У давнину ліванський кедр використовували для того, щоб створити бальзамічну суміш, єгиптяни активно використовували «сік» цього дерева в похоронних церемоніях. А сьогодні ефірна олія кедра являє собою дещо інше значення: у Європі подібну олію прийнято добувати водно-паровою дистиляцією з туї, а у нас кедровою олією називають «сік» сибірської сосни, яка радує нас їстівними кедровими горішками. Так само, у світі існує, і інша «продуктивна» деревина, яка має деякі корисні компоненти від справжнього кедра. Саме вона служить основою для «ефірної олії кедра». Якщо хочете провести лікування кедровою олією і вибрати для цих цілей олію кращу за якістю, то придбайте продукт зі спеціальними захисними торговими марками східно-африканского, техаського та дивиргинського виробництва.
Лікування кедровою олією проводять:
Ефірна олія кедра є лідером серед адаптогенів, здатна активізувати як розумову, так і фізичну діяльність.
Також продукт може похвалитися чудовими антисептичним здібностями та успіхами в боротьбі з вірусами.
Це найкращий засіб проти кашлю, як в інгаляційному застосуванні, так і для розтирання. У першому випадку, досить трьох крапель, а на розтирання використовується як додатковий компонент – 5 крапель на 10г.
Втім остання пропорція актуальна і для косметологічних, процедур. Наприклад, дуже благотворно впливає кедрова олія на пару з апельсиновою в обгортаннях проти целюліту
Так, як кедр здатний приводити шкіру в тонус, робить її пружною, його часто добавляють, як омолоджуючий інгредієнт в антивікові креми.
Активно і ефективно бореться чудова олія з випаданням волосся, попереджає появу лупи відмінно лікує її.
Усуває набряки, прискорює розщеплення жирів.
Для профілактики найефективніше використовувати олію за допомогою аромалампи. Приблизно 6 крапель на стандартну кількість води допоможе зміцнити ваші захисні механізми і поліпшити настрій.
Крім того, олію кедра можна вважати одним з сильних афродизіаків, здатних впливати на сексуальну сферу, усуваючи дискомфорт і скутість, закликає до активності. За дослідженнями ароматерапевтів, можна відзначити, що лікування кедровою олоією допомагає поліпшити серцево-судинну діяльність, а саме оптимізувати провідність крові і нормалізувати роботу серця.
Активні компоненти, що знаходяться в кедровому ефірі, допомагають усувати больові утворення, приводити в активність регенеративний процес на клітинному рівні. Вживаючи олію кедра, можна звести нанівець алкогольне сп’яніння, нейтралізувати нікотиновий руйнівний вплив на організм. До того ж, кедр очищає шкіру від висипу на шкірі, псоріазу, дерматиту та інших дерматологічних проблем.
Ефірна олія кедра відмінно загоює тріщини шкірного покриву, а тому є прекрасним засобом для догляду за руками (особливо добре його використовувати чоловікам робітничих професій).
Протипоказання кедрової олії:
Відмовтеся від лікування кедровою олієюу разі:
вагітності,
алкогольного сп’яніння
хіміотерапії.
Продукт добре активує працездатність і підвищує активність всього організму, а значить не рекомендується його використовувати в той час, коли ви знаходитесь в гіперактивному стані, чимось стривожені.
При нанесенні на шкіру, крім легкого печіння кедровий ефір не викликає жодних алергічних реакцій, якщо у вас немає індивідуальної нестерпності даного продукту.
Чудово олія комбінується з бергамотом, лимоном, шавлією, жасмином, корицею, лавандою, ялівцем, трояндою, розмарином і грейпфрутом.
Зберігати кедрову олію рекомендується у флаконах з темним склом подалі від сонячного світла. При кімнатній температурі в’язке світло-жовта, іноді з коричневим відтінком олія, може загустіти. При тривалому зберіганні, на дні утворюються голчасті кристали кедрола.