Сьогодні процедура колорування волосся користується особливою популярністю. Благо процес цей простий, обмежень за віком не має і результат куди більш різноманітний, ніж у звичайного фарбування.
Технологія колорування волосся
Технологія колорування волосся багато в чому схожа з меліруванням. Пасма фарбують в обрані кольори, в результаті чого виходить гарне поєднання світлих і темних відтінків. У чому тоді різниця з меліруванням? А в тому, що при колоруванні натуральний колір грає дуже важливу роль. Те, яким буде новий підсумковий колір, залежить від натурального.
Все волосся візуально ділиться на зони, кожна зона на пасма. Для кожного пасма заготовлений свій власний колір. Забарвлюватися може як все волосся, так і їх окрема частина.
Якщо Ви брюнетка, то потрібно невелике освітлювання локонів. Якщо блондинка – то можна відразу приступати до процедури.
Короткі і товсті пасма прокрашуються за допомогою фольги. Для фарбування більш тонких прядок використовують шапочку. Можна колорувати і без цього, такий метод називається баліаж .
Барвники використовують різні – освітлюючі і стійкі, напівстійкі і тонують. Оптимальний варіант підбирають з урахуванням того, чи проводилося раніше фарбування або мелірування.
Способи колорування волосся
часткове – два кольори, натуральний і вибраний для фарбування, повинні гармоніювати між собою.
повне – натуральна колірна гамма повністю заміщається.
Популярний спосіб колорування – темні корені, світліша середина і повністю прояснені кінці волосся. Переважно колорують тонкі пасма, а не великі ділянки. Але вже якщо вирішили піти на авантюру і кинути виклик сірим будням, то вибирайте такі різновиди:
асиметричне колорування – нерівномірне нанесення фарби для створення різких колірних переходів,
контрастне – червоні або бордові пасма на темному волоссі,
яскраве – червоні, сині або зелені пасма,
багатобарвне – фарбування окремих пасом як мінімум в два тони.
Про переваги колорування волосся
При колорування природний колір не йде на задній план, а швидше отримує «нове життя». Це важливе помітна перевага перед фарбуванням. Які ж відтінки фарб підходять під той чи інший колір волосся?
Колорування волосся світлого
Для колорування волосся світлого рекомендують попелясті, рудуваті і каштанові відтінки. Непогано для світлого колорування підходять кольорові гами червоного корала і червоної глини.
Колорування волосся темного
При колоруванні темного волосся використовують колірний мікс чилі, червоного корала і цикламени. Темне волосся можна розділити на зони або додати різнокольорові відблиски на кінчики волосся.
Колорування волосся рудого
Для тих, хто наважився зробити колорування рудого волосся, підходить варіант з контрастними пасмами. Сміливо можна міксувати мідь і з відтінками золота, наприклад з золотисто- кавовою гамою.