Home / Макіяж / Коричнева туш: нюанси створення образу і нанесення

Коричнева туш: нюанси створення образу і нанесення

Багато провідних візажистів світу цілком справедливо вважають, що до деяких відтінків очей, шкіри і волосся більше підходить коричнева туш, ніж її класичний чорний варіант. Така косметика, витримана в шоколадному, темно-бронзовому або кавовому тоні, стане ідеальним повсякденним рішенням для дівчат з теплим підтоном шкіри, іскорками в карих очах і м’яким характером в цілому.

 І якщо ви вирішили поповнити свою косметичку коричневою тушшю, приготуйтеся витратитися на нові, більш відповідні до неї, рум’яна, тональну основу і помаду.

 Правила вибору коричневої туші

 Коричнева туш  для вій – це безпрограшний варіант для спокійного і мейк-апу на кожен день. Остаточний відтінок цього косметичного засобу залежатиме від кольору очей і локонів жінки.

 Приміром, темним шатенкам, дамам з русявими пасмами варто зупинитися на продукті кавового тону, тоді як рудоволосий і золотистим блондинкам більше підійде туш з нечітко вираженим червонуватим відливом.

 Якщо дана косметика береться з метою створення вечірнього макіяжу, то краще вибирати варіант з найдрібнішими золотистими блискітками. Ефектніше всього він виглядатиме на володарка засмаглої шкіри.

 Варто відзначити, що чим більш яскравий варіант денного макіяжу буде обраний, тим обережніше слід підходити до вибору коричневої туші. У цьому випадку її буде доречно доповнити тінями, витриманими в золотисто-бежевій і теплій палітрі. А от зелені, коричневі або навіть сині тіні для повік відмінно поєднуються з віями, пофарбованими в колір холодної кави або гіркого шоколаду.

 «Протипоказані» такі додаткові косметичні засоби, як: сріблястий шиммер, олівці, підведення і тіні, витримані в сіро-блакитній і холодної гамі.

 Мейк-ап в коричневих тонах

 Тим, кому підходить коричнева туш, варто завжди мати в косметичці олівець чи лайнер такого ж відтінку, що і фарба для вій. Щоб візуально зробити очі більші і виразніші, потрібно окреслити лінію росту вій, а під бровки покласти найтонший шар кремових атласних тіней або ніжного золотистого хайлайтера. Не можна користуватися тінями для повік рожевих тонів, оскільки в тандемі з коричневою тушшю вони починають створювати ефект заплаканої жінки.

 Для брів використовуйте засоби сіро-коричневого кольору, які будуть гармоніювати з відтінком самих нафарбованих вій. У тому випадку, коли в туші містяться золотисті частинки, їх присутність можна підтримати, наклавши золотисті відблиски у внутрішній кут ока.

 Тепер про тональну основу. З коричневими віями буде добре поєднуватися тон кольору слонової кістки, або маскуюча недоліки бежева база. У будь-якому випадку допускається використання коралових, темно-бежевих рум’ян, або засобів з рижиною.

 Велику роль у гармонійному образі грає і помада, яка має бути червоно-коричневою, лілово-бежевою або навіть рожево-лососевою. Неприпустимо використання декоративної білястої і рожево-перламутрової косметики.

 Рекомендації візажистів

 Якщо вам складно вибрати відтінки коричневої туші   і всі інші засоби для вдалого макіяжу з нею, для початку можна купити готові косметичні набори з уже підібраними тінями, помадою і рум’янами.

 Трохи освоївшись з новим чином, коректори і пудру вже легко вибрати самостійно, орієнтуючись на колір шкіри, очей і ситуації, для якої призначений мейк-ап.

 Темно-коричневою або світло-кавовою тушшю потрібно користуватися двома методиками:

 Наносити засіб зигзагоподібними рухами, рухаючи щіточкою від низу наверх. Це дозволить зробити вії максимально об’ємними;

 Верхню повіку можна фарбувати, якщо просто піднести до нього пензлик з тушшю і моргнути. Вії стануть пухнастими і тонко нафарбованими.

 В іншому ж, для ідеального підфарбовування війкового ряду потрібно дотримуватися таких рекомендацій:

 Водостійка або звичайна фарба для вій повинна наноситися щіточкою, що знаходиться в горизонтальному положенні. В іншому випадку є реальний шанс домогтися ефекту «лапок павука»;

 Туш спершу наноситься на середину верхнього війкового ряду, далі на його зовнішній, а далі на внутрішній край;

 Оскільки майже всі сучасні продукти дають можливість отримати повноцінний макіяж очей з першого разу, профарбовувати вії вдруге не рекомендується, щоб уникнути їх злипання і неакуратний вид.

 Другий раз допустимо фарбувати тільки верхні вії;

 Якщо маєте намір удвічі нафарбувати верхній війковий ряд, зробіть це до повного висихання туші, але не тоді, коли вона ще мокра;

 В пару шарів наноситься тільки ті чорно-коричневі туші, у складі яких багато воску. Решта не володіють аналогічною еластичністю, і після висихання починають кришитися;

 У тому випадку, коли вії злиплися, їх можна розчесати і розподілити спеціальною щіточкою або пензликом від старої туші, от тільки зробити це слід до того, як фарба висохне остаточно;

 Ніколи не лягайте спати з нафарбованими очима. Це призводить до запалення очного яблука і ламкості вій.


Check Also

Літній макіяж 2019 року. Тенденції правильного макіяжу

Макіяж дозволяє дівчатам самовиражатися, прикрашати себе, прикрашати собою світ, як і одяг, як спосіб життя, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *