Home / Дозвілля / Курорти Буковини. Корисна підбірка

Курорти Буковини. Корисна підбірка

Путила

Районний центр на південному сході Чернівецької області – наймальовничіша частина Буковина, яку називають Путильщиною. Це благодатне місце як для ледачого, так і активного туриста. Якщо перший обмежиться прийомом кисневих ванн (в районі – жодного шкідливого промпідприємства), то другий – займеться верховою  їздою, скелелазінням, відправиться на рафтах або байдарках вниз по річці Путилі або Черемоші.

Але найцікавіше – піший похід з чабанами, які з травня по вересень залишаються надзвичайно високо в горах для випасу овець. Там же чоловіки-вівчарі готують справжню бринзу.

Любителям «терапії для очей» бажано відпочивати біля озера «Гірське Око» або з’їздити на перевал Німчич, що відкриває шикарний вид на гірську долину Черемоша. Також цікаво поблукати в Черемошському  ландшафтному парку серед 300-річних ялин висотою в 50-м або пошукати квітку щастя – едельвейс.

Гірськолижний комплекс «Мигово» розташовується в мальовничому містечку буковинських Карпат. Опадів тут випадає багато, а хороша підготовка трас дозволяє комфортно кататися з грудня і до кінця березня. Комплекс поки не так відомий, як багато сусідів, це є його безсумнівним плюсом: черг до витягів тут поки не спостерігалося, та й траси не страждають від перевантажень. Ще одна з переваг комплексу – компактність: місця проживання і катання віддалені один від одного, як правило, на 150 метрів.

Сумарна довжина трас складає приблизно 2540 метрів. Складність їх різна: перша при довжині 1240 метрів має перепад близько 250 – дуже складна траса. Друга середньої складності, 1100 – 250 метрів. Третя досить проста і полога: 600 – 130 метрів. Четверта, 200-метрова, ідеальна для початківців і дітей.

Є також спеціальна траса для тюбінгів. Працюють підйомники: 2 бугеля і 2 мультиліфти (на дитячій і тюбінговій трасі). Стан схилів відмінний: вони регулярно укочуються за допомогою ратрак, якщо натурального снігу мало – включається система штучного засніження.

Додатково ГК «Мигово» може запропонувати Вам прокат всього необхідного інвентарю, медичний пункт, скалодром і каток. Родзинкою цього  курорту  – гусеничні транспортери, які готові доставити Вас практично в будь-яке місце  в горах.

Працює лижна школа, з інструктором також можна позайматися індивідуально. Вечірнє освітлення є, але включають його, тільки якщо охочих не менше 10 осіб. Харчування організовано чудово: ресторанний комплекс «Мигово» включає в себе власний ресторан, кафе, що працює за принципом «шведський стіл», піцерія і чайна.

Для проживання є кілька готелів різних типів і два котеджі класу VIP. До послуг відвідувачів: сауна, дискотека, масаж, ну і звичайно різноманітна екскурсійна програма.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *