Home / Твоя краса / Обличчя / Козяче молоко: доступний догляд за шкірою обличчя

Козяче молоко: доступний догляд за шкірою обличчя

Прийняття ванни з козячим молоком – це, звичайно, не екзотичний засіб відновлення краси, але приймають такі процедури нечасто. Інша справа – омолоджуюча маска, зволожуюча ванночка, живильний крем, в якому козяче молоко активно використовується в якості основи. Те ж можна сказати про косметичні засоби для обличчя (для вмивання, пілінгу, тонізації, лікувально-профілактичних процедур).

Козяче молоко для обличчя: корисні властивості

Козяче молоко доступний догляд за шкірою обличчяВплив козячого молока на шкіру обличчя надає значний заспокійливий ефект, який був відомий ще давньогрецьким красуням. Антиоксидантні властивості цього доступного засобу визначають стимуляцію процесів обміну, регенерацію колагену, загоєння мікротріщин і пригнічення шкідливої мікрофлори шкіри, усунення подразнень, набряклості, шкірних запальних процесів. Козяче молоко – чудовий природний зволожувач для обличчя, його також використовують для відбілювання пігментних плям і покращення кольору шкіри.

 Вітаміни, кальцій, кремній, магній, калій, комплекс мінералів, бета-казеїн (особливий вид білка), які роблять козяче молоко цінною основою масок і доглядаючи засобів. Побічних ефектів від застосування козячого молока практично немає.

 Козяче молоко для обличчя: поєднання з іншими косметичними компонентами

 Цей натуральний продукт чудово поєднується в рецептах масок для обличчя з різноманітними рослинними компонентами і оліями. Екстракти трав, протеїни, вітамінізовані добавки, натуральні природні елементи – всі вони підходять для лікувально-профілактичних засобів на основі козячого молока.

 У списку таких дієвих засобів – зволожуючі, живильні, антиоксидантні маски для обличчя, скраби, сироватки для розгладження зморшок, для зняття макіяжу, коректори, нічні і денні креми, шампуні і навіть лід з козячого молока. Натуральне козяче молоко можна без побоювань застосовувати для дуже чутливої і сухої шкіри.

 Козяче молоко для обличчя: молочні вмивання

 Це один із способів догляду за шкірою обличчя. Парне козяче молоко розбавляється водою 1: 1. Перед процедурою обличчя очищають. Після вмивання – промокають м’якою тканинною серветкою і змащують живильним кремом.

 Для заспокоєння запаленої шкіри в козяче молоко можна добавляти ромашковий або липовий чай. Щоденні вмивання дуже швидко дадуть позитивний ефект у боротьбі з сухістю шкіри.

 Щоденні ранкові медово-молочні вмивання додадуть шкірі бархатистість, розгладять і пом’якшать її. Для цього в козяче молоко додають три частини меду. Змивають залишки маси проточною теплою водою.

 Козяче молоко для обличчя: домашні маски

 Використовувати нижченаведені рецепти можна щотижня.

        Козяче молоко з насінням льону для обличчя

Трохи менше склянки (200 мл) козячого молока підігрівають з 3 столовими ложками льняного насіння. Дають закипіти і охолоджують. Добавляють мед і оливкову олію (по 1 ч. ложці), 1 ампулу вітаміну А. Добре змішують. Тримати склад- 20 хвилин.

Козяче молоко з бананом для обличчя

 Жирне козяче молоко (2 ст. ложки) змішують з м’якоттю половинки банана. Маска наноситься на обличчя, зону шиї і декольте. Час процедури – 15 хвилин. Далі можна вмитися теплою водою.

Козяче молоко з чорним хлібом для обличчя

   Рецепт очищаючої пінки-мусу на основі козячого молока дуже простий. Такий домашній засіб допоможе вам зробити шкіру обличчя оксамитовою і пружною. М’якуш чорного хліба треба залити теплим козячим молоком. Збити склад міксером і на 5-7 хвилин нанести на обличчя як маску. Споліскувати теплою водою. Приготований склад можна тиждень зберігати в холодильнику.

   Козяче молоко з геркулесом для обличчя

   Рецепт цієї маски-пілінгу теж простий: 3 столових ложки вівсяних пластівців типу геркулес заливають 5 столовими ложками жирного молока і залишають на 40 хвилин. Отриманою кашкою можна масажувати шкіру обличчя, декольте та шиї. Змивають теплою і кип’яченою водою.

 Кисле козяче молоко для обличчя: рецепти

Маска з кислого козячого молока є хімічним пілінгом і засобом зволоження одночасно, вона сприяє виробленню колагену, покращує текстуру і колір шкіри обличчя. Відгуки про неї тільки позитивні.

 Кисле молоко – хороша основа для такого засобу, як очищаюча маска: пори розм’якшуються і відкриваються, накопичені продукти розпаду життєдіяльності клітин, залишки косметики «витягуються» на поверхню. Шкіра наповнюється поживними мікроелементами і вітамінізується. Домашні рецепти масок для обличчя на основі кислого козячого молока відрізняються простотою, достатньою ефективністю і різноманітністю.

    Козяче молоко з вівсяним борошном для обличчя

   Для усунення жирного блиску шкіри обличчя підійде маска з молока і вівсяних пластівців геркулес. До кислого козячого молока добавляютьвівсяне борошно з пластівців в пропорції 1: 1. Кашкою намазують обличчя, змивають через півгодини прохолодною водою.

Козяче молоко (вершки) для обличчя

    Можна приготувати поживний і відновлюючий бальзам для шкіри навколо очей. Слід зібрати в ємність вершки з козячого молока і зберігати в холодильнику, використовуючи в якості крему. Маска тонким шаром наноситься на шкіру навколо очей. Тримати маску- 20 хвилин. Сполыскувати теплою водою, обполоснути обличчя – холодною.

   Козяче молоко з мигдалем для обличчя

   Відбілююча маска з кислого козячого молока і мигдалю – відмінний засіб для жирної шкіри. Мигдаль, подрібнений до стану борошна, і кисле молоко з’єднують до отримання густої однорідної кашки. Суміш наноситься на 15 хвилин і змивається прохолодною водою.

    Козяче молоко, вершки, сироватки на його основі можна використовувати в масках в різних варіаціях. Будь-який вибраний вами рецепт допоможе відновленню функціональної активності клітин шкіри.


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *