З часом наша шкіра піддається небажаним віковим змінам. Під впливом поганої екології, неякісного харчування, життєвих стресів, набору хронічних захворювань, – неминуче зменшується вироблення колагену і еластину. Клітини не отримують належного живлення та зволоження – наше тіло зневоднюється і старіє.
Особливо це відбивається на неприкритих ділянках тіла: на шкірі обличчя і шиї.
Ліфтинг обличчя в домашніх умовах, не менш ефективний і безпечний метод омолодження. Підбір ліфтингових процедур, тривалість їх застосування, залежить від стану дерми. Якщо у вас молода, з дрібними зморшками, шкіра, то досить простих масок з ліфтінговим ефектом. Для шкіри постарше, з більш глибокими складками і зморшками, крім масок, необхідний масаж і гімнастика для обличчя.
Найскладніше реабілітувати суху мляву шкіру з розпливчастими контурами і обвислим овалом особи. Тут знадобиться цілий комплекс ліфтігових процедур: дбайливий масаж, гімнастика для відновлення лицьових м’язів і поживні ліфтинг- маски від зморшок .
Але опускати руки не варто! При високій самодисципліні і регулярному проведенні 2-3 процедур раз на тиждень, вже через 3-4 місяці, можна досягти непоганих результатів.
З чого почати ліфтинг обличчя в домашніх умовах?
Однозначної відповіді тут не може бути! Ви, і тільки ви самі, можете вирішити, як вам вчинити. Для початку визначитеся, який догляд потребує ваша зовнішність, проаналізуйте запропоновані методи ліфтингу обличчя і шиї, підберіть для себе те, що вважаєте прийнятним.
Глибока чистка шкіри обличчя
Шкіра потребує постійного очищення, це: видалення шкірного жиру, відмираючого ороговілого шару клітин, нашарування звичайного вуличного пилу. Незалежно від того, яку процедуру ви хочете провести, будь то живильна маска, маска з ліфтинговим ефектом або масаж обличчя – очищення шкіри обов’язково!
Скраби
Потім ви можете застосувати завчасно приготовлений скраб. Нанесіть його на шкіру, дбайливо помасажуйте пару хвилин, змийте ледь теплою водою.
Для скрабу можна взяти такі інгредієнти: різні подрібнені крупи (кукурудзяна, вівсяна, пшенична), мелена кава, цедра цитрусових, косметична глина, сіль, зацукрований мед. Наприклад, можна зробити такий скраб для обличчя:
– Кавовий скраб для жирної шкіри.Додайте до 1 столової ложки випитої кави одну чайну ложку меду і 10 крапель олії чайного дерева. Якщо олії немає – обійдіться без неї.
– Скраб для сухої шкіри можна зробити із столової ложки вівсянки або кукурудзяного борошна з подрібненої яєчної шкаралупи і олією виноградної кісточки.
Скраб не тільки очищає шкіру і прибирає чорні точки, але і покращє гідробаланс, кровообіг, активізує обмін речовин.
Білкова маска для жирної шкіри
Збийте до однорідної маси яєчний білок, додайте по 1 чайній ложці лимонного соку і натурального меду. Всі розітріть, нанесіть по мірі висихання, в 3-4 прийоми на обличчя, шию. Прийміть зручне положення, розслабтеся. Змийте маску-плівку через 15-20 хвилин.
Якщо у вас шкіра шиї суха, то використовуйте маску для сухої шкіри.
Так, лимон – джерело вітаміну C, фолієвої кислоти (B9), заліза та інших макро-і мікроелементів. Він є найсильнішим антиоксидантом, незамінним засобом від пігментних плям, веснянок, запалень, прищів. Лимон не лише відбілює і підсушує шкіру, але захищає від негативного впливу поганої екології.
Мед – не потребує особливого представлення, він так само є природним антиоксидантом, захищає шкіру від негативних впливів навколишнього середовища, живить, зволожує і відновлює її на глибокому клітинному рівні. Мед унікальниий омолоджуючий засіб, невичерпна криниця мікро-і макроелементів, корисних мінералів, складних органічних сполук, вітамінів групи B, вітаміну C.
Яєчний білок містить різні білки, амінокислоти (аведін, антітріптаза), вітамін P (містить близько 150 біофлавоноїдів: кумарини, антоціани, катехіни та ін.) У цілому ж маска з білка для обличчя підсушує, стягує, матує шкіру.
Жовткова маска з вершками для сухої шкіри
Візьміть столову ложку натуральних вершків і один яєчний жовток. Розмішайте в невеликий плошці, нанесіть на очищену шкіру обличчя і шиї. Прийміть зручне положення, розслабтеся на 15-20 хвилин. Змийте як звичайно.
Желатинова маска з ягодами винограду і олією зародків пшениці
Залийте 1 столову ложку желатину 6 ложками холодної води, розмішайте і відкладіть в сторону на 40-45 хвилин. Коли желатин повністю розбухне (можна злегка підігріти), розітріть і додайте кілька виноградних ягід і олію зародків пшениці – 10 крапель. Інгредієнти розмішайте, нанесіть на шкіру. Прийміть зручне положення, розслабтеся. Через 10-20 хвилин змийте маску-плівку.