Кислотний пілінг покращує зовнішній вигляд шкіри, омолоджує її за рахунок розм’якшення верхнього шару і проникнення в клітковину. Почавши застосовувати косметичні засоби із ислот, вже через два тижні ви отримаєте видимий результат.
До складу кислотного пілінгу входять фруктові кислоти різної концентрації, які, не травмуючи, проникають під шкіру, стимулюють вироблення колагену, а також еластину в клітковині.
Кислотний пілінг – щадна і малотравматична процедура, успішно застосовується при шкірних захворюваннях.
Показання:
– Усунення зайвої пігментації шкіри
– Проблемна шкіра
-Після лікування акне
– Ознаки старіння шкіри (зморшки, зниження еластичності)
– Поверхневі рубці
– Нерівності
– Розширені пори
Протипоказання:
– Періоди вагітності та лактації
– Наявність герпесу в загостреній стадії
– Підвищена температура
Види кислотного пілінгу:
Ретиноєвий пілінг. У суміш входить ретиноева кислота, він застосовується для будь-якого типу шкіри. Його практикують в косметичних салонах, де фахівці самі регулюють концентрацію кислоти, залежно від проблеми шкіри.
Фруктовий пілінг. До його складу входять натуральні фруктові кислоти, застосовується в цілях очищення шкіри від старих клітин і профілактики старіння. Фруктовий пілінг не травмує шкіру, підвищує її еластичність і тонус.
Мигдальний пілінг. Сприяє усуненню рубців, вирівнює шкіру, має бактерицидний ефект.
Гліколевий пілінг . З його допомогою проводять поверхневе очищення шкіри, вирішують проблему підвищеної пігментації, коригують різні вікові зміни.
Саліциловий кислотний пілінг. Усуває вугровий висип, різні види себореї, бореться з віковими змінами шкіри. Саліциловий пілінг добре підходить людям зі смаглявою шкірою.
Молочний пілінг. Надає шкірі здоровий колір і гладкість рельєфу, відновлює красу і молодість.
Схема проведення кислотного пілінгу:
Демакіяж. Знімають залишки косметики, наносять спеціальні склади, очищають і знежирюють ділянки шкіри, призначені для кислотного пілінгу.
Нанесення кислотного пілінгу. При процедурі можливе відчуття легкого поколювання, печіння під пілінговим складом. Косметолог повинен стежити за реакцією шкіри і при виникненні почервонінь провести нейтралізацію кислотного складу. Якщо цього не зробити, може виникнути набряклість і гіперпігментація пошкодженої ділянки шкіри.
Кислотний пілінг. Домашній кислотний пілінг
Нанесення постпілінгового складу. Вплив кислот нейтралізується, шкіра зволожується і заспокоюється.
Завершення процедури. На шкіру наносять живильний крем, який сприяє її регенерації.
Після процедури протягом 10 днів, оброблені ділянки шкіри необхідно захищати від дії сонячних променів. Для цього шкіру зволожують сонцезахисними кремами. Ефект після кислотного пілінгу триває 4 місяці. Повторювати процедури слід не частіше трьох разів на рік. Кислотний пілінг сумісний з косметичними процедурами, такими як ароматерапія і фітотерапія, що сприяє більшому ефекту в омолодженні та лікуванні шкірного покриву.
Подібні процедури не складно провести і в домашніх умовах. Так як домашній кислотний пілінг більш щадна процедура, то і проводити її можна частіше – раз на тиждень.
Рецепти пілінгу:
Пілінг з лимоном.
Змішайте по 1 столовій ложці соку з лимона і оливкової олії. Ватним диском нанесіть теплу масу на шкіру. Витримайте п’ять хвилин, змийте і зволожте шкіру кремом.
Ананасовий пілінг.
Скибку ананаса подрібніть, додайте по одній чайній ложці меду і вівсяної муки. Масу змішайте та нанесіть на шкіру. Витримайте десять хвилин, потім змийте і зволожте шкіру.
Виноградний пілінг.
Змастіть шкіру соком з винограду. Витримайте на шкірі десять хвилин, змийте і зволожте шкіру.
Пілінг з грейпфрута або апельсина.
М’якоть фрукта подрібніть і змішайте з медом. На дві частини м’якоті беруть одну частину меду. Нанесіть отриману масу на шкіру і витримайте хвилин 10, потім змийте і зволожте кремом. Шкіра придбає здоровий колір і пружність.