Home / Твоя краса / Тіло / Інфрачервона сауна: переваги, можливість застосування вдома

Інфрачервона сауна: переваги, можливість застосування вдома

Сауна – це прекрасне місце, яке дозволяє, не тільки розслабиться, а й оздоровитися, позбутися від безлічі зовнішніх неприємностей (наприклад, жирові скупчення, целюліт). На сьогоднішній день існує безліч видів саун, але, на жаль, не всі можуть витримати високі температури. Але сьогодні вже знайдено рішення цієї проблеми – це інфрачервона сауна, відгуки про яку змушують задуматися про необхідність її відвідування.

Що таке «інфрачервона сауна»?

Інфрачервона сауна – це сауна, яка передбачає нагрівання тіла під впливом інфрачервоних хвиль. Варто відзначити, що тут температура повітря не піднімається вище 40-53 градусів, що абсолютно прийнятно для людей, які не виносять високих температур звичайних парилень, температура в яких сягає 80-120 градусів.

Під впливом інфрачервоних хвиль прогрівається організм на 4-6 см у всередину (в порівнянні із звичайною – цей показник не більше 0,4-0,6 см).

Як правило, розміщують їх у спортивних комплексах, адже вона м’яко розігріває тканини, покращує кровообіг, що особливо важливо після інтенсивного тренування. Також вона дозволяє «тренувати» кровоносну систему і судини, серце.

Головна особливість даної сауни в тому, що розігрівання тіла відбувається не через підвищення температури навколишнього середовища, а при впливі на нього інфрачервоного випромінювання і хвиль, прогрівають тіло зсередини.

Багато жінок відзначають, що після кількох процедур значно підтягується шкіра, зменшуються прояви целюліту, можлива навіть втрата ваги, і це підтверджують численні відгуки.

Правила відвідування сауни

Як часто можна або потрібно ходити в інфрачервону сауну? Ходити в неї можна хоч 7 днів на тиждень, за умови відсутності будь-яких протипоказань.

Найбільш оптимальна кількість процедур – 3-4 рази на тиждень.

Що з собою треба взяти для сауни? Особливого приготування для майбутнього відвідування не потрібно. Ви можете надіти купальник і взяти з собою близько 1, 5 літра води (так як пити потрібно якомога більше), на ноги бажано надіти тапки. Після відвідин «парилки» можна буде прийняти душ, тому знадобиться мочалка, гель і рушник.

Кабіна розрахована на одного або двох чоловік. Час перебування – не більше 30 хвилин.

Не можна ходити в сауну при наявності імплантів. Як стверджують багато відгуків, вплив хвиль призводить до їх руйнування або розпливання.

Інфрачервона сауна вдома

Багато зайнятих людей не завжди мають можливість відвідувати інфрачервону сауну в години роботи спортивного комплексу чи інших установ. Але, є вихід – домашня, особиста інфрачервона сауна, яку спокійно можна встановити у себе вдома, навіть у квартирі.

Варто відзначити, також, що підійде інфрачервона сауна для маленької квартири, так як розміри її невеликі.

Перед установкою бажано визначити заздалегідь необхідне їй місце в квартирі. Інфрачервона сауна для дому збирається протягом 30-50 хвилин і все, що потрібно для її роботи – наявність звичайної електричної розетки. Не варто хвилюватися, якщо раптом ви вирішите перемістити її в інше місце, адже вона легко переноситися (при переїзді – розбирається).

Як користуватися інфрачервоною сауною вдома? Все, що вам потрібно – це включити її в розетку і розігріти протягом 5-10 хвилин. Потім сміливо можете приступати до розслаблення.

Яка сауна краще? Найбільш трудомістке заняття – вибір якісної моделі. Тут найбільшу роль мають як розміри, так і інші технічні характеристики. Треба відзначити, що сьогодні є кабіни як на одного, так і на дві особи.


Check Also

Привітання з днем Святого Миколая. Корисна підбірка

Святого Миколая люблять всі діти і чекають його не менш Санта Клауса. Саме він є …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.