Home / Макіяж / Кайал для очей

Кайал для очей

Декоративна косметика вже давно не являє собою дефіциту. Жінкам не доводиться подовгу «полювати» за імпортною косметичною продукцією

Кайал для очей: особливості інструменту

Кайал для очейСьогодні в косметичці будь-якої модниці є хоча б один олівець для очей, навіть якщо вона не має звичаю малювати ним стрілки щодня. Продукція для декоративного макіяжу постійно вдосконалюється і урізноманітнюється, в неї раз у раз впроваджуються вдосконалені засоби.

Так, звичайні олівці для підведення вік поступово «трансформувалися» в маркери, лайнери і кайали. Причому останні завоювали особливу популярність останнім часом.

Що це таке – кайал для очей? Це м’який і жирний контурний олівець, в класичний склад якого входить натуральна сажа, доповнена натуральними мінеральними засобами і антисептиками рослинного походження. Цей олівець традиційно використовується жінками для підведення внутрішньої частини повік.

Чому саме він? Якщо можна застосовувати будь-який інший, стандартний олівець для цієї мети? Дійсно, для промальовування внутрішнього повіка вздовж лінії вій можна використовувати олівець стандартний. Але це досить шкідливо для здоров’я очей. Звичайний олівець містить сухий і твердий графіт, який не тільки не створить потрібного малюнка, але й нашкодить станом повік. У кайала ж більш жирна, навіть масляниста текстура, яка не містить абразивних домішок.

Крім того, він «захований» в пластиковий або металевий корпус, що виключає попадання частинок дерева в фарбувальну масу, і, як наслідок, травматизм ніжної слизової. Особливо примітно застосування білого кайала для очей. Як відомо, якщо підводити внутрішню частину вік чорним кольором, це може суттєво звузити і зменшити очі. Білий або бежевий кайал для очей діє точно навпаки – він візуально «розорює» очі, роблячи їх фантастично великими і виразними.

Чому саме кайал для очей?

Професійні візажисти стверджують, що якісний кайал здатний повністю замінити традиційний лайнер. А все тому, що він дає більш плавну, м’яку і природну лінію. Деякі фахівці стверджують, що він не «ріже» очі і не робить їх вузькими, і його можна використовувати навіть у перманентнному макіяжі.

Звідки створений цей універсальний косметичний продукт? Перший кайал з’явився ще в Індії, де жінки завжди намагалися надати своєму погляду магнетизму і таємничої виразності.

Саме слово «Kajal» йде глибиною в стародавні індійські коріння, і в перекладі означає «контур очей». Але виявляється, що індіанки використовували цей олівець не тільки в якості декоративного засобу. Вважалося, що він має чудодійні лікувальні властивості завдяки своєму натуральному рослинному складу, наповненому вітамінами, мінералами та мікроелементами.

Так, справжній кайал може надійно захистити слизову очей від різноманітних інфекцій і запалень. Сумнівно, що сучасні промислові олівці володіють цілющими діями, але в тому, що вони точно не шкодять очам, немає ніяких сумнівів.

Застосування олівця кайала для очей актуально ще й тому, що він має чудову ніжну текстуру, яка акуратно лягає на повіку, не травмуючи і не дратуючи її. Ви можете не помічати, проте коли ви профарбовуєте внутрішню частину повіка звичайним твердим олівцем, ви так чи інакше порушуєте її цілісність.

На поверхні з’являються мікротріщини, які, нехай і непомітні оку, але призводять до активного старіння шкіри повіка. Того гірше, якщо в ці дрібні подряпини проникає пил і патогенні мікроорганізми.

Сьогодні кайал для очей виготовляється переважно з голландської сажі, за основу якої беруть бересту і смолу. Сировину перепалюють за специфічною технологією і отримують матеріал для виготовлення олівців. Зрозуміло, такий метод використовується тільки для отримання продуктів графітового, смоляного і чорного відтінків.

Отриманий таким способом барвник м’яко лягає на очі і є виключно стійким, не скачується в непривабливі грудочки і не розтікається від найменшого подиху вітру. Крім темних олівців існують і інші кайаля – матові білі, перлинні (з легким перламутром), теракотові, сині, фіолетові, кавові, тілесні, світло-бежеві, оливкові та інші. Яким відтінком користуватися – зрозуміло, вирішувати вам.

Існують також кайали для губ, які здатні зорово збільшувати їх форму і об’єм, а також фіксувати помаду, виступаючи в якості чудової стійкою бази.

Як правильно використовувати кайал для очей?

Виявляється, що кожен відтінок контурного олівця для очей несе під собою певні функції. За допомогою певного кольору можна дуже вигідно «обіграти» форму і розріз очей, нівелюючи недоліки і підкреслюючи достоїнства.

Так, при бажанні і певному старанні, можна скорегувати асиметрію очей, зробити їх більш об’ємними і виразними, надати потрібної виразності. Занадто круглі очі можна наблизити до мигдалеподібних, занадто маленькі – відчинити і зробити крупнішими, а занадто великі – дещо звузити.

Як правильно користуватися кайалом для очей? При цьому від вас не потрібно ніяких особливих умінь і навичок. Але знадобиться належна акуратність і помірність в нанесенні декоративної косметики.

Оскільки кайал для очей досить жирний сам по собі, його не повинно бути «занадто багато». Намагайтеся не перестаратися, щоб ваш остаточний макіяж не почав здаватися вульгарним і надмірно контрастним для оточуючих.

Використовуємо «делікатний» олівець – кайал для очей правильно:

Якщо у вас досить великі очі з коричневою райдужною оболонкою, чорний кайал для очей стане для вас справжньою знахідкою. Наносячи його на внутрішню частину повіки, ви зможете скоректувати глибину, ширину і довжину очей. При цьому лінії будуть здаватися плавними і природними, що не може не радувати;

Якщо ж ваші очі досить вузькі або маленькі, вам краще використовувати білий, бежевий або тілесний кайал, щоб розширити їх і «відчинити» погляд;

Якщо ви вирішили вибрати синій, теракотовий або оливковий відтінок олівця, оптимальним буде аналіз власного кольоротипу зовнішності. Для початку «приміряйте» на свої повіки певний відтінок, щоб остаточно визначитися з вибором;

Ви також можете малювати кайалом лінії по зовнішніх частинах повіки. Але в цій справі потрібно бути гранично обережною, оскільки «грифель» продукту досить великий і широкий, а значить, тонка стрілочка а-ля натюрель вийде навряд чи,

За допомогою цього олівця можна зробити якісний смокі айз.Для цього досить нанести товсту лінію на верхню повіку, а потім акуратно розтушувати її за допомогою відповідної кисті. Зверху варто нанести розсипчасті або пресовані тіні, щоб закріпити отриманий результат і уникнути скочування в складку повіки;

При нанесенні макіяжу на очі можна використовувати кайал в якості бази. Власне кажучи, останнім часом так роблять всі професійні візажисти, які хочуть поступово відмовитися від синтетичних праймерів. Вони називають такий метод методом «підкладки». Для цих цілей використовується тільки білий або тілесний продукт (незалежно від того, які кольори будуть переважати в остаточному, завершеному макіяжі).

Нанесіть товсту лінію білого кайала на верхнє рухливе віко і гарненько розтушуйте олівець. Тепер наносьте тіні для повік за допомогою сухої або вологої техніки. Ви переконаєтеся, що тіні набувають неймовірно соковиті, яскраві і виразні відтінки, а сам макіяж здається куди більш якісним, ніж без “підкладки”;

Не варто використовувати чорний кайал тим, у кого в білках очей присутня червоність або є лопнувші судини. Це тільки приверне до дефекту небажаної уваги, і зробить погляд ще більш втомленим і заплаканим;

Кайал для очей в якості лайнера варто наносити лише тоді, коли основний макіяж готовий (тобто тіні нанесені на повіки і правильно розтушовані). І тільки після цього можна приступати до дофарбування вій.

Лінії кайала будуть дуже вигідно поєднуватися з накладними віями. Ваш погляд при цьому придбає східний казковий шарм і загадковість, а сам макіяж буде прекрасним рішенням для «виходу в світ». Можна використовувати кайал і на звичній базі під тіні – так лінії стануть ще більш стійкими і чіткими.


Check Also

Літній макіяж 2019 року. Тенденції правильного макіяжу

Макіяж дозволяє дівчатам самовиражатися, прикрашати себе, прикрашати собою світ, як і одяг, як спосіб життя, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *