Головна » Макіяж » Макіяж для великих очей «скошена діагональ в олівцевій техніці»

Макіяж для великих очей «скошена діагональ в олівцевій техніці»

Багато власниць великих опуклих очей шукають всілякі способи, щоб надати їм більш пропорційну і витягнуту форму за допомогою макіяжу.

Колірну гамму таким очам варто вибирати з темних відтінків, в даному випадку – розтяжка чорного: від світло-сірого до насиченого чорного, так як світлі тони великі очі ще більше збільшують, а темні – зменшують.

З косметики і аксесуарів нам знадобляться:

кисті для макіяжу,
база під макіяж,
тональна основа,
пудра,
тіні для брів,
коректор скул,
олівець для очей,
тіні,
підводка,
туш,
рум’яна,
олівець для губ,
помада.

Не дарма саме в такому порядку були перераховані ці «маленькі жіночі штучки». Справа в тому, що скрізь є своя послідовність, так і в макіяжі вона важлива, оскільки пропустивши якийсь крок, загальна картинка буде зіпсована. Ну що приступимо?

1 крок.

Попередньо очистивши обличчя по масажних лініях (від центру обличчя – до периферії), ми переходимо до нанесення бази під макіяж, так само по масажних лініях (щоб не спровокувати появу передчасних зморшок). Базою не покриваємо лише очі.

2 крок.

Наносимо тональний засіб на все обличчя, в тому числі і на віки. Після цього, якщо тоналка не перекрила які-небудь пігментні плями, прищі, синці під очима, коригуємо їх за допомогою коректорів.

3 крок.

Припудрювання, корекція брів, корекція скул і форми обличчя.

4 крок.

Олівцем опускаємо точку зовнішнього куточка ока на рівень по лінії горизонталі внутрішнього, з неї плавно входимо в лінію нижніх вій, далі з цієї точки так само плавно дугою доходимо до складки між рухомим і нерухомим повіком, заповнюємо отриманий трикутник щільним шаром олівця.

Макіяж для великих очей «скошена діагональ в олівцевій техніці» 1

5 крок.

При відкритому оці, промальовуємо складку між рухломим і нерухомим повіком, не доходячи до початку зіниці, далі при опущеному повіку діагональною лінією паралельно первісній, доводимо її до вій і заповнюємо олівцем утворену фігуру. Розтушовуємо кордони, створивши півтінь приблизно на пів сантиметра по сторонах.

Макіяж для великих очей «скошена діагональ в олівцевій техніці» 2.

6 крок.

Заповнюємо білими тінями залишену рухому повіку і підбрівну дугу. На ці тіні вже наносимо поетапно світло-сірий колір, темно-сірий і чорний – вже на олівець. Розтушовуємо їх між собою за допомогою пензля – бочонок. На розтушовуючу кисть набираємо сірий і спіралевідними рухами проходимся нею по області олівцевої півтіні.

Макіяж для великих очей «скошена діагональ в олівцевій техніці» 3

7 крок.

Робимо підводку, розширюючи її при кінці. Чорними тінями приховуємо (розбиваємо) край підводки.

Макіяж для великих очей «скошена діагональ в олівцевій техніці» 4

8 крок.

Промальовуємо вії чорною тушшю, рум’яна, губи холодного відтінку і макіяж готовий.

Макіяж для великих очей «скошена діагональ в олівцевій техніці» 5

Пам’ятайте, що будь-який зовнішній вада на обличчі можна хоч трохи скорегувати за допомогою правильно підібраного макіяжу.


Check Also

Штучні вії. Корисна та цікава підбірка

Кожна дівчина хоче виглядати чудово, от тільки проблема в тому, що далеко не кожна може …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.