Home / Твоя краса / Козяче молоко в косметології

Козяче молоко в косметології

Багато красунь у давнину любили купатися в козячому молоці, оскільки здавна вважалося, що ванни з козячим молоком допомагають зберегти молодість і красу. В наш час такі купання практикуються рідко, але козяче молоко як і раніше активно використовується в косметології. Вміщені в молоці кіз вітаміни А, В, С, Е і D, а також калій, кальцій та інші мінерали роблять цей цінний продукт незамінною косметичною сировиною.

Косметичні засоби з козячим молоком

Козяче молоко в косметології

Молоко, яке є натуральним продуктом, збагачене мінералами і вітамінами, співвідношення яких важко домогтися хімічним шляхом. Безумовно, косметична промисловість активно використовує аналоги природних компонентів, але якість такої продукції в декілька разів нижче продукції на основі натуральних компонентів. Натуральні компоненти, що містяться в молоці, не мають побічних ефектів, а при тривалому використанні косметичних засобів на їх основі впливають на загальний стан шкіри організму.

Козяче молоко в косметології використовується часто, оскільки воно володіє:

антиоксидантними властивостями (антиоксиданти уповільнюють процес старіння на клітинному рівні). Цілющі і омолоджуючі властивості козячого молока були відзначені ще в давнину. Сучасні вчені відзначають, що козяче молоко сприяє відновленню природного колагену шкіри, стимулює процеси обміну і робить шкіру пружною і еластичною;

антибактерицидними властивостями. Пригнічує шкідливу мікрофлору, заспокійливо впливає на шкіру і усуває роздратування, сприяє загоєнню ушкоджень і мікротріщин.

зволожуючими і живильними властивостями. Температура плавлення жирів, що містяться в козячому молоці, нижче 37 ° С, тобто наближена до температури людського тіла. Завдяки цьому поживні речовини козячого молока можуть легко проникнути в глибокі шари шкіри, внаслідок чого шкіра насичується вітаміном групи В декспантенол (нормалізує клітинний метаболізм і збільшує міцність волокон колагену) і рибофлавином (вітамін В2, необхідний для здоров’я шкіри).

Козяче молоко усуває набряки, сприяє відновленню водно-сольового балансу, оберігає шкіру від огрубіння і пересихання. Завдяки козячому молоку розгладжуються зморшки, шкіра стає шовковистою і ніжною. Завдяки козячому молоку покращується колір шкіри, освітлюються пігментні плями, шкіра набуває рівномірний відтінок.

Косметичні засоби на основі козячого молока

Козяче молоко добре поєднується з різними рослинними компонентами і маслами, що дозволяє змішувати його з екстрактами трав, протеїнами і вітамінами. Козяче молоко в косметології є основою таких продуктів як:

засоби по догляду за шкірою обличчя (крему, лосьйони, молочко, засоби для зняття макіяжу);
засоби по догляду за шкірою тіла, рук і ніг (крем, крем-масло, лосьйон);
засоби по догляду за волоссям (шампуні, бальзами, кондиціонери);
засобу для ванни (натуральне мило, крем для душу);
засоби для пілінгу (скраби);
засоби після пілінгу.

Козяче молоко в косметології переважно застосовується для виготовлення такої косметики, як денні креми для обличчя з колагеном, збагачені:

фолієвою кислотою, необхідною для створення нових клітин і для підтримки клітин в здоровому стані;
вітаміном С, який є антиоксидантом і необхідний для метаболічних процесів;
йодом, залізом і селеном, сприяючим відновленню клітин.

Засоби з козячого молока:

Нічні креми, що оберігають шкіру від запалення і підсилюють обмінні процеси в клітинах;

Є також денні креми на основі сироватки козячого молока з гіалуроновою кислотою, яка входить до складу шкіри і що бере участь в регенерації тканини. Такі креми зазвичай містять насичені жирними кислотами масла і комплекс UV-фільтрів, завдяки чому шкіра оберігається від негативного впливу сонячних променів.

Відбілюючі креми, що додають шкірі рівномірний відтінок. Що міститься в відбілюючих кремах молочна сироватка перешкоджає виробленню меланіну (пігменту, що додає шкірі темний відтінок).

На основі козячого молока виробляється сироватка для контуру очей, яка не тільки розгладжує мімічні зморшки, але і усуває темні кола і набряклість під очима. Завдяки сироватці козячого молока підвищується еластичність і пружність шкіри в області очей.

Здатність шкіри виробляти колаген можна відновити за допомогою коректора мімічних зморшок на основі козячого молока. Завдяки даному коректорові підкреслюється контур обличчя, колір шкіри стає природніше, а антиоксиданти, які є у коректорі перешкоджають процесу старіння шкіри. Крім того, при використанні даного крему знижується дратівливість шкіри.

Засоби для зняття макіяжу на основі козячого молока ефективно видаляють водостійкий макіяж, не викликають алергії, запобігають появі вугрів і жирного блиску шкіри.

Креми для рук і нігтів на основі козячого молока рекомендуються для догляду за зневодненою, сухою шкірою і при схильності до алергічних реакцій. Такі креми мають омолоджуючу і поживну дію, відновлюють клітини шкіри і сприяють загоєнню ран.

Крем для душу з козячим молоком не містить мила, ніжно очищає шкіру, зберігаючи її природний захисний шар.

Козяче молоко здавна застосовують для догляду за волоссям. Шампуні з козячим молоком підходять для будь-якого типу волосся, запобігають появі лупи, роблять волосся більш об’ємними, блискучими і еластичними.

Домашні косметичні засоби на основі козячого молока

Незважаючи на масу готових косметичних засобів відомих виробників, багато жінок користуються рецептами краси своїх бабусь і прабабусь, які часто рекомендували використовувати козяче молоко для покращення стану шкіри. Безумовно, наповнити ванну цілком козячим молоком більшість з нас не в змозі з фінансових причин. Але це й не потрібно. Для омолоджуючого ефекту достатньо мати літр козячого молока і пакет ваніліну.

Ванілін слід розчинити в козячому молоці і повільно влити молоко в ванну, наповнену теплою водою. Приймати таку ванну потрібно 20 хвилин. Ванна з козячим молоком додасть шкірі тонус, позбавить від роздратування і лущення.

Можна використовувати козяче молоко в різні маски для волосся, маски для обличчя, скраби для тіла. Косметика на основі козячого молока може бути без запаху або з різними ароматичними добавками. У цієї продукції тривалий термін зберігання, а її м’який вплив на шкіру надає оздоровчий вплив на весь організм в цілому.


Check Also

Місячний календар краси на листопад 2020 року

Докладний місячний календар краси на листопад 2020  року на кожен день. Сприятливі і несприятливі дні. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *