Home / Твоя краса / Нігті / Майстер-клас: новорічний дизайн Дід Мороз

Майстер-клас: новорічний дизайн Дід Мороз

Для розпису даного дизайну “Дідуся Мороза” вам будуть потрібні матеріали і інструмент: знежирюють засоби (повсякденний спирт або рідина для видалення лаку), прозорі лаки для нігтів – база, закріплювач і світло-рожевий лак. А ще вузька кисть Колонок № 00, гамма і маленькі срібні блискітки для дизайну нігтів. Також вам знадобляться художні акрилові фарби чотирьох кольорів: білосніжна, червонувата, чорна і колір охри. А якщо у вас є набір для японського манікюру, зможете користуватися і ним.

Порада: якщо у вас немає художніх здібностей, то спочатку краще потренуватися на аркуші паперу, тільки пізніше перебігати до розпису нігтів.

Крок 1-ий

Спершу зробіть аква манікюр: рівно підпиляйте, обріжте задирки. Далі нанесіть світло-рожевий лак. Після того, як нігтьові пластинки висохнуть, покрийте червонуватою фарбою всі кінчики, не рахуючи безіменних пальців, а зверху нанесіть білосніжну смужку, у вигляді смуги “французького” покриття, що імітує край магічної шапки.

Майстер-клас новорічний дизайн Дід Мороз 1

Крок 2-ий

Далі роздільно на гамі вичавіть білосніжну, червонувату, охристу фарбу і, з’єднавши їх, акуратненько перемішайте вузьким пензлем. Після цього даним кольором зобразіть овал обличчя в нижній частині безіменного пальчика. Роботу виконайте на 2-ох ручках.

Майстер-клас новорічний дизайн Дід Мороз 2

Крок 3-ий

Пильно вивчіть всі запропоновані фото. Зараз на безіменних пальчиках, добавте до овалу обличчя червонувату шубку і шапку дідка. А акриловою фарбою на аква базі білосніжного кольору зобразіть хутро і бороду дідка (замість фарби зможете використовувати білосніжний щільний лак).

Майстер-клас новорічний дизайн Дід Мороз 3  Майстер-клас новорічний дизайн Дід Мороз 4

Крок 4-ий

В даному кроці вам знадобиться трохи акуратності і посидючості. На гамі змішайте чорну і охристу фарбу і, отримавши світло-коричневий колір, намітьте на обличчі ніс, очі, вуса. Потім більш ретельно промалюйте частини обличчя, а чорними штрихами “пожвавте” хутро шапки і бороду. Ось такий Мороз вийшов!

Майстер-клас новорічний дизайн Дід Мороз 5  Майстер-клас новорічний дизайн Дід Мороз 6

Крок 5-ий

І в закінченні малюнка вам залишається доповнити маленькими штришками залишилися нігтики. Далі нанесіть на художній розпис лак і за допомогою кисті посипте срібні блискітки в деяких місцях дизайну. Після того як покриття висохне, закріпіть прозорим лаком, для дзеркального блиску, який дасть роботі закінчений вигляд. Зможете з’ясувати і про те, як зробити аква манікюр в домашніх умовах. Дерзайте і у вас все вийде!

Майстер-клас новорічний дизайн Дід Мороз 7  Майстер-клас новорічний дизайн Дід Мороз 8

Майстер-клас новорічний дизайн Дід Мороз 9


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *