Home / Макіяж / Макіяж для великих очей «скошена діагональ в олівцевій техніці»

Макіяж для великих очей «скошена діагональ в олівцевій техніці»

Багато власниць великих опуклих очей шукають всілякі способи, щоб надати їм більш пропорційну і витягнуту форму за допомогою макіяжу.

Колірну гамму таким очам варто вибирати з темних відтінків, в даному випадку – розтяжка чорного: від світло-сірого до насиченого чорного, так як світлі тони великі очі ще більше збільшують, а темні – зменшують.

З косметики і аксесуарів нам знадобляться:

кисті для макіяжу,
база під макіяж,
тональна основа,
пудра,
тіні для брів,
коректор скул,
олівець для очей,
тіні,
підводка,
туш,
рум’яна,
олівець для губ,
помада.

Не дарма саме в такому порядку були перераховані ці «маленькі жіночі штучки». Справа в тому, що скрізь є своя послідовність, так і в макіяжі вона важлива, оскільки пропустивши якийсь крок, загальна картинка буде зіпсована. Ну що приступимо?

1 крок.

Попередньо очистивши обличчя по масажних лініях (від центру обличчя – до периферії), ми переходимо до нанесення бази під макіяж, так само по масажних лініях (щоб не спровокувати появу передчасних зморшок). Базою не покриваємо лише очі.

2 крок.

Наносимо тональний засіб на все обличчя, в тому числі і на віки. Після цього, якщо тоналка не перекрила які-небудь пігментні плями, прищі, синці під очима, коригуємо їх за допомогою коректорів.

3 крок.

Припудрювання, корекція брів, корекція скул і форми обличчя.

4 крок.

Олівцем опускаємо точку зовнішнього куточка ока на рівень по лінії горизонталі внутрішнього, з неї плавно входимо в лінію нижніх вій, далі з цієї точки так само плавно дугою доходимо до складки між рухомим і нерухомим повіком, заповнюємо отриманий трикутник щільним шаром олівця.

Макіяж для великих очей «скошена діагональ в олівцевій техніці» 1

5 крок.

При відкритому оці, промальовуємо складку між рухломим і нерухомим повіком, не доходячи до початку зіниці, далі при опущеному повіку діагональною лінією паралельно первісній, доводимо її до вій і заповнюємо олівцем утворену фігуру. Розтушовуємо кордони, створивши півтінь приблизно на пів сантиметра по сторонах.

Макіяж для великих очей «скошена діагональ в олівцевій техніці» 2.

6 крок.

Заповнюємо білими тінями залишену рухому повіку і підбрівну дугу. На ці тіні вже наносимо поетапно світло-сірий колір, темно-сірий і чорний – вже на олівець. Розтушовуємо їх між собою за допомогою пензля – бочонок. На розтушовуючу кисть набираємо сірий і спіралевідними рухами проходимся нею по області олівцевої півтіні.

Макіяж для великих очей «скошена діагональ в олівцевій техніці» 3

7 крок.

Робимо підводку, розширюючи її при кінці. Чорними тінями приховуємо (розбиваємо) край підводки.

Макіяж для великих очей «скошена діагональ в олівцевій техніці» 4

8 крок.

Промальовуємо вії чорною тушшю, рум’яна, губи холодного відтінку і макіяж готовий.

Макіяж для великих очей «скошена діагональ в олівцевій техніці» 5

Пам’ятайте, що будь-який зовнішній вада на обличчі можна хоч трохи скорегувати за допомогою правильно підібраного макіяжу.


Check Also

Літній макіяж 2019 року. Тенденції правильного макіяжу

Макіяж дозволяє дівчатам самовиражатися, прикрашати себе, прикрашати собою світ, як і одяг, як спосіб життя, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *