Home / Діти / Виховання та психологія / Ігри на паску. Цікава підбірка

Ігри на паску. Цікава підбірка

Великодні розмальовки

До цієї розваги треба заздалегідь підготуватися, роздрукувавши розмальовки. Ось кілька шаблонів великодніх розмальовок:

 

Також треба буде захопити з собою олівці або фломастери. Кожна дитина отримує по розмальовці, а її завдання – за відведений час її розфарбувати. Переможця визначаємо шляхом загального голосування. Таку забаву все-таки краще організовувати в домашніх умовах, хоча і на природі цілком можна її провести за наявності рівного столу.

Великодня  естафета

Організовуючи  ігри на паску  для діток, не забудьте і про таку популярну розвагу, як естафета. Варіантів пасхальної естафети може бути дуже багато, головне, щоб у ній фігурували яйця, паски, кролики та інші предмети, що асоціюються з цим світлим днем.

Ось кілька способів провести естафету на Великдень:

Перший – учаснику дається столова ложка, в якій лежить писанка. Його завдання – пронести ложку від старту до фінішу і назад, не впустивши яйце. Якщо цінний вантаж все-таки падає, учасник повертається до лінії старту і починає спочатку.

Другий – діти котять яйце за допомогою руки або ложки до фінішу і назад.

Третій – біля фінішу ставлять тарілку з нарізаною паскою. Дитина добігає до лінії фінішу і з’їдає один шматок. Тут варто уточнити, що шматочки повинні бути невеликими, а біля тарілки ставимо ємність з водою або компотом, щоб можна було запити. Також перед стартом інструктуєте дитину, щоб не втекла, поки не пережує, інакше може вдавитися.

Четвертий – малюки стрибають на одній нозі з яйцем в маленький кошик або миску. Завдання – прострибати дистанцію, не втративши при цьому вантаж.

Розфарбуємо яйце разом

Реквізит – паперовий шаблон яйця, розміром із звичайну тарілку і олівці. Через брак шаблону цілком можна використовувати одноразову тарілку з картону, тільки малювати зі зворотної, не ламінованої сторони. Перший учасник розфарбовує верхівку «писанки» і загинає її так, щоб не було видно намальованого. Потім передає шаблон наступному, який теж розмальовує смужку і загинає її. Так передає шаблон по колу, поки він не буде повністю розфарбований.

Порада – беріть відразу кілька шаблонів, за кількістю учасників. Кожен учасник починає розфарбовувати свій шаблон, а далі діти міняються шаблонами між собою і продовжують їх розфарбовувати. По закінченню процесу розгортають шаблони і голосують за кращу писанку. Але оскільки робота спільна, то оголошують всіх дітлахів переможцями.

Яйце-пазлята, корзина

Ця розвага може бути як самостійною грою, так і продовженням попердньої. Суть її в тому, що розфарбовані шаблони писанок розрізаються на декілька частин, а частини перемішуються між собою. Завдання учасників – знайти всі частини однієї писанки і зібрати її. Конкурс проводиться на швидкість – хто швидше збере пазл. З реквізиту до даного конкурсу знадобляться тільки ножиці, щоб розрізати шаблони на частини.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.