Головна » Твоя краса » Нігті » Майстер-клас: осінній манікюр в домашніх умовах

Майстер-клас: осінній манікюр в домашніх умовах

Осінь – пора соковитих фарб в золотих і бордових тонах. Їх гармонійне поєднання втілилося в дизайні «Осіння симфонія». Цей манікюр співзвучний з ліричним настроєм цієї пори. Створіть за допомогою лаків розкішний мотив, навіяний багатим оздобленням дерев.

Майстер-клас «Осіння симфонія»

Майстер-клас осінній манікюр в домашніх умовах

Крок 1

Перед початком роботи надайте форму нігтьовій пластині. З цим дизайном краще всього виглядатиме м’який квадрат. Для роботи використовуйте пилку для натуральних нігтів абразивністю 240 одиниць.

Майстер-клас осінній манікюр в домашніх умовах1

Крок 2

Секрет успіху професійних майстрів манікюру полягає в попередній підготовці нігтьової пластини. Її потрібно знежирити і видалити зайву вологу. В цьому Вам допоможе засіб від американської корпорації CND Scrub Fresh.

Майстер-клас осінній манікюр в домашніх умовах2

Крок 3

Для створення дизайну «Осіння симфонія» ми використовуємо професійні тижневі лаки VINYLUX від CND. Нігтьову пластину покриваємо в два шари золотим відтінком Locket Love #128 з осінньої колекції “Modern Фольклор”. Використовувати базу не потрібно, оскільки в системі VINYLUX кольоровий шар одночасно виконує її функції – захист нігтьової пластини від фарбування і зчеплення з кератином нігтя.

Майстер-клас осінній манікюр в домашніх умовах3

Крок 4

Дочекайтеся поки верхній шар покриття підсохне. За допомогою рубінового відтінку Rose Brocade # 173 з осінньої колекції “Modern Фольклор” профарбовуємо лунку у кутикули. Потім наносимо лак вздовж бічних валиків. А на завершення покриваємо кінчик нігтя, як в класичному френчі.

Майстер-клас осінній манікюр в домашніх умовах 4   Майстер-клас осінній манікюр в домашніх умовах 5

Майстер-клас осінній манікюр в домашніх умовах6

Крок 5

Чекаємо, поки бордовий лак у кутикули підсохне і наносимо поверх золотий відтінок. Повторюємо початкову форму, залишаючи тонку смужку відтінку Rose Brocade. Перед тим як почати робити дугу видаліть надлишки лаку з пензлика. Якщо крапля буде дуже великою, шар буде сохнути довше.

Майстер-клас осінній манікюр в домашніх умовах7

Крок 6

На золотий лак знову наносимо рубіновий відтінок, повторюючи форму попередніх шарів. Таким чином у Вас вийде нестандартний місячний манікюр.

Майстер-клас осінній манікюр в домашніх умовах8

Крок 7

Наносимо верхнє покриття VINYLUX, завдяки якому лак повністю висихає за 10 хвилин, тримається на нігтях без сколів і тріщин 7+ днів і стає міцнішим завдяки технології Prolight.

Check Also

Місячний календар манікюра на липень 2018 року

Місячний календар манікюра на липень 2018 року

Як добре відомо майбутнім місяцем липнем, як втім всіх поточних 2018 року, буде правити відповідальна …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *