Home / Маски для волосся / Какао для волосся: рецепти масок від наших бабусь

Какао для волосся: рецепти масок від наших бабусь

Хто з нас не знає дивовижний смак какао, є для багатьох символом дитинства. Але як виявилося, цей продукт активно використовується не тільки в кулінарії, але і в косметології. На його основі створено величезну кількість засобів для догляду за шкірою і волоссям. Використання какао не тільки допоможе вам покращити свій зовнішній вигляд, але і подарує гарний настрій.

Якщо ви втомилися або потребуєте релаксації – саме час використовувати какао-порошок в косметичних цілях.

Як застосовується какао для волосся

Сьогодні какао-порошок найчастіше можна зустріти у складі косметичних масок для волосся. Подібні засоби роблять благотворний вплив на шкіру голови і волосяні цибулини, чим і роблять стимулюючий вплив на ріст волосся.

В результаті ваші локони стають більш блискучими і густими. А якщо використовувати таку маску з порошком какао для волосся  постійно, то дуже скоро ви помітите, що ваші локони стали рости набагато швидше.

Що найцікавіше, ви можете збагатити за допомогою какао або навіть уже готового шоколаду практично будь-яку маску, що складається з натуральних інгредієнтів. Увага! Якщо ви вирішили використовувати вже готовий шоколад, то зверніть увагу на процентне співвідношення какао-порошку в шоколаді – чим воно буде вище, тим краще. Так що не варто економити на собі, купіть найкращий чорний шоколад.

Розглядаючи варіант використання готового шоколаду, вам однозначно прийшло в голову питання, як же його змішати з іншими інгредієнтами. Поділимося з вами маленьким секретом: все що вам потрібно зробити, це розтопити шматочок шоколаду на водяній бані. У цьому випадку він не буде швидко застигати і відмінно змішається з іншими інгредієнтами вашої домашньої косметичної масочки.

І ще одне: досить часто в маски з використанням шоколаду добавляють банан. Запам’ятайте, не варто купувати для цієї мети свіжі банани, які ви використовуєте для їжі. Ідеальним варіантом, стане той фрукт, який вже трохи почорнів. Простіше кажучи, вам необхідно купити перезрілий банан і тоді вам набагато простіше буде перетворити його в кашку.

Користь какао для волосся

Какао-порошок є дуже корисним для здоров’я наших локонів. Такий ефект досягається, тому що до складу цього дивного засобу входить величезна кількість амінокислот, білків і мінералів, здатних зробити будь-яку маску чарівною.

Найбільш ефективною буде маска  на основі шоколаду для посічених ослаблених локонів, які втратили з деяких причин силу і блиск. Всього місяць систематичного використання таких домашніх масок поверне колишню пишність вашій шевелюрі.

Досить корисним є і масло какао для волосся. Деякі косметологічні фірми навіть використовують його в якості замінника масла ши. Засоби на його основі відмінно живлять волосяні цибулини, а також допомагають нашим локонам зберігати вологу, що не може не впливати позитивно на їх здоров’я.

Часто масло какао використовують для лікування тонкого і ослабленого волосся, але воно також є незамінним для укладання неслухняних локонів. Застосовувати його в даному випадку потрібно таким чином: невелику кількість масла наносимо на гребінець і ретельно розчісувати.

Якщо волосся все ще не укладені належним чином, то можемо повторити процедуру, використовуючи при цьому фен або плойку. Як бачимо, користь шоколадних масок очевидна і тепер настав час переходити до опису способів приготування подібних домашніх косметичних засобів.

Маска для волосся з какао і рослинного масла

 Маска  на основі цих двох інгредієнтів корисна для сухих, ослаблених і пофарбованих локонів. Готувати її дуже просто: вам потрібно перемішати 2 столові ложки рослинної олії і 1 ст. ложку какао-порошку.

 Що стосується вибору олії, то краще зупинити свій вибір на реп’яховій або касторовій, оскільки вони благотворно впливають на волосяні фолікули, підживлюючи їх всілякими вітамінами і мінералами.

 Після того як ви перемішали ці два інгредієнти, потрібно їх трохи підігріти. Як тільки суміш буде трохи теплою, беремо яйце, і відокремлюємо білок від жовтка. Пам’ятайте, для масок на волосся варто використовувати тільки жовток, оскільки білок згорнеться на волоссі і вимити його буде досить проблематично.

 Ще раз перемішуємо всі інгредієнти і наносимо на голову. Після нанесення голова накривається поліетиленовою плівкою і замотується в теплу тканину на годину. Далі змиваємо.

 Маска для волосся з кефіром і какао

 Історія появи цієї маски досить цікава. Східні  жінки славляться своїми густими і блискучими локонами. І справа тут не в генетиці та національності. Виявляється, з давніх часів жінки Сходу використовували як ополіскувач кисломолочні продукти.

 Але якщо наносити на голову тільки кефір, на локонах залишиться неприємний кислий запах, від якого практично неможливо позбутися навіть за допомогою сучасних засобів. Але от якщо добавити в кефір трохи масла какао, запаху не буде.

 А якщо ви хочете трохи потримати маску на локонах, то вам потрібно злегка підігріти кефір, але не перестарайтеся, оскільки в іншому випадку засіб може просто-напросто згорнутися і використовувати його буде не можна. У підігрітий кефір добавляємо кілька крапель какао-масла і наносимо на все волосся на  півгодини, далі змиваємо засіб.

 Маска  для локонів з кефіру, яйця і какао

 Для приготування подібної маски вам знадобляться такі інгредієнти:

 200 г  кефіру;

 2 столові ложки порошку какао;

 Яєчний жовток.

 Починаємо робити маску  з того, що ретельно збиваємо яєчний жовток. Далі до нього добавляємо одну третю частину кефіру і знову збиваємо до однорідної маси. Добавляємо залишений кефір і ретельно все перемішуємо. Після цього потроху добавляємо порошок.

 Наносити маску на коріння потрібно за допомогою спеціального пензлика, а потім просто розчесати кожне пасмо по всій довжині. Якщо хочете швидше відновити кровообіг, то можете трохи помасажувати голову.

 Увага! Масажувати потрібно дуже ніжно, оскільки, в іншому випадку ви ризикуєте шкірою голови, яка може запалитися від занадто інтенсивного тертя. Через годину після нанесення маску можна змивати.


Check Also

Перепелині яйця – користь, шкода, норма вживання

Перепелині яйця  вживали ще в Стародавньому Єгипті – згадки були знайдені археологами в папірусах єгиптян. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *