Home / Твоя краса / Догляд за ногами / Лікувальний педикюр

Лікувальний педикюр

Медичний манікюр і педикюр часто асоціюють з апаратним, оскільки обидві процедури виконуються за допомогою спеціального обладнання. Однак це судження невірно, насамперед тому, що звичайна апаратна методика є процедурою гігієнічного догляду. І її завдання – попередити розвиток проблем і забезпечити красу, доглянутість стоп. Апаратний медичний педикюр покликаний вирішувати проблеми, впоратися з якими самостійно неможливо.

Лікувальний педикюр: показання для процедури

Підставою, щоб провести лікувальний педикюр  стають наступні проблеми.

Лікувальний педикюр: врослий ніготь

Можливе звернення для усунення хворобливого вростання лише в тому випадку, якщо в шкірних валиках не розпочалось нагноєння. Якщо гній вже присутній, потрібна допомога хірурга.

Лікувальний педикюр: мікоз або грибок стоп

Лікувальний педикюрВключити лікувальний педикюр  при грибку в програму боротьби з хворобою вкрай необхідно. Він дозволить безболісно і повністю видалити уражені ділянки нігтьової пластини, виключити зараження сусідніх, підвищити інтенсивність впливу протигрибкових засобів і прискорити одужання.

Лікувальний педикюр: гіперкератоз

Нерідко розвивається внаслідок класичного педикюру, при якому шкірні покриви видаляються підрізанням, після чого вони ще активніше розростаються. Захворювання спричиняє розвиток жорсткого шкірного покриву, що покриває велику поверхню стопи, шкіра ніби висить «лахміттям». Лікувальний педикюр  допомагає позбутися хвороби за 1 сеанс.

Лікувальний педикю: тріщини стоп

Захворювання є наслідком надмірно сухої шкіри, формується звичайно на п’ятах. Європейський педикюр не дозволить позбутися від нього за 1 сеанс, а лікувальний – може, так як передбачає обробку країв тріщин спеціальними металевими насадками з дрібним абразивом і подальше їх заповнення лікувальними ранозагоювальними засобами.

Лікувальний педикюр: стрижневий мозоль

Видалити його вдома неможливо, оскільки зрізати виходить лише верхню частину. Процедура небезпечна через ризик вирізати занадто велику ділянку шкіри, зачепивши живі тканини, і отримати запальний процес. У косметологічному кабінеті для вирішення проблеми застосовуються спеціальні насадки, які працюють за принципом бурів. Вони висвердлюють відмерлі ділянки шкіри, видаляють стрижень мозолі, після чого в утворену «ямку» вводять лікарський засіб і накладають пов’язку.

Лікувальний педикюр 1

Виконувати всі зазначені процедури повинен виключно майстер педикюру з медичною освітою! І в поважаючих себе салонах працюють саме фахівці. У професійному середовищі вони іменуються подологами. При виборі косметологічного кабінету, де плануєте виконати лікувальний педикюр, обов’язково уточніть наявність медичної освіти у майстра.

Лікувальний педикюр: техніки лікування найбільш частих захворювань

З цими проблемами до подологів звертаються найчастіше, тому розглянемо особливості лікування даних захворювань.

Лікувальний педикюр: грибок нігтів

Лікувальний педикюр  при грибку нігтів необхідний. Захворювання викликає деформацію нігтьових пластин, зміна їх кольору, дуже заразна! Щоб уникнути зараження близьких у вашому будинку, слід лікувати його негайно. У цьому вам допоможе подолог. Гігієнічна обробка стоп і нігтів проводиться в умовах стерильності. По можливості, використовуються одноразові фрези, якщо застосовуються стандартні, вони піддаються дезінфекції.

У процесі лікування безболісно і швидко (за 1 процедуру) знімається вся уражена нігтьова пластина. Інші уражені ділянки обробляються протигрибковими засобами. Для здорових нігтів проводиться гігієнічна обробка. Завдяки видаленню джерел зараження захворювання не прогресує, багаторазово підвищується ефективність впливу протигрибкових засобів.

Лікувальний педикюр: етапи

Лікувальний педикюр: врослий ніготь

При медичному педикюрі при врослому нігті для корекції використовуються спеціальні пластини, які наносяться на ніготь і піднімають його над шкірними валиками. Застосовуються пластини:

Голдшпанга з хірургічної сталі, покрита золотом;

Подофікс з еластичного пластику;

Онокліп – металева, з епоксидним покриттям;

Дюропластикова зі скловолокном.

Принцип їх дії практично ідентичний, але по наявності супутніх проблем, наприклад, при високій чутливості бічного валика, скручених нігтях або при розташуванні поряд стрижня мозолю, фахівець вибирає підходящу. Пластина наноситься на ніготь за допомогою спеціального клею і практично непомітна після виконання педикюру.

Лікувальний педикюр  особливого призначення

Так подологи називають лікувальний педикюр  для пенсіонерів. Його мета – далеко не краса ніжок, а можливість безболісно пересуватися, позбутися розрослих кістяних нігтів, акуратно видалити мозолі без ризику зараження (особливо це важливо для людей з цукровим діабетом). Виконується медичний педикюр для пенсіонерів на дому. Подолог використовує мобільне обладнання, обробка займає до 50 хв. Педикюр на дому для пенсіонерів є безболісною, комфортною та ефективною гігієнічною процедурою, підвищує якість життя.

Використання апаратних методик, спеціальних дезінфікуючих та лікарських засобів, професіоналізм фахівця – все це робить лікувальний педикюр  вірним способом боротьби із захворюваннями стоп.


Check Also

Місячний календар краси на вересень 2018 року

Кожна жінка хоче бути гарною. Тому вона повинна стежити за своїм зовнішнім виглядом, правильно харчуватися …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.