Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Кератинове вирівнювання: вирішення проблеми кучерявого волосся

Кератинове вирівнювання: вирішення проблеми кучерявого волосся

Кератинове вирівнювання – процедура не нова, але суперечки щодо того, чи шкідливе кератинування або корисно, не вщухають досі. З одного боку, воно дозволяє швидко і ефективно вирішити проблему кучерявого волосся, з іншого – препарати першого покоління зарекомендували себе не найкращим чином. Відзначимо, що кератинове вирівнювання за сучасними технологіями не тільки безпечно, але і допомагає повернути волоссю втрачені блиск і силу.

 Чи шкідливе кератинове вирівнювання?

 Кератин є будівельним матеріалом для нашого волосся. Зокрема, його нестача призводить до стоншування і ламкості волосяного стрижня. Професійні засоби для кератинового вирівнювання якраз і призначені для заповнення втраченого білка в пошкоджених локонах.

 Щодо суперечок про шкідливість кератинового вирівнювання відзначимо, що паніка дещо перебільшена. Воно може бути шкідливо для волосся тоді, коли використовувати компоненти, які містять формальдегід і його похідні. В результаті обробки локонів під високими температурами, пари формальдегіду дійсно здатні нанести серйозної шкоди здоров’ю.

 Ще однією з поширених «страшилок» є нібито ускладнений постпроцедурний догляд. Це не більш ніж міф. Насправді, єдиним обмеженням стає заборона на використання укладань, шпильок, гумок в наступні 72 години після процедури. Тому фактично завдати шкоди волоссю може лише використання несертифікованої та низькоякісної продукції.

 Кератинове вирівнювання кучерявого волосся вдома: етапи процедури

 Зовсім необов’язково вирівнювати кучеряве вололсся в салоні. Достатньо купити набір для кератинового вирівнювання і зробити процедуру самостійно. Всі необхідні компоненти можна знайти в будь якому професійному магазині для перукарів, а як провести саму процедуру підкаже інструкція.

Увага! Перевірте чи можна вам проводити кератинування: нанесіть трохи суміші на ліктьовий згин або на шкіру за вухом. Якщо протягом декількох годин на ньому не виявилося жодних слідів алергії, сміливо приступайте до кератинового вирівнювання волосся.

 Етапи процедури:

    Вимийте волосся шампунем глибокої очистки і нанесіть кондиціонер, змийте.

    Висушіть волосся природним способом або за допомогою фену.

    Розділіть волосся на дві зони вертикальним проділом і закріпіть затискачами.

Кератинове вирівнювання вирішення проблеми кучерявого волосся 1

    Влийте в миску суміш для кератинового вирівнювання. Починаючи з нижніх пасом, нанесіть засіб на все волосся, відступивши від кореня 1 см. Це зручно робити широкою щіточкою.

Кератинове вирівнювання вирішення проблеми кучерявого волосся 2

    Далі прочешіть пасма дрібнозубчастим гребенем.

Кератинове вирівнювання вирішення проблеми кучерявого волосся 3

    Висушіть волосся теплим повітрям без використання гребінця. На сухе волосся нанесіть суміш повторно і висушіть холодним повітрям, але вже витягаючи пасма брашингом.

 Отже, знаючи, як робити кератинування, повторити цю процедуру самостійно не складе труднощів. Те, наскільки довго закріпиться отриманий ефект, залежить від типу волосся і домашнього догляду, але 2-3 тижні ви точно забудете про проблему кучерявого волосся.


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *