Home / Маски для обличчя / Індійська маска для обличчя

Індійська маска для обличчя

Процедури краси можуть варіюватися в залежності від культури і передаються з покоління в покоління. Рецекпт маски з Індії, який індійські жінки використовують протягом багатьох століть. Вона складається з традиційних індійських інгредієнтів – йогурту і бесана (нутового борошна).

Бесан має антисептичну дію при місцевому застосуванні. Тому всі проблемні типи шкіри, схильні до акне, суха і чутлива шкіра, можуть витягти з бесана користь. Нутове борошно є відмінним продуктом для маски в домашніх умовах.

Крім бесана є ще один підсилювач краси – йогурт. Він має заспокійливі властивості для шкіри завдяки високій концентрації цинку. Мінерал може допомогти зменшити почервоніння, викликане акне, а так же зменшує виділення шкірного жиру. Молочна кислота – ще один ключовий елемент в йогурті, який допомагає відшаровувати мертві клітини, зволожує і розгладжує шкіру обличчя.

Тому, коли ви змішуєте бесан і йогурт і наносите суміш на обличчя товстим шаром, ви отримуєте відмінну маску для обличчя . Суміш допомагає витягти бруд і токсини, що ховаються глибоко в порах. Результат – чиста і сяюча шкіра обличчя. Спробуйте і переконайтеся самі.

Основний рецепт індійської маски для обличчя.

Цей рецепт підходить для всіх типів шкіри. Можете використовувати маску для щоденного вмивання, або один раз на тиждень для зволоження. Для додаткових переваг можете додати мед. Він безпечний для всіх типів шкіри, сповнений антиоксидантами, які допомагають омолодити і зволожити вашу шкіру, зменшити розміри прищів і шрамів від вугрового висипу.

Для індійської маски вам знадобляться:

– 2 ч. л. нутового борошна;

– 3 ч. л. йогурту;

– 1/4 ч. л. меду (за бажанням).

Змішайте всі інгредієнти разом, щоб сформувати густу пастоподібну субстанцію. Кінчиками пальців нанесіть суміш на обличчя круговими рухами. Залиште на 5 хвилин при використанні як щоденного миючого засобу або на 20 хвилин у разі використання як щотижневого лікування. Сполосніть теплою водою.


Check Also

Перепелині яйця – користь, шкода, норма вживання

Перепелині яйця  вживали ще в Стародавньому Єгипті – згадки були знайдені археологами в папірусах єгиптян. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *