Home / Здоров'я / Вагітність і пологи / Калькулятор вагітності. Цікавенька підбірочка роз’яснень

Калькулятор вагітності. Цікавенька підбірочка роз’яснень

Використовуючи калькулятор вагітності  Ви можете розрахувати даточку пологів, визначити термін вагітності, а також дату зачаття. Нормальна тривалість вагітності – 290-294 дня від моменту зачаття до пологів. Однак, в деяких випадках фізіологічний термін вагітності значно змінюється. Слід враховувати, що дата пологів буде передбачуваною, так як трапляються і передчасненькі пологи і переношена вагітність.

Калькулятор вагітності

Калькулятор вагітності  передбачає перевірку правильності значень, що вводяться по ряду параметрів. Зверніть увагу, що в даті останніх місячних спочатку вводиться місяць, далі число, потім рік. Відповідненько, у даті передбачуваних пологів спочатку видається місяць, в якому мають відбутися пологи, далі число місяця і після цього – рік.

У багатьох жінок відчуття майбутньої або вагітності, що вже почалась виникає до того, як тест покаже дві смужки – тобто ще до фактичної затримочки. Учені поки не можуть дати пояснень цим вірним передчуванням, проте в науковий лексикон вже ввели поняття ранній фактор вагітності, який описує хімічні реакції материнського організму у відповідь на доконане зачаття лише через декілька годиночок. В даний час вже існують тести на виявлення в жіночому організмі гормону раннього фактору, але в силу значно дорожчої вартості ці тести не випускають в промислових масштабах.

В середньому пологи наступають через 10 акушерських місяців (280 днів) після настання вагітності, коли малюк дозріє для появи на світ. Однак, потрібненько зазначити, що 280 днів – це умовненьке число днів виношування дитиночки. Всі жіночі організми різні, і всі малюки по-різному дозрівають у мами в животику. Комусь потрібно 280 днів, а хтось буде “вже готовий” через 240 днів. Всього лише 2% новонароджених з’являються на світ в точненько вирахуваний день. Більшість же діточок – на два тижні раніше, або декількома днями пізніше призначеного терміну. Термін вагітності та пологів розраховують, орієнтуючись на даточку початочку останенькиіх місячних.

Якщо взяти до уваги всі ті зміночки, які відбуваються з малюком практично кожного дня протягом вагітності, і особливо першого триместру, то в цілому ці процеси по важливості і складності, по глибині можна порівняти з народженням нового всесвіту. Кожен день маленької крихти всередині Вас – це не просто крок, це – величезний ривок, прорив вперед.

Зародження нового життя, незважаючи на масштаб звершень, не вимагає для себе якихось зовнішніх зусиль .. все відбувається під покровом таємниці. Адже про те, що відбулося зачаття, і сама жінка дізнається лише через деякий час. Завдяки сучасній техніці вченим вдалося трохи вивчити велику таємницю народження – то, з чого все починається. Вводите свої дані і перегортайте сторінки календаря розвитку людського життя протягом всієї вагітності.

Використовуючи калькулятор вагітності   Ви зможете визначити оптимальну дату для зачаття дитинки, розрахувати термін вагітності, а також дізнатися передбачуваненьку даточку пологів не виходячи з дому – в режимі онлайн. Вкажіть дату першенького дня Ваших останніх місячнихі наш калькулятор надасть Вам інформацію про оптимальну даточку зачаття (якщо Ви ще не вагітні), про момент, коли буде зроблений перший стук сердечка Вашого малюка та приблизненьку даточку пологів. Також калькулятор вагітності  розрахує триместри вагітності і вкаже передбачуваний знак зодіаку, під яким народиться Ваша дитинка.

Калькулятор вагітності. Інструкція

 Вказавши в спеціальному полі калькулятора всього лише дату початочкку остаенькиніх місячних можна отримати безліч корисної інформації про вагітність, а також дізнатися оптимальну для зачаття дату (для тих, хто тільки планує стати мамою). Фахівці рекомендують розраховувати вагітність саме з першенького дня останненьких місячних, так як в цей період формується яйцеклітина, яка дає життя майбутній дитинці. Менш точним буде результат, отриманий при розрахунку від дня овуляції.

Калькулятор онлайн

Наш калькулятор вагітності  онлайн розраховує передбачувану даточку народження дитинки, приблизну дату запліднення і день, коли можна буде підтвердити настання вагітності за допомогою аптечного тесту-смужечки.

Крім цих важливих відомостей майбутні мами зможуть отримати додаткову інформацію: дізнатися, під яким знаком зодіаку народиться малюк, коли його серце зробить перший стук і день, в який крихітка вперше поворухнеться в животику. Крім того, калькулятор точно розрахує триместри вагітності.

Дата пологів, розрахована нашим калькулятором, є лише передбачуваною. Точну дату появи малюка на світ не можуть назвати навіть акушери-гінеколога, так як нікому не дано знати, коли саме дитина вирішить прийти в цей світ. Доношеною вважається вагітність від 37 до 40 тижнів. Помічено, що дівчатка прагнуть з’явитися на світ швидше, а хлопчики, навпаки, поспішати не люблять. На дату пологів може впливати маса чинників, пов’язаних як зі здоров’ячком майбутненької мами і плоду, так і з зовнішніми обставинами.

Перевірити розраховану нашим калькулятором вагітності передбачувану даточку пологів можненько, скориставшись правилом акушерів: відняти від дати початочку останніх місячних три місяці і добавити до результату ще 7 днів. Наприклад, якщо місячні почалися 6 липня, віднявши три місяці, ми отримаємо результат «6 квітня». Добавивши 7 днів, отримаємо передбачувану даточку пологів – 13 квітня.

Найбільша похибка при розрахуночку передбачуваної даточки пологів виходить в разі, коли у жінки нерегулярний менструальний цикл. При нестабільному графіку місячних точненький термінчик вагітності можна дізнатися у фахівця УЗД-діагностики на підставі даних про розмір і розвиток плода.

Калькулятор вагітності. Як розрахувати

Щоб дізнатися передбачувану даточку зачаття, Вам достатньо добавити до першенького дня останненьких місячних  певненьку кількість днів. Стандартне (усереднене) значення дорівнює 14: саме після 14 днів відбувається овуляція і яйцеклітиночка готова до запліднення. Але ця цифра залежить від тривалості менструальненького циклу.

Менструальний цикл рахується з першенького дня місячних до дня, що передує початку нових місячних. Наприклад, якщо крововмісні виділення почалися 1 січня, а в наступному місяці – 1 лютого, то менструальний цикл становить 31 день. У нормі він триває від 21 до 35 днів. 28 – це ідеал, але такий цикл лише у 15% жінок, так що не турбуйтеся, якщо Ваш організм не працює за шаблоном.

Тепер переходимо до тих, хто вже в цікавому положенні. Калькулятор даточки пологів допоможе вам мати повну інформацію. Так, наприклад, ви розрахуєте ембріональний вік вашого плоду, тобто вік дитини, що розвивається.

А тепер на конкретному прикладі розрахуємо дату овуляції

Жінкам, у яких організм працює як годинник, розрахувати дату овуляції просто – при 28-денному менструальненькому циклі овуляція настає на 14, як говорилося вище. Тобто, якщо хочете завагітніти, то в період з 13 по 15 день менструальний цикл необхідненько звернути увагу на частоту статевих контактів, щоб підвищити ймовірність запліднення яйцеклітини, яка в цей час якраз і виходить з фолікула в маткову трубу.

Але організм жінки, все ж, не машина, хоч і закономірні щомісячні зміни відбуваються. Кілька місяців поспіль менструальний цикл може бути 28 днів, а іноді і 30, і 32 дня. Як же не помилитися з визначенням дати овуляції.

Кожна жінка обов’язковенько повинна вести календар менструального циклу. Проаналізувавши записи за останні 6 місяців, Ви можете скласти чітке уявлення про дату, коли відбудеться вихід яйцеклітини.

Календар місячних. Зверніть увагу, коли у Вас був найдовший і найкоротший менструальний цикл. Наприклад, найкоротший – 25 днів, а найдовший – 31 дня; з першого віднімаємо 18 днів, з другого – 11 днів:

25-18 = 7;

31-11 = 20.

Так що найбільш сприятливеньким часом для активних статевих контактів з метою завагітніти (або акцентування уваги на контрацепції, якщо вагітності хочете уникнути) буде період з 7 по 20 день менструальний цикл.

Наочна ілюстрація місячного циклу. Якщо Ви налаштовані завагітніти, то на допомогу прийдуть тести овуляції. Вони бувають різних видів, як і тести на вагітність. Найпростіші і дешеві – тест-смужки. Необхідненько опустити тест-смужку в ємність з сечею до певної позначки на 30 секунд, дістати і покласти на рівненьку суху поверхню. Через хвилину оцінити результат – якщо з’явилася друга смужка, то наступила овуляція і це – найсприятливіший час для сексуального контакту.

Сперматозоїди зберігають свою активність протягом 2-5 діб, ось чому вдалим часом для зачаття вважається період за кілька днів до і через певну кількість днів після овуляції.

Тепер спробуємо розібратися з розрахунком дати пологів. Якщо ви ведете активненьке статеве життя, то не можете з точністю сказати, коли відбулося зачаття. У цьому і стане в нагоді знання дати своєї останньої менструації.

Саме перший день ваших останніх місячних є «відправною точкою» в калькуляторі вагітності для розрахунку дати передбачуваних пологів. Калькулятор вагітності  добавляє до вашої вихідної дати 266 днів.

Чому саме 266? Тому що саме стільки днів триває період вагітності з моментику зачаття.

Але це, звичайно ж, значення теж середнє: на практиці неможливо вирахувати точну дату народження вашої дитинки, навіть якщо ви будете з точністю знати даточку зачаття майбутнього малюка. Не хвилюйтеся, відхилення в 2 тижні – це цілком нормальненьке явище.

Через кілька днів після запліднення до внутрішненької стіночки матки (ендометрію) прикріпляється зародок-морула. Тепер Ви офіційненько вагітні!

Якщо місячні не прийшли вчасно, то варто сходити в аптеку і купити тест на вагітність, який, як відомо, ефективний з першенького дня затримочки. Але тільки організм кожної жінки індивідуальненький, не варто про це забувати, тому вироблення гормону, на який реагує тест, відбувається з більшою або меншою інтенсивністю: у перші дні затримочки друга смужка на тесті (у разі настання вагітності) може бути теж блідненькою, що її важко розрізнити. Але пам’ятайте, що навіть найсвітліша друга смуга вказує на наявність вагітності!

Такі способи розрахунку застосовуються також і гінекологами.


Check Also

Як зробити дитину дівчинку – найкращі дієві способи

Більшість потенційних батьків запевняють, що для них важливо лише щоб дитина була здоровою, і вони …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *