Home / Твоя краса / Нігті / Майстер-клас: осінній манікюр в домашніх умовах

Майстер-клас: осінній манікюр в домашніх умовах

Осінь – пора соковитих фарб в золотих і бордових тонах. Їх гармонійне поєднання втілилося в дизайні «Осіння симфонія». Цей манікюр співзвучний з ліричним настроєм цієї пори. Створіть за допомогою лаків розкішний мотив, навіяний багатим оздобленням дерев.

Майстер-клас «Осіння симфонія»

Майстер-клас осінній манікюр в домашніх умовах

Крок 1

Перед початком роботи надайте форму нігтьовій пластині. З цим дизайном краще всього виглядатиме м’який квадрат. Для роботи використовуйте пилку для натуральних нігтів абразивністю 240 одиниць.

Майстер-клас осінній манікюр в домашніх умовах1

Крок 2

Секрет успіху професійних майстрів манікюру полягає в попередній підготовці нігтьової пластини. Її потрібно знежирити і видалити зайву вологу. В цьому Вам допоможе засіб від американської корпорації CND Scrub Fresh.

Майстер-клас осінній манікюр в домашніх умовах2

Крок 3

Для створення дизайну «Осіння симфонія» ми використовуємо професійні тижневі лаки VINYLUX від CND. Нігтьову пластину покриваємо в два шари золотим відтінком Locket Love #128 з осінньої колекції “Modern Фольклор”. Використовувати базу не потрібно, оскільки в системі VINYLUX кольоровий шар одночасно виконує її функції – захист нігтьової пластини від фарбування і зчеплення з кератином нігтя.

Майстер-клас осінній манікюр в домашніх умовах3

Крок 4

Дочекайтеся поки верхній шар покриття підсохне. За допомогою рубінового відтінку Rose Brocade # 173 з осінньої колекції “Modern Фольклор” профарбовуємо лунку у кутикули. Потім наносимо лак вздовж бічних валиків. А на завершення покриваємо кінчик нігтя, як в класичному френчі.

Майстер-клас осінній манікюр в домашніх умовах 4   Майстер-клас осінній манікюр в домашніх умовах 5

Майстер-клас осінній манікюр в домашніх умовах6

Крок 5

Чекаємо, поки бордовий лак у кутикули підсохне і наносимо поверх золотий відтінок. Повторюємо початкову форму, залишаючи тонку смужку відтінку Rose Brocade. Перед тим як почати робити дугу видаліть надлишки лаку з пензлика. Якщо крапля буде дуже великою, шар буде сохнути довше.

Майстер-клас осінній манікюр в домашніх умовах7

Крок 6

На золотий лак знову наносимо рубіновий відтінок, повторюючи форму попередніх шарів. Таким чином у Вас вийде нестандартний місячний манікюр.

Майстер-клас осінній манікюр в домашніх умовах8

Крок 7

Наносимо верхнє покриття VINYLUX, завдяки якому лак повністю висихає за 10 хвилин, тримається на нігтях без сколів і тріщин 7+ днів і стає міцнішим завдяки технології Prolight.


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *