Багато власниць великих опуклих очей шукають всілякі способи, щоб надати їм більш пропорційну і витягнуту форму за допомогою макіяжу.
Колірну гамму таким очам варто вибирати з темних відтінків, в даному випадку – розтяжка чорного: від світло-сірого до насиченого чорного, так як світлі тони великі очі ще більше збільшують, а темні – зменшують.
З косметики і аксесуарів нам знадобляться:
кисті для макіяжу,
база під макіяж,
тональна основа,
пудра,
тіні для брів,
коректор скул,
олівець для очей,
тіні,
підводка,
туш,
рум’яна,
олівець для губ,
помада.
Не дарма саме в такому порядку були перераховані ці «маленькі жіночі штучки». Справа в тому, що скрізь є своя послідовність, так і в макіяжі вона важлива, оскільки пропустивши якийсь крок, загальна картинка буде зіпсована. Ну що приступимо?
1 крок.
Попередньо очистивши обличчя по масажних лініях (від центру обличчя – до периферії), ми переходимо до нанесення бази під макіяж, так само по масажних лініях (щоб не спровокувати появу передчасних зморшок). Базою не покриваємо лише очі.
2 крок.
Наносимо тональний засіб на все обличчя, в тому числі і на віки. Після цього, якщо тоналка не перекрила які-небудь пігментні плями, прищі, синці під очима, коригуємо їх за допомогою коректорів.
3 крок.
Припудрювання, корекція брів, корекція скул і форми обличчя.
4 крок.
Олівцем опускаємо точку зовнішнього куточка ока на рівень по лінії горизонталі внутрішнього, з неї плавно входимо в лінію нижніх вій, далі з цієї точки так само плавно дугою доходимо до складки між рухомим і нерухомим повіком, заповнюємо отриманий трикутник щільним шаром олівця.
5 крок.
При відкритому оці, промальовуємо складку між рухломим і нерухомим повіком, не доходячи до початку зіниці, далі при опущеному повіку діагональною лінією паралельно первісній, доводимо її до вій і заповнюємо олівцем утворену фігуру. Розтушовуємо кордони, створивши півтінь приблизно на пів сантиметра по сторонах.
6 крок.
Заповнюємо білими тінями залишену рухому повіку і підбрівну дугу. На ці тіні вже наносимо поетапно світло-сірий колір, темно-сірий і чорний – вже на олівець. Розтушовуємо їх між собою за допомогою пензля – бочонок. На розтушовуючу кисть набираємо сірий і спіралевідними рухами проходимся нею по області олівцевої півтіні.
7 крок.
Робимо підводку, розширюючи її при кінці. Чорними тінями приховуємо (розбиваємо) край підводки.
8 крок.
Промальовуємо вії чорною тушшю, рум’яна, губи холодного відтінку і макіяж готовий.
Пам’ятайте, що будь-який зовнішній вада на обличчі можна хоч трохи скорегувати за допомогою правильно підібраного макіяжу.