Home / Кулінаріні рецепти / Домашня кухня / Курячі відбивні, мариновані в хроні

Курячі відбивні, мариновані в хроні

Курячі відбивні – одна з найпростіших і смачних страв. Адже немає нічого особливого ні в інгредієнтах, ні в спеціях, ні в технології приготування. Це дуже смачненькі відбивні курячі, такі соковиті, такі апетитні, тому вони як не можна краще підходять для дитячого харчування. Навіть дітки, які прохолодно ставляться до м’яса, відбивні люблять їсти, тому, що їх легко жувати, і немає ні кісточок, ні жилок. Пропонуємо та рекомендуємо вам їх приготувати.

Курячі відбивні – складові

Курячі відбивні, мариновані в хроні

Щоб приготувати відбивні курячі  знадобляться наступні компоненти:

5 дрібних курячих філе (750 г)

1 ложечка столова хрону

2-3 ложечок столових майонезу

крупна сіль

свіжомелена суміш 3-5 перчиків (або білий, чорний)

3-4 ложечок столових рослинної олії

Курячі відбивні – спосіб приготування

Щоб приготувати курячі відбивні  потрібно філе промити, а потім скласти кілька паперових рушників і ретельно обсушити. З обох сторін посипаємо сіллю і сумішшю перчиків. Кладемо на товсту дошку, накриваємо плівочкою і відбиваємо філе, вирівнюючи до однакової товщини за допомогою дерев’яної качалки. Сіль і перчик в цей час чудово «вкарбовуються» в м’ясо.

Змішавши майонез з хроном, обмазуємо філе. Є час – залишаємо маринуватися на півгодини, немає –готуємо  до смаження, Паніруємо в сухарях.

Але починаємо жарити курячі відбивні  тільки після того, як олія в товстодонній сковороді вже – за 3-5 хвилинок- перекалилось. Встановлюємо регулятор вогню ближче до середнього, смажимо одну сторону до скоринки, 2-3 хв. Перевернувши курячі відбивні, через хвилинку ще знижуємо вогонь – до або нижче середнього, на якому м’ясо ще за 2-3 хв. і прожариться повністю, в чому переконуємося, надрізавши його в середині. Хоча і звичайного способу – проколоти зубочисткою і відчути, що вона йде абсолютно м’яко і легко на всю товщину – цілком достатньо.

Ніжні, смачні та сочні курячі відбивні готові! Можна подавати на стіл!

До цих відбивних дуже хороший гарнір з тонко нарізаної картоплі з горошком, вершками і сиром, який готується за 10-15 хв.

 

Курячі відбивні, мариновані в хроні
Щоб приготувати відбивні курячі знадобляться наступні компоненти:
Ingredients
  • 5 дрібних курячих філе (750 г)
  • 1 ложечка столова хрону
  • 2-3 ложечок столових майонезу
  • крупна сіль
  • свіжомелена суміш 3-5 перчиків (або білий, чорний)
  • 3-4 ложечок столових рослинної олії
Instructions
  1. Щоб приготувати курячі відбивні потрібно філе промити, а потім скласти кілька паперових рушників і ретельно обсушити. З обох сторін посипаємо сіллю і сумішшю перчиків. Кладемо на товсту дошку, накриваємо плівочкою і відбиваємо філе, вирівнюючи до однакової товщини за допомогою дерев’яної качалки. Сіль і перчик в цей час чудово «вкарбовуються» в м’ясо.
  2. Змішавши майонез з хроном, обмазуємо філе. Є час – залишаємо маринуватися на півгодини, немає –готуємо до смаження, Паніруємо в сухарях.
  3. Але починаємо жарити курячі відбивні тільки після того, як олія в товстодонній сковороді вже – за 3-5 хвилинок- перекалилось. Встановлюємо регулятор вогню ближче до середнього, смажимо одну сторону до скоринки, 2-3 хв. Перевернувши курячі відбивні, через хвилинку ще знижуємо вогонь – до або нижче середнього, на якому м’ясо ще за 2-3 хв. і прожариться повністю, в чому переконуємося, надрізавши його в середині. Хоча і звичайного способу – проколоти зубочисткою і відчути, що вона йде абсолютно м’яко і легко на всю товщину – цілком достатньо.

Check Also

Новорічне меню на 2021 рік. Корисна підбірка страв

Хочете застілля на Новий рік придумувати в останній момент? Чому не можна заздалегідь продумати і …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *