Home / Твоя краса / Тіло / Лінії на руці значення ворожіння по лініях

Лінії на руці значення ворожіння по лініях

Лінії на руці значення – ворожіння по лініях руки, це ключ до розкриття долі людини в хіромантії.

Що означають лінії на руці ?

Або як розшифрувати лінії долоні, можна дізнатися ознайомившись з матеріалами сайту, де лінії можна подивитися в картинках , причому безкоштовно. Думки проникаючи в кожну клітину організму, в кожен її атом, неможуть неотображатся лініями на руці, маючи велике значення, особливо лінії на правій руці, несуть в собі цінну інформацію про особу людини, і людська цікавість не даючи спокою призводить до того, що часто люди вдаються до Хіромантії ворожіння по руці на лініях .

Доля людини, яка засекречена своєрідним кодом у вигляді ліній на руці , читається за допомогою науки Хірологія і доповнюють її наук, без яких ворожіння по лінії рук і значення, можуть бути не повними. Лінії головним чином вказують на розкриття здібностей людини, цілісність і форма ліній на руці, зумовлюють події які будуть мати місце, вказують на опастности в певних аспектах життя, моменти радості . Погляньте на свої лінії на руці, скоріше за все ліній багато, що означають лінії на долоні? – В цьому допоможуть розібратись представлені розділи сайту, з якими бажано детально ознайомиться, дізнавшись конкретно значення кожної лінії на руці, Ви зможете попередити багато неприємностей, які на жаль дуже часто бувають в реальному житті. Часом замислюючись що означають лінії на руці , людина не знає і гублячись задає собі питання: на якій руці дивитися лінії? лінії на правій руці дивитися? або Лінії на лівій руці дивитися? – Ми неустанну повторювати, що лінії на лівій руці потрібно дивитися теж, так як мають в сукупності важливе значення, але якщо Вас цікавить майбутнє, то звертайте увагу на праву руку “для правшів” або ліву руку для “лівші”, тому що ворожіння відбувається по обєм рукам. Але все ж якщо вам важко разбіратся в хіросплетеніях ліній, то можна піти легшим шляхом і пройти Тест на лінії.

hir1. ЛІНІЯ СЕРЦЯ – форма і стан лінії на руці, висловлює чутливість особистості, і гадаючи розповість наскільки людина може любити щиро.

2. ЛІНІЯ ГОЛОВИ – (Ума) – вказує на силу здорового глузду, світлий розум, значення сили волі якою володіє особистість.

3. ЛІНІЯ ЖИТТЯ – вказує на використання закладених потенціалу життєвих сил, відповідає за довголіття, дивлячись уже по наповненості пагорба Венери.

4. ЛІНІЯ ДОЛІ – (Сатурна) – є приречення людини, це доля, рок, значення лінії величезна, викривають і показує життєвий шлях, по якому йде людина.

5. ЛІНІЯ ЩАСТЯ – (Аполлона) – приносить успіх в починаннях особистості, такя лінія на руці висловлює здатність прославиться завдяки вмінню і таланту.

6. ЛІНІЯ печінки – (Меркурія) – вказує на біологічний стан здоров’я систем організму, лінія також відповідає за успіх в комерційних справах.

7. ЛІНІЇ ШЛЮБУ – (Подружжя) – в хіромантії кількість ліній шлюбу на руці, говорять про кількість майбутніх шлюбних союзів в житті суб’єкта, але варто уточнятся з іншими ознаками на руці.

8. ЛІНІЯ ИЗМЕН – (Невірності) – це лінії на руці які мають величезне значення , лінії вказують на подружню невірність, і вимагають професійного підходу, – як бачите хіромантія і в такому питанні допоможе просунутим людям, так як проблема вважається дуже значущою в житті людини .

hir-3

9. ЛІНІЯ ДІТЕЙ – (кількість) – дозволяє визначити кількість і можливості мати дітей, знаки яких дублюються на інших частинах долоні.

10. ЛІНІЇ ВПЛИВІВ – (Родичів) – вказують на близьких людей роблять істотний вплив на людину і залежність.

11. Розетті – за стародавніми прогнозах ці лінії на руці, обіцяють по 25 років життя кожна, а на жіночій руці верхня лінія браслета, є індикатором дітонародження, досить цікаві для дослідження лінії.

12. КІЛЬЦЕ ВЕНЕРИ – що означає лінія на руці?, – Це знак розпусти і капризу, дуже важливий при ворожінні і виборі партнера, але рассматріватся повинен в сукупності з пагорбом Венери і лінією серця, і трактоватся повинен з обережністю.

13. ЛІНІЯ БАЖАННЯ VIA LASCIVA – лінія чумацького шляху, вважається лінією розпусти, має значення, – надмірного зловживання, – будь то алкоголь або наркотики, дуже негативна лінія, краще б її не було на руках.

hir-4

14. ЛІНІЯ ІНТУЇЦІЇ особлива лінія на долоні, лінія означає – що людина здатна до передчуття подій, при певній вираженості на руці, може вказувати на екстрасенсорні здібності і приховані таланти володаря руки, іноді її називають лінія медіума.

15. ЛІНІЯ ПРОКЛЯТТЯ наявність даної лінії на руці, свідчить про нажите або спадковому прокляття сім’ї, – і відноситься до кармічні позначок на долоні.

16. ЛІНІЯ БАГАТСТВА ГРОШЕЙ подібна відмітка на долоні, є знаком того, наскільки суб’єкт потребує і відчуває спроможність і гроші в житті, і в хіромантії називається грошовим трикутником.

17. ЛІНІЯ ПОДОРОЖЕЙ ці горизонтально розташовані лінії на долоні , вказують на подорожі або значні за відстанню від’їзд від рідного дому.

18. ЛІНІЯ напруги – свідчить про внутрішньої напруженості людини,

hir-5

багато в чому схожа на вигляд на лінію подорожі.

19. КІЛЬЦЕ СІМ’Ї – кільце відображає в деяких випадках, унікальні фактори сімейного стану людини в житті, а так само має якесь кармічне значення.

20. ЛІНІЯ ВІРНОСТІ – наявність подібної лінії на долоні, ознака ідеалізму і відданості сім’ї.

21. ПОДВІЙНА ЛІНІЯ ЖИТТЯ – хорошого значення лінія долоні, докладний опис подвійний лінії в картинках за допомогою хіромантії.

При вивченні ліній долоні , покладіть обидві руки поруч, уважно подивіться на лінії, подивіться як відрізняються лінії на правій руці, і лінії на лівій руці, ким людина була і ким став, знайдіть можливі причини зміни малюнка долоні, форми лінії і при ворожінні по лініях , враховуйте різницю ліній на активній руці. Коли людина змінюється в процесі життя дуже сильно, і коли він дійсно керує своєю долею, у нього фактично немає на руці жодної однаково-схожою лінії, – лінії розташовуються на долоні зовсім по різному. І навпаки, якщо індивід змінюється слабо, то відмінність в лініях ледь помітно. Загальна тлумачення ліній руки свідчить, що якщо дві руки помітно відрізняються один від одного, то володар руки прожив більш цікаву, насичену подіями життя, ніж той, у якого лінії на обох руках практично однаково продубльовані.


Check Also

Привітання з днем Святого Миколая. Корисна підбірка

Святого Миколая люблять всі діти і чекають його не менш Санта Клауса. Саме він є …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *