Уміло намальовані стрілки можуть не просто візуально збільшити очі, а й кардинально змінити весь образ. Підводка для очей грає в цьому не останню роль. Кожна жінка вибирає для себе такий косметичний засіб, який їй максимально зручно, підходить за якістю, текстурою.
Підводка для очей – її різновиди
Вид перший: Олівець
Така підводка для очей підійде навіть початківцю цінителеві мейк-апу. Не дарма простота його використання, економічність і різноманітність кольорів дозволить цьому виду декоративної косметики завоювати перше місце в рейтингу популярності.
Олівці для очей випускаються різної твердості. Жорсткі – для верхньої повіки, і м’які, якими зручно намалювати лінію під нижнім краєм вій. Сьогодні олівець для очей можна зустріти практично будь-якого відтінку – від вугільно-чорного коричневого і до світло-рожевого або яскраво-блакитного.
Малювати олівцем досить легко: лінія лягає рівно, її товщина залежить від того, наскільки заточений стрижень. Як правило, підводка для очей олівцем тримається довго, а тому його зручно використовувати для денного макіяжу.
Вид другий: Рідка підводка для очей
Такий декоративний косметичний засіб випускається в невеликих флакончиках із загвинчуваною кришкою, в яку вже вставлена кисть. При цьому сам інструмент може відрізнятися як жорсткістю, так і довжиною ворсин. Тому вибираючи рідку підводку, слід орієнтуватися не тільки на її колір, а й на зручність використання.
Як правило, кольорове розмаїття рідких засобів значно поступається олівцям. Виробники найчастіше пропонують своїм покупцям темні кольори: фіолетовий, коричневий, чорний, синій або темно-зелений.
Рідка підводка для очей, відгуки про яку можуть бути дуже різноманітними, вимагає певної майстерності для її використання. Тому думки про такий засіб можуть різнитися – від захоплених до глибоко розчарованих. Вся справа в кисті-аппликаторі, яку потрібно підбирати індивідуально. Якщо ви вмієте намалювати рівну лінію таким засобом, то цілком можете розраховувати на яскраві, чіткі, насичені стрілки, товщина яких залежить тільки від ваших художніх талантів. Саме тому рідка підводка для очей може бути використана як для тематичного вечора, карнавалу, дискотеки або просто в якості щоденного макіяжу.
Вид третій: Гелева підводка для очей
Така підводка придбала свою популярність відносно недавно завдяки моді на ретро-макіяж, який вимагає ідеально рівних ліній. Випускається вона в невеликих баночках і має гелеподібну текстуру, завдяки чому її зручно наносити. Ще одна перевага такого засобу – можливість самостійно підібрати пензлик, яким найбільш зручно буде користуватися. Для гелевої підводки найкраще підійде синтетична кисть з асиметричним краєм.
Лінії, вироблені такою косметикою, будуть рівними, а колір – насиченим. Гелева підводка для очей дуже швидко висихає і довго тримається, при цьому завдяки консистенції вона ідеально підходить дамам, у яких на повіках з’явилися перші зморшки – навіть на них засіб лягає рівномірно, і лінія не деформується.
Випускаються такі підводки, як правило, в темній колірній гамі. При цьому на прилавках можна зустріти як звичайні, так і водостійкі варіанти цього засобу. А якщо вам потрібно зробити яскравий, незвичайний мейк-ап, можна скористатися і гелевою підводкою з блисками, яка зробить ваш погляд просто іскристим.
Вид четвертий: Жирна кремова підводка
Кремова підводка для очей, відгуки про яку свідчать про зручність її використання, характеризується легкою текстурою і можливістю намалювати чіткі лінії будь-якої товщини. Особливо цінується цей засіб тими, хто віддає перевагу ретро мейк-апу, для якого характерні широкі товсті стрілочки з чітко окресленими краями. Єдиним мінусом такої підводки є її нестійкість – вона легко розмивається, тому не може бути використана для щоденного макіяжу.
Як і гелева, кремова підводка для очей випускається в невеликих баночках, і для неї потрібно спеціально підбирати зручний пензлик.
Як правильно вибрати підводку для очей
Правило 1. Як відомо, підводка для очей незалежно від її виду є засобом індивідуального користування, а тому мінятися нею з подружками не рекомендується. Виконуючи це правило, ви вбережете свої очі від небажаної інфекції, яка може передаватися за допомогою косметики.
Правило 2. Вибираючи підводку в магазині, звертайте увагу не тільки на колір, консистенцію засобу і пензлик-аплікатор – обов’язково оцінюйте термін її виробництва, зіставляючи з часом, протягом якого ви будете користуватися цією косметикою. Офтальмологи рекомендують міняти туш і підводку кожні півроку.
Правило 3. Якщо ви ще новачок в макіяжі, краще починати з підводки, якою буде користуватися найлегше – олівцем з кремового варіанту. Пізніше, коли ваші рухи при наведенні стрілок стануть більш впевненими, можна випробувати і рідку або гелеподібну консистенцію підводки.
Правило 4. Для професійного макіяжу, особливо якщо ви користуєтеся накладними віями, найкраще підійде рідка підводка для очей – саме вона здатна якісно приховати лінії контакту штучних вій зі шкірою.