Home / Макіяж / Макіяж на перше вересня – як зробити гарний макіяж

Макіяж на перше вересня – як зробити гарний макіяж

Як зробити макіяж на  перше вересня, щоб підкреслити всі достоїнства молодої шкіри, красу обличчя, і виглядати чудово? Дана публікація допоможе вам порадами.

Макіяж на перше вересня

За літо школярі і студенти встигають відпочити, набратися сил до початку нового навчального року, покращати і вирости, і головне завдання до 1 вересня для будь-якого  учня – це справити враження на однокласників або однокурсників. Звичайно, дівчатам і дівчаткам зовнішній вигляд важливіше, адже їм до зустрічі зі своїм класом доводиться продумувати заздалегідь зачіску і макіяж. Який макіяж на перше вересня  найкраще підійде в школу і інститут, щоб не шокувати вчителів, викладачів і при цьому виглядати на всі 100%?

Учениці поділяються на вікові категорії, виходячи з цього, макіяж може бути різним. Школярки середніх класів, які тільки пізнають основні ази макіяжу і нітрохи не менше хочуть мати гарний вигляд.

Старшокласниці, макіяж яких може бути більш чітким і виразним у порівнянні з попередньою категорією, при цьому вони часто роблять багато помилок при нанесенні декоративної косметики.

Ну і третя категорія – це студентки, подорослішали, але все ще юні і красиві, які просто зобов’язані грамотно наносити макіяж. Кожну категорію учениць необхідно розглядати індивідуально, тому що для кожної категорії існують свої табу і техніка з нанесення макіяжу.

Макіяж на перше вересня для учениць середніх класів

Найбільша помилка учениць середніх класів при нанесенні макіяжу в тому, що використовується максимум наявної під рукою косметики, в результаті виходить оздоблена матрьошка. Варто зазначити, що у віці 12-14 років шкіра дівчинки ідеальна і ще поки не має вад і вугрової висипки, тому користуватися пудрою, коригуючим олівцем і тональним кремом не потрібно.

Бровки зовсім юних красунь вискубувати також не варто, в цьому випадку широкі брови будуть виглядати більш природно, ніж тоненькі. Підфарбовувати їх теж не варто, важливо, щоб брови не відрізнялися відтінком від кольору волосся, які дані дівчинці від природи.

Єдине, що може підкреслити юна школярка, – це очі. І навіть в цьому випадку краще скористатися тільки тушшю для вій і не використовувати тіні. Але якщо все-таки дівчинці так хочеться спробувати тіні на очах, то можна запропонувати тіні кремового і бежевого відтінків з матовою текстурою. Туш також можна замінити гелем або маслом для росту вій, при нанесенні гелю або масла вони стають темнішими.

Помада яскравих кольорів – це табу для молодих дівчат. Замість помади соковитих відтінків можна нанести блиск для губ або гігієнічну помаду.

Ясна річ, що дівчатка мріють швидше подорослішати і виглядати ефектно, але найважливіше донести до молодого покоління, що макіяж повинен бути стриманим, щоб не виглядати безглуздо і смішно.

Макіяж на перше вересня для старшокласниць

Так, в старших класах дівчата більш вибагливі при виборі декоративної косметики, їм не потрібно вже вказувати на техніку нанесення макіяжу, хоча часто помилка цієї категорії учениць – яскравість денного і повсякденного макіяжу, який годиться більше для вечірки.

Станом на 1 вересня старшокласниці можуть дозволити собі безліч стилів макіяжу, але найчастіше дівчата зупиняють свій вибір на натуральності і романтичності образу. Яскраві і помітні відтінки в макіяжі в цей день будуть недоречні.

Нанесення тону на обличчя – важливий і основний етап в макіяжі. Тональну основу варто підбирати за кольоротипом шкіри, але ні в якому разі не потрібно застосовувати темно-бежевий і бронзовий кольори тону. Пудра повинна бути легкої текстури з матовим ефектом.

Рум’яна зовсім не обов’язкові, тільки якщо світло-рожевого відтінку, їх наносять тонкою смужкою по лінії вилиць за допомогою спеціальної кисті. У підлітків часто виникають проблеми зі шкірою обличчя, тому якщо такі є, то для початку проблемні місця легкими рухами пальців тонують коректором з маслом чайного дерева і лише потім наносять основний тон, пудру і рум’яна.

Брюнетки щоб підкреслити брови можуть скористатися гелем для брів з щіточкою, щоб форма і колір залишалися природними. Блондинкам ж краще використовувати масло для брів, розчесавши їх і надавши акуратну форму злегка змоченою в ньому щіточкою. Вискубувати брови чи ні в такому юному віці – особиста справа кожної дівчини, але на багато акуратніше і свіже буде виглядати обличчя зі злегка відкоригованими бровами: видалити зайві волоски між бровами і зростаючі на нерухомій повіці.

До підбору тіней в день знань дівчина також повинна підійти індивідуально, але краще, якщо це будуть тіні світло-сірих, світло-бежевих або рожевих відтінків. Наносити тіні краще спеціальним пензликом тільки на рухому повіку, трохи вище тіні можна нанести більш світлих відтінків: від перламутрового до мерехтливого кремового.

На завершення підкреслити очі юних красунь і надати їм виразності можна за допомогою чорної або коричневої туші з подовжуючим ефектом. Туш наносять на верхні і нижні вії, при цьому на верхні вії наносять два шари туші з невеликим тимчасовим інтервалом.

Помада в даному випадку великої ролі не грає, але якщо без неї ніяк, то відповідними кольорами будуть світло-каралловий, персиковий і бежевий. Також можна скористатися блиском для губ. На цьому святковий легкий спосіб для старшокласниць можна вважати завершеним.

Макіяж на перше вересня для студенток

Студентки – це дівчата, які вступили в новий етап життя, вони вже не дівчатка, але ще не жінки, тому і макіяж на перше вересня  повинен бути грамотним і правильним.

В день знань в університеті або інституті немає яких-небудь строгих правил і вимог до форми одягу, найчастіше для дівчат це світла блузка, спідниця олівець і піджачок. І щоб макіяж відповідав основному стилю, краще ознайомитися з технікою нанесення макіяжу заздалегідь.

Що слід враховувати, підбираючи колірну гаму макіяжу? Звичайно, кольоротип обличчя, колір волосся і очей.

Більшість дівчат в цьому віці вже знають свій кольоротип обличчя, і тому основний тон і пудру підбирають безпомилково. Якщо ж дівчина за літо дуже сильно засмагла, і колір її шкіри став темнішим на два тони, то вже звична по відтінку пудра або тональний крем можуть не підійти, тому такі нюанси також варто враховувати.

Підібрану тональну основу наносять за допомогою вологої губки набивними рухами, завдяки цьому тон буде рівнішим. Пудру варто вибирати напівпрозорої текстури з невеликим сяйвом, на обличчя її наносять спеціальним пушком, це додасть обличчю більше свіжості. Рум’яна не варто наносити по всій лінії вилиць,  лише до середини, щоб макіяж виглядав денним і легким.

Брови можна підфарбувати коричневою тушшю, лише злегка торкаючись їх пензликом, також підійде і чорна туш, але тільки якщо дівчина – власниця чорного кольору волосся від природи.

Перед тим, як наносити тіні на очі, потрібно скористатися коректором навколо очей, який з легкістю приховає невеликі кола і синці під очима. Після чого можна наносити тіні, також заздалегідь підібрані до основного образу. Якщо костюм або піджак темного кольору, то потрібно відштовхуватися від кольору блузки або сорочки. Але, не дивлячись на колірну гаму вашого святкового образу, не варто забувати і про колір очей і волосся.

У всякому разі, безпрограшними варіантами можна вважати світло-коричневий, бузковий, оливковий, сірий і димчастий кольори. Для вишуканого макіяжу кращим буде поєднання кількох тіней однієї кольорової гами. Спочатку на рухому повіку від зовнішнього кута наносять більш темні тіні, дійшовши до середини, а потім від середини до внутрішнього кута рухомого повіка  наносять світліші тіні. З’єднання тіней в середині розтушовують, а потім на верхню нерухому повіку до брів наносять ще більш світлі тіні, щоб підкреслити вигин брів.

Якщо очі здаються бляклими, то на допомогу може прийти м’який олівець, який потрібно обов’язково розтушувати кистю.

Класикою на всі часи, навіть для молодих осіб, вважається макіяж в стилі смокі айс. Такий варіант підійде практично будь-якій дівчині, він підкреслить всі достоїнства очей: розріз, колір, і зробить погляд незабутнім.

Табу навіть для студенток на 1 вересня – це накладні вії, адже вони використовуються в особливих випадках і більше підійдуть для вечірнього макіяжу. Тому необхідно просто вибрати відповідну об’ємну туш і підфарбувати нею вії кілька разів.

Губи можна злегка підвести олівцем в колір шкіри, це візуально збільшить їх, а зверху пофарбувати помадою або блиском карамельного або ванільного кольору.

Вибираючи косметику для школярок середніх класів, особливу увагу варто звертати на виробника. Взагалі косметика для дівчаток такого віку повинна бути гіпоалергенною, і попередньо пройти спеціальне тестування. Це ж відноситься і до засобів для дівчат-підлітків з проблемною шкірою, які повинні ретельно підходити до вибору декоративної косметики, виходячи від типу своєї шкіри. Батьки, купуючи для своїх дітей косметику, повинні ретельно вивчати склад компонентів і вибирати косметику тільки перевірених виробників.

Також потрібно пам’ятати, що перед нанесенням косметики на обличчя необхідно вмитися і нанести зволожуючий лосьйон або тонік, щоб шкіра обличчя не постраждала і не пересушити протягом дня.

Макіяж на перше вересня або макіяж в стилі Мінкі Келлі

Зовсім скоро закінчиться літо і настане навчальний рік. Знову в школу. Для когось  воно буде останнім і в своє останнє 1 вересня, хотілося б виглядати незвично. Спробуємо допомогти вам приємно здивувати однокласників і вчителів, друзів і знайомих створенням макіяжу як у Мінкі Келлі.

Цей макіяж на перше вересня  поєднує в собі три функції. Перше, цей макіяж в стилі Мінкі Келлі, талановитої і чарівної зірки, яка зіграла одного з ангелів Чарлі, вуличну гонщицю, в останній версії цього серіалу.

Друге, цей макіяж дуже добре підкреслить засмагу. Все-таки, літо не дарма минуло й золотисто-шоколадний відтінок радує око.

Третє, цей макіяж чудово підійде для першого дня навчального року. Він м’який, не надто яскравий і підходить практично під кожну зовнішність. І буде більш, ніж доречний на 1 вересня.

Найперше, це, звичайно, потрібно замаскувати всі наші дрібні недоліки. Для цього на допомогу у нас цілий арсенал – консілери, тональні креми, пудри. Головне не переборщити з усім цим. Пам’ятаємо, що все повинно бути в розумних межах і в боротьбі за ідеальний вигляд шкіри, не варто створювати маску з обличчя.

Приступаючи до макіяжу очей, починаємо з бази під тіні, це продовжить життя макіяжу і вирівняє тон повіки. Наносимо невелику кількість бази на все рухоме повіко і під брову.

Основний відтінок, золотисто-бежевий, нанесемо акуратно на все рухоме повіко.

Тепер загостреним розтушовуючим пензлем, нанесемо сатиновий коричневий відтінок тіней в складку. Тобто ми контуруємо очей, дуже акуратно, від зовнішнього кута ока до внутрішнього, тільки в складку наносимо тіні. Не треба робити ніякихкуточків, тільки тонку лінію, яку добре розтушовуємо.

Тепер візьмемо світлий відтінок тіней і нанесемо, як хайлайтер, під брову. У нас це світло-рожевий з легким перламутром відтінок. Наносимо його зовсім небагато і добре розтушуємо.

Наступний крок вимагає особливої уваги, – це підведення лінії росту вій. Можна, звичайно, підвести її просто косметичним олівцем. Але ми поступимо по-іншому.

Тонкою маленькою кистю для підведення, збираємо з м’якого олівця пігмент. Можна, звичайно, скористатися підведенням, але воно зробить образ більш важким.

Підводимо лінію росту вій, роблячи її майже не помітною у внутрішнього куточка ока, і трохи розширюючи його в середині. Рекомендується саме такий спосіб підведення очей, тому що за допомогою кисті і олівця, образ виходить дуже ніжний і легкий. Але, якщо дуже хочеться яскравішою зробити лінію, то просто пройдіться поверх олівцем.

Нижню лінію росту вій опрацьовуємо сатиновим коричневим відтінком тіней, якими ми промальовували складку. І плоским загостреним пензлем дуже акуратно, практично непомітно, підводимо лінію зростання нижніх вій.

Використання коричневих тіней для промальовування лінії нижніх вій, додатково створює м’якість, природність образу.

Тепер залишилося нафарбувати вії і все. Робимо це акуратно, туш не повинна склеювати вії і її не варто накладати товстим шаром.

Тепер бронзатором підкреслимо засмагу і злегка відконтуруємо обличчя. Нанесемо бронзатор в ямочку, яка утворюється на щоках, якщо їх втягнути. Робимо це від краю вилиці і зупиняємося на середині щоки.

Можна додати бронзатору на підборіддя і трохи на скроні. Так ми підкреслили засмагу, додали свіжість і природність макіяжу.

Для макіяжу губ цілком підійдуть нюдові, бежеві, коралові, молочно-коричневі помади або блиск для губ.


Check Also

Літній макіяж 2019 року. Тенденції правильного макіяжу

Макіяж дозволяє дівчатам самовиражатися, прикрашати себе, прикрашати собою світ, як і одяг, як спосіб життя, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *