Єлізарова, і кісткова тканина поступово розтягується. Щоб вирости на 7-10 см необхідно витратити рік. Відновлювальний процес досить важкий, нерідкі випадки прояву запального процесу.

Чим так ризикувати здоров’ям, краще перемкнути увагу з проблеми, як реально можна збільшити свй ріст і спробувати діяти щадними методами.

Хочеться бути вище

Як збільшити ріст людини, якщо він уже виріс і незадоволений зовнішнім виглядом. Найлегше це зробити візуально. Найпростіше здаватися вище жінкам. Досить встати на високі підбори або скористатися взуттям на платформі.

Чоловікам важче. Взуття на платформі в звичайному житті практично не використовується. Одягнувшись таким чином, можна уславитися епатажною особистістю. Це чудово, якщо сфера роботи – творчість, але в інших випадках епатажність не вітається.

Якщо придбати устілки, що збільшують на кілька сантиметрів ріст, то виглядати вище вийде і у чоловіків.

Спеціальні устілки бувають різних видів: багатошарові і одношарові, виготовляються з поліуретану та полістиролу. Недолік конструкції – взуття доводиться купувати на пару розмірів більше.

Перевага – устілка не міняє форму стопи, що не деформує плесневі кістки, чим вигідно відрізняється від взуття на високих підборах. Зрозуміло, як тільки взуття знімаєш, стаєш знову маленьким.

Візуально стати вище можна, якщо носити облягаючі речі у вертикальну смужку, не зловживати поперечними смугами і великими геометричними орнаментами. Втім, бути і здаватися – не одне і те ж.

Життєвий успіх

Навіщо люди так намагаються бути чи здаватися вище? За їх відчуттям, від тієї відстані, на яку голова відстоїть від п’ят, залежить життєвий успіх. Це велика помилка! Людина сам винен у формуванні власних комплексів.

Якщо постійно думати про те, що «навколишні нехтують і не приймають всерйоз тому, що я менше», в цьому вдасться переконати не тільки себе, а й оточуючих.

Маленькі чоловіки можуть домагатися жінок високого зросту, так як вони більше уваги присвячують залицянню, а великі вважають, що їм достатньо зовнішніх даних. В результаті – «трофей» дістається чоловікові з ростом нижче середнього.

Не варто комплексувати через маленький зріст. Як тільки виходиш з підліткового віку, навколишні більше звертають увагу на внутрішні якості і поведінку. Якщо поставити реальну мету, то її завжди можна досягти, незалежно від довжини тіла від п’ят до маківки.


Check Also

Місячний календар краси на листопад 2020 року

Докладний місячний календар краси на листопад 2020  року на кожен день. Сприятливі і несприятливі дні. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *