Home / Діти / Виховання та психологія / Ігри на паску. Цікава підбірка

Ігри на паску. Цікава підбірка

Великдень-боулінг

Ігри на паску  для дітей можуть бути по-справжньому азартними! Виберіть рівну площадку у дворі, і покладіть кольорові яйця – писанки у формі довільної фігури. Завдання гравця – послати м’яч або біту таким чином, щоб з місця розлетілося якомога більше покладених писанок.

Якщо шкода розбивати справжні великодні яйця, можна скористатися пластиковими формочками-яйцями, або навіть формочками від кіндер-сюрпризів.

Великодні пазли

На аркуші щільного картону напишіть таємне послання. Це може бути навіть карта двору або саду, із зазначенням, де зариті скарби. Готову карту розріжте по контуру пазлів. Це легко зробити за допомогою шаблону Фотошопа.

Шматочки пазлів розкладіть в пластикові формочки-яйця, і сховайте їх у різних місцях двору. Видайте дітям кошики і відправте їх на полювання за яйцями. Можна дати їм записки з натяками, де лежать яйця, а можна ускладнити завдання, назвавши лише кількість захованих яєць.

Коли вони зберуть видобуток, відкриють яйця і зберуть пазли, можна відправляти їх на другому етапі гри – пошук скарбів.

Влуч у мішень

Кілька ємностей – квіткові вазони, дитячі відерця, паперові стаканчики великого об’єму – з’єднайте між собою, щоб вони утворили круглу мішень з декількома отворами. Встановіть мішень на рівному майданчику.

Завдання гравців – якомога більше разів потрапити крашанками в отвори мішені. Можна видати кожному гравцеві яйце-біти окремого кольору. Тоді суперечки, хто скільки разів потрапив, точно не виникне.

Ігри на паску для корпоративу

Гра «майже дартс»

Перед кожним учасником в ряд ставляться пластикові стаканчики. Видаються м’ячики для настільного тенісу. Завдання – потрапити в кожний  стаканчик м’ячика так, щоб сам стаканчик встояв.

Конкурс «через трубочку». Перед кожним учасником ставиться повна склянка напою \ води \ соку і коктейльна трубочка. Завдання вкрай просте – як можна швидше склянку напою випити через трубочку.

Гра «найшвидший»

Перед кожним учасником ставляться різні предмети канцелярії в розібраному вигляді, наприклад ручки автомати, степлери та інше. Завдання – зібрати якомога швидше весь  арсенал.

Конкурс «великодній напис»

Кожному учаснику видається коробок сірників. Необхідно викласти на столі сірниками напис «Христос Воскрес, світла Пасха». Зробити це потрібно за одну хвилину. Той, хто напише всю фразу за хвилину або ж напише якомога швидше ніж за хвилину, то переможе.

Бій крашанками

Цю забаву знають всі і без неї важко уявити собі Великдень. Суть гри в тому, щоб вдарити своїм яйцем яйце суперника так, щоб своє залишилося цілим, а яйце суперника тріснуло.

Але можна дещо урізноманітнити цю гру, призначивши, наприклад, переможцям невеликі призи – тоді дітворі буде цікавіший сам процес і вони будуть зацікавлені в перемозі.

Змагатися в такому бою можна як удвох, так і компанією. Для компанії вибираєте ведучого, який б’є по черзі яйця інших учасників, поки його яйце не буде розбито з двох сторін, після чого ведучим стає той, чиє яйце попередній ведучий розбив. Так триває  поки яйця всіх учасників не буде розбито, а власнику останнього цілого великоднього символа покладається приз.

Каталки

Ще одна традиційна гра. Для неї знадобиться невеликий жолоб, який раніше робили з дерева, але в сучасних умовах його можна спорудити з шматка картону.

А проводиться гра так: на рівній поверхні розкладають невеликі сувеніри, солодощі, іграшки. На невеликій відстані встановлюють жолоб, і діти по черзі прокочують по ньому свої яйця. Який приз зачепить яйце та дитина забирає собі.

Ще один різновид цієї гри – діти катають яйця не на влучність, як в попередньому варіанті, а на дальність – чиє яйце далі зайшло, той і переміг.

Крутилки

Також знайома з дитинства гра, в якій учасники розкручують свої крашанки – чиє довше прокрутитися, той і переміг.

Пошуки скарбів

Проводити цю дитячу пасхальну гру можна як вдома, так і в лісі або біля річки. Заздалегідь ховаємо на місцевості яйця або іграшкових зайців – хто більше знайде, той і переможець.

Гру можна також організувати в формі міні-квесту, склавши план пошуків і на кожному етапі загадуючи загадку або даючи якесь завдання.

Ще один варіант – розмотуєте на шляху до «скарбу» клубок нитки. Краще, якщо нитки будуть товстми, в’язальні, щоб менше плуталися. Дитина, поступово змотуючи нитку в клубок, доходить до захованого яйця або кролика.

Найвлучніший

Для цієї гри краще взяти не справжні, а дерев’яні або пластикові яйця. Відмінно підійдуть капсули від іграшок з кіндер-сюрпризів. Також знадобиться будь-яка широка ємність – таз або відро. Завдання учасників – кидаючи яйця, потрапити максимальну кількість разів в ціль. Таке змагання сподобається як малюкам, так і підліткам – в залежності від віку діток конкурсу можна спростити або ускладнити, змінюючи розмір мети і відстань від учасника до мети.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.